rozbudowana wioska na początku gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser127566
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • tak

    Głosy: 173 53,7%
  • nie

    Głosy: 110 34,2%
  • trzeba go dopracować

    Głosy: 39 12,1%

  • W sumie głosujących
    322
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pomysł godny dyskusji, zwiększony speed + rozbudowana wioska daje całkiem ciekawe perspektywy na grę.
Jestem na Tak.
 

DeletedUser150363

Guest
Jestem na Tak. Podoba mi się ten pomysł naprawde nudziarstwo to rozbudowywanie pierwszej wioski nic się nie dzieje. Tylko że trzeba by zrobić sztuczne wioski barbarzyńskie, bo jakby się tak odrazu przejmowało wioski to na świecie wogule by niebyło budowania.
 

DeletedUser150834

Guest
Brak Ci cierpliwości ? Idź na szybkie...
W tym urok plemion... Na sukces trzeba pracować kilka miesięcy lub lat.
Po co to zmieniać...
 

DeletedUser133780

Guest
najprawdopodobniej nie przjedzie -> ewentualnie special ;) (na tak)
 

DeletedUser23926

Guest
Wydaje mi sie, ze ten pomysl glownie podoba se tym osobom, ktore nie mialy stycznosci z maksymalnie rozwinieta wioska. Pomijajac juz fakt, ze sie nie oplaca, budowac na maksa, to i tak jestem przeciwny.
Gra byla by lekko nudna, bo mimo wszystko na poczatku tez jest ciekawie. Dodatkowo promowalo by to graczy, ktorzy w ta gre malo wkladaja. Bo ja np wole powalczyc o wioske, bo jak sa wioski za darmo to jest lekko nudno, a na takim swiecie wiosek od graczy na poczatku by sie nie oplacalo przjmowac. Dlatego jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
trochę bez sensu, wyobraź sobie jak by na jakimś nowym świecie wszyscy wystartowali z wioską rozbudowaną do maxa... ta i jeszcze w pełną zagrodą wojska
 

DeletedUser146383

Guest
brak słów. w 2 dni i tak byś tę wieś stracił więc po co tak ie coś Ci potrzebne :)
 

DeletedUser109506

Guest
:) na nie - uważam, że byłoby to bez sensu gdyż plemiona polegają głównie na rozbudowie wioski - zagrody - wojska a co za tym idzie ataków lub obrony i ot tego jak kto poprowadzi (czy wybuduje tylko koszary i powoła np:2000 pikow czy też stajnie) zalaży jego gra ;)
 

DeletedUser

Guest
Na tak - gdyby początkowa wioska nie była na max'a, ale do ok. 1000-2000 punktów. Mamy szybkie, mamy zwykłe... Czemu by nie stworzyć konfiguracji 'Quick-Start'?
 

DeletedUser104891

Guest
Pomysł na TAK

Może się Przydać:) Gdy na świecie Już są silniejsi gracze:)
 

DeletedUser

Guest
To zepsuło by smak gry:p Niby budowanie wiochy od zera jest żmudne, ale właśnie o to chodzi, buduje się wioche wojo, zdobywa farmy, eliminuje konkurencje z okolicy, a tak to każdy od razu w szlachtę poleci, ja osobiście lubię zabawę tuż przed pałacem:p

Pomysł dobry dla noobów, którzy nie dochodzą nawet do 2k, bo zostają farmami:D
 

DeletedUser92942

Guest
hee

może o dobry pomysł ale co to za gra jak każda wioska na tym świecie była by ma max to wo gule nie było by rozbudowy wiosk czyli bez sensu tylko by się przejmowało wioski i to wszystko nie dawało by mi satysfakcji z gry:)
 

DeletedUser

Guest
jestem na tak pod warunkiem, ze to bedzie specjalny swiat, na okazje np. 50 jubileuszowy ;)
i nie 12154, a 653 albo specjalne jubileuszowe 500 pkt :D(sobie admini budynki dopasuja) :D
 

DeletedUser106461

Guest
Pomysł bez sensu! Przecież każdy wie, że nie od razu Rzym zbudowano.

Jak byś nie chciał grać to byś nie grał i już ! Po co w ogóle wypowiadają się ci którym to się nie podoba. Jak komuś sie nie podoba to nie gra i już. Może inni by sobie tak pograli ? Of course że tak

może o dobry pomysł ale co to za gra jak każda wioska na tym świecie była by ma max to wo gule nie było by rozbudowy wiosk czyli bez sensu tylko by się przejmowało wioski i to wszystko nie dawało by mi satysfakcji z gry:)

To byś nie grała i już! Niektórym dałoby to satysfakcję.
 

DeletedUser137074

Guest
pomysł dobry ale myślę że wioska max 5 k pkt by był pałac i koszary stajnia i surki dobrze rozbudowane
 

DeletedUser

Guest
Pozostaje kwestia zagrody, czy również pełna?
Jeśli tak to ustalamy przed grą off/def lub mieszana :)
Pomysł dla wygodnych którzy bardzo zdziwiliby się tym że nie mają już tej wypasionej wiochy.
Jeśli nie potrafimy się przyłożyć do gry w początkowym okresie to i z pełną wiochą jesteśmy łatwym celem.
Pomysł zdecydowanie na nie.
 

DeletedUser

Guest
mi się bardzo podoba! była by niezła wojna o przetrwanie na takim świecie. FAJNIE:D:D:D
 

DeletedUser127566

Guest
cieszy mnie to, że propozycja częściowo przeszła na świecie 50 :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry