rozbudowana wioska na początku gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser127566
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • tak

    Głosy: 173 53,7%
  • nie

    Głosy: 110 34,2%
  • trzeba go dopracować

    Głosy: 39 12,1%

  • W sumie głosujących
    322
Status
Zamknięty.

DeletedUser127566

Guest
Moja propozycja polega na tym, aby na któryms z nowych światów gracze rozpoczynali od posiadania jednej wioski rozbudowanej na maxa. Myślę, że wielu graczom nie chce zaczynać się na nowym świecie bo musieliby żmudnie pracować od zera nad swoją wioską. Wydaje mi się, że przydałby się taki świat w którym można by walczyć od początku.
 

DeletedUser

Guest
bardzo dobry pomysł:) w końcu nie będę musiał dawac szukac zastępcy aby farmił w nocy:)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bez sensu! Przecież każdy wie, że nie od razu Rzym zbudowano.
 

DeletedUser127566

Guest
no niby tak, ale czasami chętnie zagrałbym sobie na nowym świecie a myśl o rozbudowie od zera skutecznie mnie odstrasza. Jak dla mnie to mogło by być nawet na specjalu
 

DeletedUser37348

Guest
A to by nawet ciekawe było ;) Można by od razu zacząć przejmowanie armiami liczącymi po 100 topków :D
 

DeletedUser

Guest
pomysł Ciekawy i to bardzo a ochrona początkowa do tego również. Ale myślę że lepiej jak by moderatorzy kolejnych światów zrobili tak by wioski były już na 3k zbudowane.
Wielu by się znalazło amatorów co by z chęcią wskoczyli na taki świat.
Zdecydowanie na tak ale nie wioski które by były rozbudowane na maxa--ale już znacząco by nie było żmudnej pracy z ich rozbudową
 

DeletedUser127566

Guest
Na nie. Nie chcesz zaczynać od zera? Nikt Cie nie zmusza... Wbij na szybkie...

na szybkie trzeba mieć dużo czasu.

Myślę, ze taki wariant byłby ciekawy. Farmienie byłoby troszkę trudniejsze, ale i więcej by się działo.

Nie chce Ci się rozbudowywać wioski to nie zaczynaj gry - proste.

Rozbudowywanie wioski jest dla mnie najnudniejszym elementem plemion. Szczególnie rozbudowywanie pierwszej wioski jest dość nudne bo nic się nie dzieje. Rozbudowane wiosk ( jeśli nie na maxa to przynajmniej z pałacem) wprowadziłyby dynamikę od samego początku. Teraz kwestia czy taki świat jest w ogóle możliwy do wprowadzenia?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser101194

Guest
ludzie obudźcie sie!
wyobraźcie sobie mapkę z setkami wiosek posiadającymi wojsko i jeszcze wiecej wiosek barbarzyńskich które ktos opóścil na poczatku i nie maja dużo wojska a juz na pewno nie mających dodatkowego wsparcia. które wioski wybieracie?
to zabiło by ducha walki na takim swiecie.
 

DeletedUser

Guest
Ale spójrz na to z innej strony. Będzie ciekawiej :p. Jak sledge nadmienił rozbudowanie wioski jest "nudne".

Napisał T.O.M.E.K.12
Nie chce Ci się rozbudowywać wioski to nie zaczynaj gry - proste.
To zostań przy innym świecie i daj się innym zabawić :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bez sensu! Przecież każdy wie, że nie od razu Rzym zbudowano.

Tyle, że tu są plemiona nie Rzym...

Co do pomysłu to jestem za... bo szybkie światy sa zamykane.. ostatni szybszy (44) był już dosyć dawno (patrząc na zaludnienie mapy) otwarty, a na speed 1 rozbudowa wioski to jak dla mnie (punkciarza :D) nuda totalna..
 

DeletedUser149403

Guest
dobre ;d ale może nie na maxa, bo to zagrody dużo zabiera
wszystko max a tylko ratusz na 20 ^^
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
dobre ;d ale może nie na maxa, bo to zagrody dużo zabiera
wszystko max a tylko ratusz na 20 ^^

Bez przesady nie było by wcale walki bo na początku wszyscy przejmowali by opuszczone po 10+k.Jednak rozbudowa od ok 600pkt byłaby niezła i napewno masa graczy grała by na takim świecie
 

DeletedUser127566

Guest
przejęcie opuszczonych wiosek zajęłoby moze z miesiąc. Później zostaliby sami aktywni
 

DeletedUser145410

Guest
dd

moim zdaniem nie rozbudowane wioski, ale szybsza i łatwiejsza,
po co do budowy kuźnia na poziomie 20 lvl ?? jak ona do niczego puźniej, a sporo na to idzie surki, kolejna rzecz cena pałacu, jak cię ktoś farmi, to nie masz szans uzbierać tyle.

poprostu mniejsze wymagania do zdobywania innych wiosek, bo jak są rozbudowane, to tak jak pisano i nie zbudujesz odrazu tyle defa, aby te punkty obronić.
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem nie rozbudowane wioski, ale szybsza i łatwiejsza,
po co do budowy kuźnia na poziomie 20 lvl ?? jak ona do niczego puźniej, a sporo na to idzie surki, kolejna rzecz cena pałacu, jak cię ktoś farmi, to nie masz szans uzbierać tyle.

poprostu mniejsze wymagania do zdobywania innych wiosek, bo jak są rozbudowane, to tak jak pisano i nie zbudujesz odrazu tyle defa, aby te punkty obronić.
Rozbawiłeś mnie tym postem. Nie budować kuźni na 20lvl? :D. Może od razu zrobimy zakaz przejmowania wiosek :eek:
 

DeletedUser145410

Guest
jak chcesz to sobie możesz zbudować

odpowiednia rozbudowa oczywiście chroni wioski przed nobami przejmującymi je, zaraz przedstawie podliczeli ile trzeba, aby przejąć pierwszą wioskę.

Ratusz (Poziom 20)
99 ludu 34867 drewna 37203 gliny 27116 żelaza
Kuźnia (Poziom 20)
395 ludu 85.178 drewna 83.706 gliny 92972 żelaza
Rynek (Poziom 10)
82 ludu 3494 drewna 3754 gliny 3494 żelaza
Spichlerz (Poziom 16)
9507 drewna 8296 gliny 5278 żelaza
Pałac (Poziom 1)
80 ludu 15000 drewna 25000 gliny 10000 żelaza
Szlachcic
100 ludu 40000 drewna 50000 gliny 50000 żelaza

w sumie 756 ludu
Zagroda (poziom 9) 1441 drewna 1396 gliny 919 żelaza

minimalne koszty do przejęcia pierwszej wioski:
189487 drewna 199355 gliny 189779 żelaza

Jeżeli to dlaciebie na początku gry to nic, to po co jesteś za rozbudową na starcie ???
 

DeletedUser

Guest
Mi się ten pomysł nie podoba.
Bo właśnie wtedy gra była by monotonna, na początku zaczyna się od tych 56pkt żeby nooby mogły się pokazać...a nooby łatwo poznać bo od początku walą w pkt bo chcą być top 1 a później jest zderzenie z rzeczywistościom kiedy to Ci z tyłu ich atakują i powstają super rozwinięte farmy....

A bez budowy od początku to co chcesz komuś pokazać??? Przecież gdyby taki np: MMs się pokazał na takim świecie to od razu połowę przejmie a tak to na początku można z nim powalczyć i może uda się go zniszczyć...;]


MMs bez urazy że użyłem Twego nicku;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry