Rewolucja na SP.

Czy zagrał byś na sp po wprowadzeniu zaproponowanych zmian?

  • Gram na sp, ale grałbym częściej i wpłacał premium do puli.

    Głosy: 48 42,1%
  • Jestem graczem z wolnych światów, sp to dla mnie nowość ale zaciekawiłeś mnie, grałbym.

    Głosy: 44 38,6%
  • Pomysł z nagrodą jest do bani, ale jakby grało 600 osób to i ja bym się skusił

    Głosy: 6 5,3%
  • Pomysł jest zły, nie lubię SP, nigdy tam nie zagram

    Głosy: 7 6,1%
  • Brakuje mi umiejętności i wolnego czasu aby grać na SP

    Głosy: 9 7,9%

  • W sumie głosujących
    114
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nagordy

Popieram pomysł wioski i bigbrathera :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Noi Drubens się postarał :D Aż chcę się wracać :D Zobaczymy jak będzie ;)

DZIĘKUJEMY
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
z obecnego top20 kojarzę trzy nicki. To chyba dowód, że wiadomość poskutkowała:)



Drugi dowód że wiadomośc miała sens:

Boogey Man dnia 21.09. o 19:16
Witam wyślesz mi zapro?

Wioska barbarzyńska dnia 21.09. o 19:17
Witam, nie:)

Boogey Man dnia 21.09. o 19:17
Heh no oki to nie ;) miłej gry pozdrawiam

Wioska barbarzyńska dnia 21.09. o 19:18
Tobie również. Takie małe pytanie...grałeś już kiedyś na szybkich?

Boogey Man dnia 21.09. o 19:20
Niet ale troche gralem w plemiona juz wiec zobacze jak mi pojdzie ;)

Wioska barbarzyńska dnia 21.09. o 19:24
o jak pięknie. Trafiłeś do bardzo odpowiedniej osoby. :)

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=65167 - jak przeczytasz już w pierwszym poście tematu, wczorajsza wiadomość od administracji była moją inicjatywą. Jako gracz doświadczony na SP(stoją za mną wyniki, którymi przez skromność się nie chwalę) jestem skory do pomocy nowym graczom, tylko po to, aby podnieść poziom na SP, i zmienić tych, których wygrywają co rundę tzn wprowadzić nowe pokolenie graczy :p

Boogey Man dnia 21.09. o 19:28
Heh to bede czytał;) i kiedys sie postaram moze wygrac aktualnie chce zobaczyc co to za zabawa i widze ze warto:D

Wioska barbarzyńska dnia 21.09. o 19:30
W takim razie powodzenia, w razie jakichkolwiek pytań pisz, z chęcią pomogę :) Chcę jak najwięcej ludzi przekonać do SP. Z jednej strony to większa rywalizacja, a z drugiej więcej wiosek do przejęcia :p

Boogey Man dnia 21.09. o 19:33
Fakt. Tutaj predkość jest i to mi sie podoba chociaz fajnie by bylo wykupywac wieksza ilosc punktow premium za np 30 cos zlotych smsem bo tylko przez esy kupuje konto ale dam rade pare dni pograc jak mi sie skonczy kp to dam ci znac to sobie ta wioche zajmiesz (jesli juz ktos tego nie zrobi):p

Wioska barbarzyńska dnia 21.09. o 19:35
jak się gra pierwszy raz, to prędkość x85 robi wrażenie. W Weekendy są rundy x400, gdzie dochodzi 16k każdego surowca na minutę. zabawa jest świetna. Szlachcic lata mniej więcej 8 sek na pole. Najlepiej uaktywniać premium w piątek wieczorem. Wtedy można grać cały weekend. A w weekend jest 4-8 rund.

Boogey Man dnia 21.09. o 19:36
Własnie na czym te rundy polegaja?

Wioska barbarzyńska dnia 21.09. o 19:39
CAT - runda gdzie nie ma szlachciców. celem jest w 4-6 h rozbudowac jak najbardziej wioske, i niszczyć katapultami cudze wioski

B4SH - rundy gdzie wygrywa osoba z największą ilością punktów w pokonanych przeciwnikach jako agresor.

I zwykłe rundy gdzie przejmuje się cudze wioski, zdobywa punkty i zwycięzcą jest osoba z największą ilością punktów o określonej godzinie.

Prędkość, prędkość jednostek, morale, ilość poparcia zbijanego przez szlachtę, podróż jaką może wykonać szlachcic, możliwość zastępstw/trybu nocnego. Te czynniki są zmienne i ustalane przez administratora.

Boogey Man dnia 21.09. o 19:40
a te wolne miejsca o ktorych piszesz na forum to pierwsze 100 osob ktore sie zaloguja graja za darmo dobrze mysle?

Wioska barbarzyńska dnia 21.09. o 19:41
tak. :)

idę spać. nie miałem na celu grać na poważnie na tej rundzie, do tego czas mnie ogranicza. powodzenia, dobranoc.

Boogey Man dnia 21.09. o 19:42
Ok dzieki za info juz wiem ze jak bede mial sarke na fonie to zainwestuje w Sp ;) dzieki i dobranoc


na sp trafiają inteligentni gracze, z pojęciem o grze, tylko bez doświadczenia na SP. Nabiorą doświadczenia, i stworzą nowe pokolenie, które będzie rządzić:)
 

DeletedUser125348

Guest
....

heh nigdy nie grałem na sp :]
Ale dzięki tej wiadomości i jednemu kolegowi spróbuje swoich sił w wekend.

Pozdrawiam


PS; temat u nas na forum ;p

Patrykusdzikus dziś o 08:05 Cytuj opracuj Skasuj
Hejka.
Proponuje wam doskonałą propozycje - zagrać na sp (sam nigdy nie grałem)
Proponuje zagrać na :

#282 Szybkie
Początek: sobota, 2009-09-26 09:00
Koniec: niedziela, 2009-09-27 19:05
Opis: Ilość graczy w plemieniu 5 osób. Ochrona trwa 15 minut. Runda kończy się gdy plemię zdobędzie 3 mln punktów i utrzyma wynik przez 4 godziny. Runda z rycerzem i kościołem. Opcja snu i zastępstwa aktywna.
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa:
Prędkość 350
Prędkość jednostek: 0.7
Tryb śpiący: Tak
Zastępstwo: Tak
Morale: Tak
Kolejka budowy: Tak

Surowce jak słyszałem przychodzą 12k - na minute!
Nie trzeba grać cały czas jest Tryb Śpiący - ustawiasz daną godzine i jak ona już jest to nie możesz wchodzić przez np:6h (jak tyle ustawiłeś) a ciebie nie musi nikt atakować itd.
Jak myśle nikt nie grał na sp.A można spróbować.Każdy by zakupił po 3pp, i byśmy spróbowali szansy.
Kto chciałbym zagrać proszę pisać tutaj
Serdecznie zachęcam do Gry![/b]
Maqueh dziś o 08:10 Cytuj
hmmm a moge wykorzystać darmowe te pp ?:D
Patrykusdzikus dziś o 08:14 Cytuj opracuj Skasuj
heh niestety nie można darmowego pp wykorzystać.:/
Ale jest jedna fajna rzecz
Limit Graczy : 100 - oznacza że jest 100 darmowych miejsc ale gdy runda się zaczyna o 9:00 to trzeba czekać i patrzeć na zegarek,bo gdy jest 9:00 (01 sekunda) trzeba cały czas odświeżać stronę i jak zobaczy się św Szybkie trzeba wbić ale to rzadko się tak zdarza :] A Kp to na 100% i do tego lepiej się gra a 10 zł raz na kilka miesięcy to nie dużo już nie raz widzę na SP w statystykach jak ciągle ci sami gracze wygrywają więc, jak my zagramy nasza ekipa (ok 5 osób) ale może być więcej, to im pokażemy jak grają ludzie z wolnych światów :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
;D wreszcie :p Teraz tygodniówka a na niej zawsze jest sporo nowych nicków :] poczekamy do weekendu ile osób będzie grało : )
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
spe.png


nie pamiętam kiedy ostatnio na SP było tylu graczy. 150-180, nie więcej. A tu taki przyjemny dla oka widok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry