Reprezentacj Polski w SDS(Turniej miedzynarodowy)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser157008
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
1.062
Na węgierskich grał mój cop z 48 świata - Ojciec ... gra na moim koncie tam... i na Polskich rożnie gramy ... w wakacje raczej ja grałem a po "on"

Na szybkich to dopiero raczkujemy ... ale osobiście ja już mam dość wolnych światów... bo nieźle już sam ogarnąłem je i praktycznie start równa sie topką ... chciałbym spróbować czegoś nowego ... a mianowicie szybkich.... na których gram jak cop - w miare czasu ... :)
 
Wynik reakcji
1.062
No oczywiste... ale miałem na myśli że nieraz wbija on na Bizona na danym szybkim ... a na innym ja ..chociaż ja startuję bardziej pod innymi nickami a mu pozwalam grać na moim :)
 

DeletedUser

Guest
Jest grupa reprezentacyjna bardzo zgrana :) I bardzo trudno sie tam dostać normalnie , ale znajomości bardzo pomagają wiekszosc z nich dostała się bo znała kogoś :)Ale nie znam tam jednej osoby która była by w repce i nie potarfiła grac albo grała słabo bo naprawde tam są bardzo dobrzy gracze :)

Co nie znaczy, że nie może być lepszych, a po drugie warto próbować przetestować innych graczy. Szkoda, że treningi repry są na hasło. ;] Bo powinny być otwarte i powinni je obserwować skauci. A tak nie mam szans nawet powąchać meczów repry, bo... "wiekszosc z nich dostała się bo znała kogoś"- przykre. To po primo. Secundo- gramy z kuzynem we 2, przez co nie mam szans pokazać jakichś linków z osiągnięciami, bo jak już się nam uda plemię wywindować na TOP 1 to pół godziny przed końcem dziwnym trafem rzucają się cale hordy gości. ;]
Wygląda na to, że nie mamy szans, bo nie mamy znajomości + jest nas tylko 2. Choćbyśmy byli jak dobrzy...
 

DeletedUser39094

Guest
Co nie znaczy, że nie może być lepszych, a po drugie warto próbować przetestować innych graczy. Szkoda, że treningi repry są na hasło. ;] Bo powinny być otwarte i powinni je obserwować skauci. A tak nie mam szans nawet powąchać meczów repry, bo... "wiekszosc z nich dostała się bo znała kogoś"- przykre. To po primo. Secundo- gramy z kuzynem we 2, przez co nie mam szans pokazać jakichś linków z osiągnięciami, bo jak już się nam uda plemię wywindować na TOP 1 to pół godziny przed końcem dziwnym trafem rzucają się cale hordy gości. ;]
Wygląda na to, że nie mamy szans, bo nie mamy znajomości + jest nas tylko 2. Choćbyśmy byli jak dobrzy...



Od dłuższego czasu kilka osób dostaje szanse pokazania się . Wystarczy napisać kulturalnie i coś sobą reprezentować. Uskutecznianie napinki na forum, jaka żałosna jest ta repka i ,że rządza nami tylko znajmości nic nie wniesie .
 

DeletedUser

Guest
hahahah tego sie nie spodziewalem... :) na treningu pojawilo sie wiele NOWYCH nikow... Czyli jednak sa zmiany... :D

Co mnie zaskoczylo ?

Obecnosc Damianusa.. myslalem ze skonczyl kariere... A tu sie pojawia na treningu repki... Trzeba dodac, ze on napewno znajomosci nie mial... bo jeszcze pamietam jak go nie chcieliscie... ; d A tu taka zmiana. :d Dlaczego jesli mozna wiedziec ? Dajcie jakies wskazowki nowym.
 

DeletedUser162183

Guest
Coś reprezentowac to co to znaczy? bo nie za bardzo rozumiem? uważać was za kogoś nie wiem lepszego?
Dlaczego nie ma jakiejś rundy rekrutacyjnej.. lub kilku? zeby sie wykazac?
 

Damianosbananos

Zwiadowca
Wynik reakcji
21
Coś reprezentowac to co to znaczy? bo nie za bardzo rozumiem? uważać was za kogoś nie wiem lepszego?
Dlaczego nie ma jakiejś rundy rekrutacyjnej.. lub kilku? zeby sie wykazac?

nawet lepiej ze nie ma zadnych rund rekrutacyjnych.
W repce wszyscy sie znaja i nie ma niepotrzebnych klotni.


Puszek nie jest glupi, wie co robi.
 

DeletedUser162183

Guest
Ja nie napisalem ze jest głupi...? Ale z tego co on napisał to moze się do niego odezwe a zbliza sie trochę wolnego to chetnie bym zagrał sobie na takim treningu reprezentacji:) Może sie nadam:)
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Ja to bym olewał posty zumira. Nie raz i nie dwa gadał że repka to jeden wielki syf i nie chce w niej grać bo to śmiech na sali. Teraz nagle obudził się i chce zagrać coś tu chyba jest nie halo???

Nie ufam takim ludzią a moim zdaniem ZUMIR powinien zostać zdyskfalifikowany całkowicie i jego osoba nie powinna grać w reprezentacji przez wymuszanie lub dobrowolne branie haseł na nasze mecze. Do reszty nic nie mam bo ich nie znam. Ale jeżeli zumir dostanie się do reprezentacji to już nie będzie tej atmosfery co była - takie moje zdanie. I proszę Drubensa żeby tak na to spojrzał bo nie tylko umiejętności trzeba mieć żeby wygrywać.

Pozdrawiam
zbychu72
 

Deleted User - 7388697

Guest
tak, to jak wytlumaczysz mi fakt, ze bylem w reprezentacji, po czym po banie na forum juz mi praw nie nawrocono. Nie dostalem zadnej informacji ze mnie wywalono, sam musialem sie dowiadywac i to po miesiace az. Pisalem do puszka i do meffa ale nie chcieli mnie spowrotem bo mnie nie lubią. Wtedy zaczalem sie spinac na nich. Od dawna tu nie wchodzilem wczoraj napisalem do wioski barbarzynskiej a on ze i tak nie mam co liczyc na reprezentacje. To znou zaczalem sprawe rozdmuchiwac. Jestem ciekaw jak to jest ze gracz slabszy nie przyjmie do repki gracza lepszego(mowa tu o mnie i o meffie)


Hahahhahaa zbychu kolejne brednie, jakie wymuszanie? Myslisz, ze gdybym komus zagrozil to by sie przestraszyli, czy wysmiali mnie? ZENADA
 

DeletedUser39094

Guest
tak, to jak wytlumaczysz mi fakt, ze bylem w reprezentacji, po czym po banie na forum juz mi praw nie nawrocono. Nie dostalem zadnej informacji ze mnie wywalono, sam musialem sie dowiadywac i to po miesiace az. Pisalem do puszka i do meffa ale nie chcieli mnie spowrotem bo mnie nie lubią.

Wyjaśniałem to nie raz, ale wyjaśnię jeszcze raz innym(nowym) forumowiczom jak i graczom szybkich , udzielającym się w tym temacie.
Nasza sympatia nie ma tu znaczenia. Osoby kontrowersyjne, łapiące bany za swoje zachowanie na forum, osoby które robią w koło siebie za dużo zamieszania,oraz osoby reprezentujące sobą niski poziom kultury osobistej...nie znajdą miejsca w reprezentacji. Powodów jest zbyt dużo by je tutaj wymieniać. Dbam o dobrą atmosferę .
Zdania : Reprezentacja to przede wszystkim znajomości oceniam jako Farsę .
Szansy nie dostaną wszyscy , bo jest to fizycznie nie wykonalne. Lecz osoby trzymające poziom zarówno gry jak i kultury DOSTANĄ JĄ NA 100%. Niektórym graczom po sprawdzeniu dziękowaliśmy, a kilku na pewno zostanie z nami dłużej. Polityka anty-repka trwała i trwać będzie mimo to
jest to nasze ostateczne stanowisko w tej sprawie . Osobiście,więcej nie mam zamiaru zabierać głosu


Pozdrawiam i życzę udanych rund
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Wy tak narzekacie, a ja mierny poxopik dostalem tez swoja szanse, niestety tym razem z niej skorzystac nie moglem, ale napisali do mnie, bo chcieli przetestowac ;)

chociaz z jumpoo mam na pienku, bo sie poklocilismy swego czasu - jak widac sympatia to nie wszystko :)


Mniej spiny, wiecej grania i wygrywania.

Aha i pisanie, ze top 1 ktos tam mial i go zaczeli atakowac w 3 i nie mieli szans, to nie na miejscu :)
Pytajcie kogo chcecie, mnie potrafia w 2-3 atakowac odrazu na 4 szlachty, bo wiedza, ze bedzie ciezko potem. Raz sie uda skontrowac, a jak sa za bardzo zgrani, to musze uznac wyzszosc :)

ostatnio na rannej 2ch walilo z 3ch wiosek grubymi - udalo mi sie pokontrowac i przejac :) jak widac, tez mozna.

Wtedy gralem z Meff7 :p hehehe xd prawie ja Meff ;]
 

DeletedUser

Guest
Ja nie ośmieszam reprezentacji w żadnym stopniu. Jestem dumny, że wygrywa potyczki z innymi krajami. Jeśli ktoś mógłby pomyśleć, że wyśmiewam nasz narodowy team, bo np. nie mam szans debiutu to jest po prostu mały. ;] Wiem, że większość składu to wytrawni zawodnicy, ale w każdej dyscyplinie sportowej lub quasisportowej panuje spora rotacja tym bardziej, że w polskim teamie SP gra kilkadziesiąt osób!
To że ktoś kogoś nie lubi nie znaczy, że dla Polski nie będzie w stanie z nim współpracować. Ja np. nie trawie ludzi z grupy Gringoo (jak wiem to spora część reprezentacji), ale pod polską flagą wejdę w sojusz z diabłem jeśli zajdzie taka potrzeba. A jeśli ktoś z dzisiejszej reprezentacji nie będzie w stanie grać z debiutantem z powodu własnego ego to sorry panowie, ale to on nie zasłużył na reprezentowanie kraju. ;]
Moim zdaniem powinny się odbywać treningi otwarte, w których by brała udział reprezentacja vs kandydaci. Oczywiście względnie w równych składach. Wtedy byśmy ocenili "na własnej skórze" potęgę reprezentacji.
I powinna zostać utworzona rezerwa reprezentacji do której wstęp miałby każdy kto wykazuje podstawowe umiejętności gry na SP i wykaże chęć.

PS. Na tym forum mógłby powstać temat do zbierania kontrreprezentacji na każdy kolejny trening. No i oczywiście potrzebny byłby skauting.

Ale to tylko moje zdanie. I moje pobożne życzenia. A wiem, że będzie dalej jak w PZPN. No cóż. Bóg, honor, ojczyzna, a ambicja daleko za nimi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser158309

Guest
Moim zdaniem powinny się odbywać treningi otwarte, w których by brała udział reprezentacja vs kandydaci. Oczywiście względnie w równych składach. Wtedy byśmy ocenili "na własnej skórze" potęgę reprezentacji.


PS. Na tym forum mógłby powstać temat do zbierania kontrreprezentacji na każdy kolejny trening. No i oczywiście potrzebny byłby skauting.


To jest bardzo dobry pomysł :) Można by zacząć nad tym poważnie dyskutować, bo wtedy każdy mógłby poczuć smak gry z repką. Nawet taki szary gracz SP jak ja :)
 

DeletedUser153359

Guest
pomysł dobry ale raczej taką ekipe prywatnie trzeba by było zebrać apotem dogadać się z Puszkiem i wioską by zrobić sparing między sobą coś typu 20 vs 20
 

DeletedUser158309

Guest
pomysł dobry ale raczej taką ekipe prywatnie trzeba by było zebrać apotem dogadać się z Puszkiem i wioską by zrobić sparing między sobą coś typu 20 vs 20

Osobiście mógłbym się zająć zebraniem takiej ekipy :) I dogadaniem tej sprawy. Byłby to na pewno duży krok ze strony reprezentacji do graczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry