Reprezentacj Polski w SDS(Turniej miedzynarodowy)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser157008
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser157008

Guest
Czy mógłbym się dowiedzieć kiedy będą eliminacje do Reprezentacji bo zanim zbierze się całą reprezentacja od nowa będzie trzeba się zgrać , a to wymaga czasu.Wygraliśmy pierwszy turniej i drugi czeka na nas !!(To że bylismy dymani przez innych to nie oznacza że mamy się podać , a jesli admini sobie nie radzą niech sobie odpuszczą i dadzą inną osobe na te stanowisko ;[)
 

DeletedUser430

Guest
Informacja o rekrutacji zostanie podana na dwa tygodnie przed jej rozpoczęciem.
 

DeletedUser

Guest
A czy wiadomo juz w ktorych bedzie gral serwer .pl??? European czy International league?? o_O
 

DeletedUser16481

Guest
2 tygodnie?; )
Wiec bedą z 2 treningi na zgranie sie xD sporo...
 

DeletedUser

Guest
Są to nowi ludzie, oni szybko to zrobią piwinku, i tak jak My wygrają drugi turniej. :D
 

DeletedUser113653

Guest
Polska gra z Niemcami bodajże 18 października :D

Wygrani przechodzą dalej ;)
 

DeletedUser157137

Guest
2 tygodnie?; )
Wiec bedą z 2 treningi na zgranie sie xD sporo...

2 tygodnie.. na zgranie ?? w tym czasie bd trzeba zrobic rundy i zebrac sklad jeszcze.. haha :D a pewnie treningu nie bd rozpisanego tak by nam odpowiadal :D
 

DeletedUser157172

Guest
takie NOOBY pójdą do repki :C

chyba że ;D i tutaj wie tylko to repka ;]

ciekawe rundy :c
 

DeletedUser157008

Guest
Póki co nie znam ekipy na siwecie 20 osobowej tak zgranej jaka jest nasza ekipa ;)
 

DeletedUser157137

Guest
To rundy Te powinny byc z wymaganymi punktami premium jak dla mnie by byle cholota nie weszla
 

DeletedUser157008

Guest
My gramy i grać będziemy , a gdzie napisałem ze nie zagramy?A to ze Repka zostaje rozwiązana i robiona od nowa to juz pytaj Drubensa lub Katarzyny ;)
 

DeletedUser

Guest
My gramy i grać będziemy , a gdzie napisałem ze nie zagramy?A to ze Repka zostaje rozwiązana i robiona od nowa to juz pytaj Drubensa lub Katarzyny ;)

No ze grac to wiem ze bedziecie :) Chyba nic was nie zatrzyma haha! Aaa Drubens nie odpowie mi raczej na to pytanie o_O zignoruje mne :)

No ale jezeli zbierani sa gracze do ''nastepnej'' repki to dlaczego nie bedziecie ''kandydowac'' czy jak to tam nazywacie?? :)
 

DeletedUser157008

Guest
Będziemy kandydowac xD Jesteśmy lekko mówiąc zniesmaczenie że wygrywając i będąc najlepszi w tamtym turnieju mamy sie kwalifikować do składu , ale to nie problem hehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry