Repka vs Forum

  • Rozpoczynający wątek OrojPoleZbierajJabka
  • Data rozpoczęcia

Kto powinnien być kapitanem forum?

  • Eddinio/Jabuszka..?

    Głosy: 3 5,0%
  • Pedro Costa

    Głosy: 12 20,0%
  • Verum Tergum?

    Głosy: 4 6,7%
  • Nitro Cee

    Głosy: 28 46,7%
  • Detox

    Głosy: 8 13,3%
  • Kurek./BlackAndYellow

    Głosy: 1 1,7%
  • Ciarciu feat. ????

    Głosy: 1 1,7%
  • Płotek/lIIIlIIIIIlllllI/Barbar12

    Głosy: 3 5,0%
  • Funny Player x3

    Głosy: 2 3,3%
  • 666ozzy666

    Głosy: 5 8,3%

  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
boże co za frajer dodał jabuszke/eddino do ankiety gdzie on kradnie konta i pp z wigrymą/funny teraz grają na jednym nicku monisia..xx no comment a ozzy gdy ma najlepszą okolice na sp bo lami i klepie defa a i tak go po ochrobie jadą widze że funny też na ankiecie a kurek???? co to ma być on nie wbił na sp od sporego czasu na forum siedzi całe dzie a nic nie gra i jak ocenić jego gre detox z niterem ogarniają i resza
 

DeletedUser178503

Guest
na ankiecie a kurek???? co to ma być on nie wbił na sp od sporego czasu na forum siedzi całe dzie a nic nie gra i jak ocenić jego gre
Czy ja chciałem być w tej ankiecie?!?!?! Nie.. Ten lamus Cojazrobiłemżejestempalantem? mnie tutaj wpisał.. A tak na marginesie nie siedze całe dnie na FO i nie gram bo nie mam ochoty.. Jakby mnie nawet wzięli do składu w co wątpię nie zagrałbym, bo mam słabego kompa i mi opera muli strasznie przy odpalonym team speaku.. :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser178289

Guest
Spam / Spamem, a planowana jest w ogóle taka rundka? Tylko wolałbym coś w styl 15vs15 i nie chce zadnego plebsu co na sp klepią deff + lk + bob budowniczy i wieś do 7k zanim pałace stawiają... bo to chyba najśmieszniejsza taktyka jaką widziałem, grałem tak tylko raz ale to jeszcze za czasów bez asystenta, a na mapie było może 10/20 barbar i poiwiedziałem sobie nigdy więcej !
 

DeletedUser

Guest
Spam / Spamem, a planowana jest w ogóle taka rundka? Tylko wolałbym coś w styl 15vs15 i nie chce zadnego plebsu co na sp klepią deff + lk + bob budowniczy i wieś do 7k zanim pałace stawiają... bo to chyba najśmieszniejsza taktyka jaką widziałem, grałem tak tylko raz ale to jeszcze za czasów bez asystenta, a na mapie było może 10/20 barbar i poiwiedziałem sobie nigdy więcej !

oj widac ze nie iwesz o co chodzi... jest 15 na 15 i ostatni pojedynek pokazal ze defik jest bardzo wazny i ze jak defiarzy jest wiecej niz ofiarzy drizyna ma wieksze szanse
 

DeletedUser178225

Guest
oj widac ze nie iwesz o co chodzi... jest 15 na 15 i ostatni pojedynek pokazal ze defik jest bardzo wazny i ze jak defiarzy jest wiecej niz ofiarzy drizyna ma wieksze szanse

Tak deff jest tak samo potrzebny jak i deff. Oni też maja offy i trzeba sie czyms bronic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry