Repka vs Forum

  • Rozpoczynający wątek OrojPoleZbierajJabka
  • Data rozpoczęcia

Kto powinnien być kapitanem forum?

  • Eddinio/Jabuszka..?

    Głosy: 3 5,0%
  • Pedro Costa

    Głosy: 12 20,0%
  • Verum Tergum?

    Głosy: 4 6,7%
  • Nitro Cee

    Głosy: 28 46,7%
  • Detox

    Głosy: 8 13,3%
  • Kurek./BlackAndYellow

    Głosy: 1 1,7%
  • Ciarciu feat. ????

    Głosy: 1 1,7%
  • Płotek/lIIIlIIIIIlllllI/Barbar12

    Głosy: 3 5,0%
  • Funny Player x3

    Głosy: 2 3,3%
  • 666ozzy666

    Głosy: 5 8,3%

  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
dokladnie, sory, ale coma ma racje.

ankieta bez sensu. nitro mógłby być kapitanem, bo potrafi ogarnąć chaos na tsie. :) i to jest niegłupi pomysł. :)
chyba jeden z najmocniejszych składów to mógłby byc np. coma,nitro,loser,kropek,remiś,ja, sandał(deff), b0n3r(deff),szronek i RoNii deffy.

bo nie wiem co z Keymem, jest w repce czy nie?

a o mnie już nie pamiętasz:)
ty już na jednym meczu byłeś nieobecny mimo że deklarowałeś swoją obecność ale nitro wykombinował rozwiązanie ^^

a meczu nie bedzie, repka nie da rady wystawić 15 graczy aktualnie, tyle w temacie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
skonczcie juz z tym spinaniem malolaty ostatnio mefik wbija dosc czesto podbno glos na nitro w tej ankiecie mimo ze na osttanim meczu syzbko odpadl to doskonale to rozegralismy jakby ktos jeszze widzial mnei w meczu chetnie zagram pozdro
 

DeletedUser169458

Guest
mistrz orotgrafii nie zagra melon z Tobą, bo się boi. i nie ma czasu, 24 na dobe, to za mało . heeh.
Detox na pewno w forum powinien grać, melon także, i cotytutajrobisz, bo o nich też zapomnieliśmy :)

widzisz mistrzu ortografii, o mnie nie słyszałeś, miałem mniejszy twtotal, a o 3 klasy lepszy. przypadek ? nie sądzę. ;x


ps. póki nie zagrasz z m3lonem, to mnie nawet o pojedynek nie pytaj.
 
Wynik reakcji
6.791
Nie wiem po co ta ankieta w ogole jest, i tak wiadomo jest ze nie do meczu nie dojdzie, bo nie ma kto wykupic ;) Nabijanie postow i tyle.. ;]
 

DeletedUser159420

Guest
a te 67 rund na disturbi to przypadek?

2 melon melon tak samo gral na melonie byl jechany jak chcialem , ciebie tez na disturbi jechalem jak chcialem

nie bylo mnie od stycznia wracam w lipcu patrze nowe nicki typu no farming , coma,my time x3... i to niby prosy ?

prosze cie coma juz sie nie kompromituj jade cie na sp jak chcesz i piszesz ze pojedynku grac nie mozesz a jeszcze wczoraj pisales ze zagramy w innym terminie , smiech na sali , ps skoncz juz pisac ze jestes lepszy bo nigdy tego nie pokazales mam tylko kolegow i na tym sie konczy , kazdy tro noob tylko ty keymil , andut ,bilus to prosy xd

a jezeli uwazasz ze jestescie prosami to osmieszacie polskie sp , dziekuje branoc ide na MU <3

kto ty jesteś?
 

DeletedUser167001

Guest
ehhhh, a ja myślałem, że to bajus albo ten cały 'lady vamelia' :D
 

DeletedUser

Guest
Ten noob zakłada kolejne multi na forum, pajac.


Jeśli miałoby dojść do sparingu to głos na Nitro

napisz w opisie obecnie św 73-darmówki 57/58

kolejna sprawa cicho badz bo slaby jestes , jak mowilem wbijaj na sp wioska eko do 30 bo innej nie przejmuje a i gdy bede mial 4 k a ty 3 to podnos tez koszary

@coma

a i mowiel zagram z melonem ale tylko o 5000pp

hahahahahaha, ja juz ci pokazlaem, wbijam na runde, i jestes jechany do 0.

a potem only top1 :3

to jedz mnie tak dalej oby wiecej takich zjechan xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
only top1 ? haha, raz ci sie udalo top1 . bo zostalo ci 1400 topora. a ze jednynym graczem na rundzie ktroego znam to czeski, wiec problemu wygrac nawet ty nie miales
 

DeletedUser

Guest
2 melon melon tak samo gral na melonie byl jechany jak chcialem , ciebie tez na disturbi jechalem jak chcialem

Ty wszystkich jechałeś jak chciałeś i nadal jedziesz, jesteś najlepszy wiec zagraj ze mną pojedynek bo sie doprosić od tygodnia nie mogę, bo 15h dziennie na komputerze to za mało żebyś miał na niego czasu;)
 

DeletedUser169458

Guest
on tak pisze, bo sie boi grac ;] on chce ze mna grac, bo wie, ze nie mam czasu na gre, cwaniaczek ;] ale przyjdzie czas, ze bede miał, to moge zagrac i o 10 k pp , przyda się darmowa premka ;]

nitro grał ? no bo reszta co wymieniłeś to nic specjalnego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
only top1 ? haha, raz ci sie udalo top1 . bo zostalo ci 1400 topora. a ze jednynym graczem na rundzie ktroego znam to czeski, wiec problemu wygrac nawet ty nie miales

a czyli sandala , nitro ,mac kuba no paina to nie znasz , ciekawe :)

dokladnie to 1500 topora i 600 lk ;*

@to byl sarkazm melon matole grac o 500 pp trzeba byc zjebanym jak ty ;d
 

DeletedUser153746

Guest
z tego co pamietam to ktoś mial tamwykupione 5k premki.... zorientuje się i moze zalatwie.
 

DeletedUser169458

Guest
heheh, ja dołoże swoje 400 , i może melon grać o 5k. Zwróci mi się ;)
 

DeletedUser153746

Guest
mi chodzi o twm.. melon cwaniaczek cos gadał ze mnie przejmowac bedzie:* bedzie zabawa:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry