Repka vs FO

  • Rozpoczynający wątek Trawą Palę Stresy.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser120954

Guest
na ogol byl kliny , kontry , def od plemienia. I potem jakis nOOb przejmowal 1000 pik i 1000 mieczy nas :D


JAk ludzie tylko nas widza to nas atakuja a Ty mowisz ze jest nudno .. hmm ;D Zagrajcie 5 na 5 nie bedziecie wiedziec z ktorej strony dostajecie :)


Ile to razy z belferem walczylem, kmicic i kilku innych wbija tylko po to by zrobic katy + defa i troche lekkiej i atakowac. Ile to razy szlo pw po top 20 albo i wiecej o godzinie 21 atakujeny polaka wioske czy kogo tam wypisales.







I moze Ty sie nadajesz ? Myslisz ze Twoj smieszny offik 2.5k top i 1k lk pomoglby nam na meczu ?

Przeczytałem klika stron na tym forum.
W jednym poście Ojciec (ten co chyba repke prowadzi) napisał że gracz grający off-em na co dzień na sp nie koniecznie na pierwszym meczu będzie grał off-a ... Więc każdy gracz powinien mieć szanse wykazać się.Tyle w temacie :)
 

DeletedUser159420

Guest
na ogol byl kliny , kontry , def od plemienia. I potem jakis nOOb przejmowal 1000 pik i 1000 mieczy nas :D


JAk ludzie tylko nas widza to nas atakuja a Ty mowisz ze jest nudno .. hmm ;D Zagrajcie 5 na 5 nie bedziecie wiedziec z ktorej strony dostajecie :)


Ile to razy z belferem walczylem, kmicic i kilku innych wbija tylko po to by zrobic katy + defa i troche lekkiej i atakowac. Ile to razy szlo pw po top 20 albo i wiecej o godzinie 21 atakujeny polaka wioske czy kogo tam wypisales.







I moze Ty sie nadajesz ? Myslisz ze Twoj smieszny offik 2.5k top i 1k lk pomoglby nam na meczu ?


Oj polak nie nadajesz się nawet do dyskusjii. Ani razu nie napisałem o sobie i ja mam full offika wtedy gdy ty dopiero eko na 20 stawiasz a idizesz do ponad 25
 

DeletedUser

Guest
Jak by repka wygrywała postami nie umiejętnościami to by było ...
Wiec nie obrażaj ludzi !!!

To tak samo jak bym napisał

Stepchild to noobek nie interesuje mnie jak gra bo po co w repce taki ogar w kontrach i rozwoju wsi że na forum se posty nabija.

nie rozumiesz, że ja nie krytykuję gry kropqa, tylko jego zachowanie na forum, SP nie śledzę, więc nie wiem co kto potrafi, ale śledze FO

a posta skasował mod mój drogi, poza tym nie wiem czemu bo nikogo w nim nie obrażałem :D
 

DeletedUser120954

Guest
To nie pisz takich głupot.
Bo w reprezentacji powinni być najlepsi. A forum top 100 sprawa.

Dziękuje idę spać jutro rano gram z Pedro o 200pp :D
tylko czekam na jakieś konto sensowne bo na moim nie mam kp tylko af :)
 

DeletedUser137285

Guest
Tak zagramy... prawdopodobnie pod koniec sierpnia, kilka dni przed naszym oficjalnym sparingiem jesli bedziecie mieli ochote:)
 

DeletedUser162819

Guest
Najlepszym kapitanem nie będzie ten kto najlepiej gra,ale ten kto tchnie ducha w grupę ludzi,który nie będzie wszystkich krytykował i wyzywał,ale pomoże im. I który mimo wszystko twardo zarządzi co robić,a nie w trakcie gry będzie zażarta dyskusja.
 

DeletedUser137285

Guest
Jesli nitro sie zglosi do meczu powinniscie go wybrac bo jest najlepszy we wszystkim:)
 

DeletedUser162819

Guest
Nie jest łatwo zebrać 40 osób do gry. A raczej nie jest łatwo zebrać tyle osób,żeby ta gra jakoś wyglądała.
 

DeletedUser167483

Guest
Dobra, zgadzam się, będę Waszym kapitanem, salut!

Ja jestem w stanie zebrać max dokładnie 57 graczy. Ogarnę ich w dokładnie 3,43 min. :)
 

DeletedUser159420

Guest
Dobra, zgadzam się, będę Waszym kapitanem, salut!

Ja jestem w stanie zebrać max dokładnie 57 graczy. Ogarnę ich w dokładnie 3,43 min. :)

Jak ty będziesz kapitanem to meczu nie zaczniemy tylko od razu przegramy bo nas oszukasz :rolleyes:
 

DeletedUser159451

Guest
Zrob to chociaz do 20 sierpnia a nie na sama koncowke wakacji :(
 

DeletedUser157172

Guest
ja uważam , że macie do wyboru spośród 3 ludzi : )

Taktyka na Pedro - grać i sie utrzymać do końca

Taktyka Losera zadefować mnie ja ich ogarne

No i jeszcze zumir po powrocie może coś tam zdziałać w sumie nigdy nie grałem przeciwko : )
Czasami na jakiś zastępstwac wbijał i był jechany :p
 

DeletedUser146505

Guest
ja uważam , że macie do wyboru spośród 3 ludzi : )

Taktyka na Pedro - grać i sie utrzymać do końca

Taktyka Losera zadefować mnie ja ich ogarne

No i jeszcze zumir po powrocie może coś tam zdziałać w sumie nigdy nie grałem przeciwko : )
Czasami na jakiś zastępstwac wbijał i był jechany :p

Duchu stepik (pro noobek) chce Cię do nas wrzucić:)
 

DeletedUser146495

Guest
Wioske startową proponuje 656 pkt :) bedzie ciekawiej od początku :):p
 
Status
Zamknięty.
Do góry