Repka vs FO

  • Rozpoczynający wątek Trawą Palę Stresy.
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Więc będzie coś planowane :) ? Po euro mieliśmy dostać info :p

PS: ja oczywiście jak widz nie gracz :D:D
 

DeletedUser155263

Guest
miało byc :) co miesiac ale jednak coś to nie wypala :D
 

DeletedUser146505

Guest
Poprawiliśmy swoje umiejętnosci i pewnie teraz bedziemy mieli szanse z repoka tylko trzeba kapitana !!!
nie znów głosy na pedro nei na spinera ale na kogoś kto pomoże :)

Ja od razu mówiłem że żaden ze mnie kapitan dlatego spiner został. A tak ci przypomnę, że to ty spinera najbardziej chciałeś na kapitana.
 

DeletedUser153359

Guest
Poprawiliśmy swoje umiejętnosci i pewnie teraz bedziemy mieli szanse z repoka tylko trzeba kapitana !!!
nie znów głosy na pedro nei na spinera ale na kogoś kto pomoże :)

sami wybralismy spinera ktory mowil jak sie nie myle ze nie mial na to ochoty przyjmowal kazda twoja propozycje i wyszlo jak wyszlo 0 zgrania kazdy gral pod siebie. Czy cos sie poprawilo? Wątpie jesli w ekipie forum zagra step i remi moze 30minut dluzej sie utrzymacie nim zrobilismy to poprzednio

Ale wiecie nasz PrO Pedro Costa i tak dzieki swoim nadluckim umiejetnosciom utrzyma sie do konca meczu ( jesli ten sie odbedzie :rolleyes: )
 

DeletedUser146505

Guest
Byczosku mój drogi ja do Ciebie nic nie mam to ty też nie obrażaj mnie. Po pierwsze w czasie meczu zostałem poproszony o umycid samochodu więc to zrobiłem. Dopiero potem zacząłem grać.
 

Deleted User - 7388697

Guest
zdecydowalem ze na glupie posty nie odpowiadam... juz pyl taki temat i napisalem wtedy, ze jak do takiego meczu bedzie mialo dojsc to o tym poinformuje... nie lubie sie powtarzac

a dawac fałszywe informacje? nie musiałbys sie powtarzac, jakbyś nie był niesłowny
 

Deleted User - 7388697

Guest
pisałeś wczesniej, za takowy mecz bedzie odbywał się co miesiąc
 
Status
Zamknięty.
Do góry