PW między kilkoma graczami na raz.

  • Rozpoczynający wątek @Pan Kot
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 224 87,8%
  • Nie

    Głosy: 31 12,2%

  • W sumie głosujących
    255
Status
Zamknięty.

DeletedUser44295

Guest
dzielone fora... jak by ludziom chciało się rejestrować gdzieś i zakładać forum na pare godzin :D bo w plemieniu się nie da.. bo jednak ciężko rozmawiać na forum plemienia z osobami z innych plemion xD
wiele osób nie ma premium, a jak coś trzeba wysłać i jest to ważne to zawsze są więcej niż 3 osoby... ehh te premium...

co do komunikatorów, podał byś komuś odrazu swój numer gg? wiele osób nie chce gadac w taki sposób bo wiąże się to z problemami później :p nie którzy w ogóle nie mają gg

co do kanałów IRC, niby najprostsza metoda jednak ma wiele wad, jeżeli pierwszy raz się korzysta z niego trzeba instalować javy i inne pierdoły które z reguły dużo zajmują (nie to co kiedyś...) no i osoby muszą być online :)

No i chodzi głównie oto aby rozmowa między graczami była jak najprostsza i najłatwiejsza, musisz przyznać :]
Dlatego taka PW do kilku osób równocześnie kiedy każdy może sie wypowiedzieć i każdy z osób przebywających widzi wiadomość każdego jak najbardziej praktyczną sprawą no i najszybszą :p
 

DeletedUser

Guest
przecierz dzielone fora sa dostepne i nie trzeba sie logowac na inne fora

na temat gg. jesli jest sprawa to podaje bo wole szybciej zalatwic sprawe. jak osoba nie ma gg to sa tez inne komunikatory (ja posiadam gg, msn, yahoo, skype)

dodatkowo mozna dac przywilej ktory pozwala wysylac wiadomosci do wiekszej ilosci osob (wiec aktualnie jest to co chce autor tematu :p)

roznica jest taka ze w mailu (tym co teraz jest) nalezy podac liste osob do ktorych ma isc wiadomosc aby osoba ktora otrzymala wiedziala do kogo slac :)
efekt jest ten sam (przynajmniej dla mnie)
 

DeletedUser88253

Guest
Na pewno by się przydało. M .in ze wzgledu że pisanie przez pw z każdym z osobna jest czasochłonne, a nie zawsze mamy możliwość dzielenia forum z innymi plemionami.
 

DeletedUser

Guest
Tak brakuje tego ponieważ czasem ktoś nie chce dawaać gg czy skype a irc nie każdy chce tam a na dodatek nie każdy jest w danej chwili obecny a tu można kiedy się chce gadać ;]
 

DeletedUser49655

Guest
na tak. są osoby, które po podaniu gg zaczynają spamować... tak, wiem, że można ich zablokować, ale denerwująca jest lista 50 kontaktów do ludu z plemienia tylko po to, żeby pogadać na konferencji...;)
 

DeletedUser98935

Guest
No patrzcie:confused: Że nikt o tym wcześniej nie pomyślał? Ile ja się razy namęczyłam z przesyłaniem wiadomości, tłumaczeniem innemu graczowi cytując innego gracza... Bardzo dobry pomysł:) I nie jest taki nierealny. Do niedawna też nie mogliśmy pogadać na forum ze sojuszniczymi plemionami, pozostawały tylko wiadomości. Idziemy naprzód:D
 

DeletedUser96857

Guest
Oczywiście na Tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Pomysłzasługuję na wprowadzenie i na nagrodę.

Nagrodę noobla nienooba tylko nobla o ile pomysły sie nagradza tą nagrodą ale jeszcze , aby to nie było tylko dla kp
 

DeletedUser99417

Guest
oczywiscie zę tak teraz zamiast pisać coś jednemu czekać na odpowiedx pisać drugiemu itp.. to wszystk mozna by załatwić za pierwszym razem
 

DeletedUser

Guest
Cóż, to nie zastąpi mi konferencji na AQQ, ale na pewno się przyda - oczywiście ZA.

Ale rozwińcie propozycję "Opcji rozmowy" - co tam się będzie znajdować, poza wykluczeniem/dodaniem nowych rozmówców? - bo chyba nie tylko te dwie opcje :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser112207

Guest
Mnie się pomysł podoba...ułatwi komunikacje i spamowanie :pPP

Na tak.
 

DeletedUser

Guest
tylko ze do konferencji na gg potrzeba wszystkich naraz, a w takim przypadku kazdy móglby dorzucić swoje trzy grosze w dowolnej chwili

jak nie ma wszystkich to klepanie na pw i czekanie dnia aż ktoś odpisze coś do epopei też nie ma sensu, jak są ważne sprawy to się umawiają ludzie na gg i nie ma problemu z umówieniem się na termin, jak sobie to wyobrażasz, piszesz coś a tu chlup, już następne pw, istny mętlik.

Były propozycje nadawania praw do forum, czyli jedyne rozwiązanie to więcej niż tylko jedno uprawnienie i po sprawie, jedyna taka opcja na forum mam sens albo forum zew.

Także zbędna opcja, która wprowadzi zapewne bałagan podczas takiej niby konferencji.
 

DeletedUser118752

Guest
hehe miałem to właśnie zaproponować. Widziałem to trochę inaczej, ale tak też może być.

Głos oczywiście na tak
 
Status
Zamknięty.
Do góry