PW między kilkoma graczami na raz.

  • Rozpoczynający wątek @Pan Kot
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 224 87,8%
  • Nie

    Głosy: 31 12,2%

  • W sumie głosujących
    255
Status
Zamknięty.

DeletedUser105260

Guest
jestem na tak bo akurat mamy wojne i rada pogada ze soba i z naszymi sojusznikami:):rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Chłopcze to jest tak zwana wiadomość grupowa i nie wiem po co obciążać bardziej serw...

Sprawdź sobie że to działa nie tylko na członkach plemienia ale na kilku różnych graczach, więc jak dla mnie twój problem rozwiązany bez nie potrzebnej mieszaniny...
 

DeletedUser96857

Guest
Ty wyżej ale jeśli rada ma pogadać ze sobą no to nie będą mogli wszyscy z rady w jednej wiadomosci pogadać no bo wiadomość grupowa to tylko do ogłaszania czegoś tak , aby każdy odebrał a nie do gadania w grupie


W pełni popieram popiera także Donald Tusk i Lech Kaczyński i Jarosław Kaczyński:D
 

DeletedUser

Guest
To bardzo dobry pomysł. Przyda się do obgadania ważnej sprawy dla plemienia przez radę.
 

DeletedUser

Guest
To jeśli Rada chce sobie coś pogadać to albo na GG albo niech sobie wspólne forum założą i już po kłopocie...
 

DeletedUser96857

Guest
nie każdy ma gg a jeśli ma no to nie każdy umie konedera wł i gdzie to wspólne forum mają załorzyc?
 

DeletedUser20307

Guest
jak najbardziej na tak :)
działało by to tak jak teraz współdzielenie forum :))
tylko zamiast plemion byli by gracze - mnie się podoba :)
 

DeletedUser113048

Guest
popieram.. ponieważ jestem założycielem plemienia i mam problem bo chciałem zrobić taki alians i byłą by rada aliansu i nie było by jak się komunikować tak aby całą rada to widziała... najlepsze było by coś w rodzaju darmowego TS dla plemion że założyciele plemienia mogli by całożyć swój TS ale to jest raczej niewykonalne..

Ale ogólnie jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Coś w rodzaju konferencji. Świetny pomysł. Ale trzeba zrobić jakiś schemat, jak by to miało wyglądać. Oczywiście że ZA.
 

DeletedUser44295

Guest
no trzeba przyznać, jeden z nielicznych pomysłów który jest inteligenty i bardzo przydatny... sam miałem wiele spraw do omówienia z kilkoma graczami a wysyłanie PW od każdego odzielnie i później przekazywanie wiadomości od osoby A do osoby B czy C oddzielnie to horror.. dlatego pomysł popieram w pełni! a co do komunikatów gdzie można by takie coś zrobić to po prostu ludzie często nie chcą "iść" na gg czy w ogóle go nie mają albo nie chcą podać bo później mogą mieć spam :+
 

DeletedUser120555

Guest
No mi sie ten pomysł podoba bo jako że zwykle zajmuje sie dyplomacją to troche by to ułatwiło grę...
Ale i tak jeżeli mam załatwić coś z paroma graczami to wole ich poprosić o gg - a jak nie mają to pisze żeby założyli na 40 minut , w końcu co im szkodzi...

No ale pomysł świetny - Jestem na tak ułatwi to nie tylko rozmowy dyplomatom ale i normalnym graczom którzy chcą pogadać .
Jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
To chyab pierwsza propozycja ktora mi sie naprawde podoba, jestem na tak świetny pomysł.
 

DeletedUser

Guest
jest mozliwosc wysylania, przesylania wiadomosci do wiekszej ilosci osob (choc kiedys bylo w tej kwesti lepiej)

mi wykonanie nie odpowiada zreszta i tak wychodzi na to samo jakby przesylac maile (tyle samo wiadomosci bedzie) :p

wiec na nie
 

DeletedUser44295

Guest
jest mozliwosc wysylania, przesylania wiadomosci do wiekszej ilosci osob (choc kiedys bylo w tej kwesti lepiej)

mi wykonanie nie odpowiada zreszta i tak wychodzi na to samo jakby przesylac maile (tyle samo wiadomosci bedzie) :p

wiec na nie

ta jest możliwość wysyłania wiadomości do większej ilości osób ale CO Z TEGO jak nie można się razem komunikować... ale mi odkrycie :]

przesyłać miale? dobry jesteś xD
zreszta jak wolisz wysyłać paredziesiąt wiadomości zamiast paru xD paru nastu to twoja sprawa, męcz się :p
 

DeletedUser119954

Guest
Na tak , uważam to za świetny i przemyślany pomysł ;)
 

DeletedUser

Guest
ta jest możliwość wysyłania wiadomości do większej ilości osób ale CO Z TEGO jak nie można się razem komunikować... ale mi odkrycie :]

przesyłać miale? dobry jesteś xD
zreszta jak wolisz wysyłać paredziesiąt wiadomości zamiast paru xD paru nastu to twoja sprawa, męcz się :p


po 1. mail jest komunikacja wiec mozna sie razem komunikowac
po 2. sa teraz dzielone fora wiec mozna sie komunikowac w 2 sposob
po 3. w efekcie wyszla by podobna ilosc wiadomosci a nie tak jak piszesz roznice w kilku dziesieciu :p

zreszta wysylac do kilku osob wiadomosci mozna bez problemu i nie trzeba pisac do kazdego osobno (do 3 bez premium do wiekszej ilosci z premium)

zreszta do komunikowania sie z wieksza iloscia graczy sluzy forum

dodatkow sa komunikatory (gg, tlen, skype, yahoo, MSN itp) i wszelkiego rodzaju kanaly irc
 
Status
Zamknięty.
Do góry