Public competition for graphic

  • Rozpoczynający wątek DarthMo
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Foru i nitro jak co nie oddali pracy,powodów nie znam nic nie pisali ale proszę się zemną skontaktować
 

DeletedUser168670

Guest
chuopie, widząc poziom tego forum to mi się ręce załamują :> chodzi o ogarnięcie administracji i ludzi z forum :> dali mi bana za to że napisałem prawde o tym całym Nitro cee :> co do pracy z assasinem to pracy nie oddam mimo że takową zrobilem i mam ją na kompie oraz wstawiłem na graffika.pl ale jej poprostu tutaj nie wstawie :) Poczekam do następnego etapu i zobacze kto da jaki temat :) teraz chyba twoja kolej więc licze na ciebie darth :)
 

DeletedUser168670

Guest
chuopie, widząc poziom tego forum to mi się ręce załamują :> chodzi o ogarnięcie administracji i ludzi z forum :> dali mi bana za to że napisałem prawde o tym całym Nitro cee :> co do pracy z assasinem to pracy nie oddam mimo że takową zrobilem i mam ją na kompie oraz wstawiłem na graffika.pl ale jej poprostu tutaj nie wstawie :) Poczekam do następnego etapu i zobacze kto da jaki temat :) teraz chyba twoja kolej więc licze na ciebie darth :)

Jeśli nie uczestnicze w tym etapie konkursu to mogę oddać swój głos ??
jeśli tak to oddaje głos na prace nr.3 mimo że 4 jest najlepsza ale w 3 zostało włożone więcej pracy <3
 

DeletedUser

Guest
Dobra jutro kończymy głosowanie o 12:00 i około 12:10 podaję nowy temat :)
 

DeletedUser

Guest
Trochę się opóźniłem :D

Temat to "postać" nie fantasy nie jakaś rysunkowa ale realna :) macie dużo opcji na wykonanie sygnatury więc tylko zostało nam się za to brać :)

Czas leci od 16:00 :)
 

DeletedUser

Guest
Numer 1: Stop and go
numer 2: zakneblowany
numer 3: darthmo
numer 4: czeskimarynarz
 

DeletedUser

Guest
No panowie kto nie zdał mi jeszcze pracy to niech to zrobi szybko,bo za jakiś czas już wklejam prace
 

DeletedUser

Guest
Dobra temat się przeciągną o sporo czasu czekałem na wasze prace ale tylko 2 dostałem lol :p

Praca nr.1
2hxyio7.png



Praca nr.2
Praca8.png


Praca nr.3
scaled.php


Głosować :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
Wstrzymuje się od głosu bo obie prace są koszmarne :p

#edit
2 nie wyświetla wiec skopiowałem link i też jest tragiczna więc glosu nie zmieniam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry