Public competition for graphic

  • Rozpoczynający wątek DarthMo
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
To pierwsze otwarcie nowego konkursu graficznego dla wszystkich jakich tu przyniesie kliknięcie myszki :)

Konkursik będzie polegał na robieniu grafiki po przez pokazanie jej na sygnaturze,temat sygnatury będzie ogłaszany przez następującego gracza który będzie miał możliwość jednego wyboru tematu.
Nagroda jest jedna,czyli tytuł Zwycięscy konkursu a ten kto wygra ten konkurs będzie też ustalał zasady panujące na konkursie nr.2 jeśli się odbędzie a zależało to będzie od popularności konkursu nr.1 :)

Przypominam konkurs jest dla każdego nie musi to być ktoś z plemion,może to być każdy nie ważne na jakim poziomie on jest,ważne że jest :)


1.Kolejka graczy którzy będą wybierali temat będzie zgodna z alfabetem nie inaczej !! :D
2.Termin oddania prac to 1dzień i 12h :) mają to być jakieś normalne prace i w miarę dobre dla tego tyle czasu na to można będzie poświęcić :)
3.Rund będzie tyle ile graczy się zgłosi do tworzenia sygnaturek :)
4.Proszę moderatora o pilnowanie graczy którzy przeklinają bez jakiejkolwiek podstawy lub sensu lol :D
5.Kiedy się odbędzie konkurs ? termin prawdopodobny to niedziela czyli 05.08.2012 (przecież trzeba trochę zebrać ludu,godzina jeszcze nie wiadoma) :p
6.Jak się można zgłosić ? po prostu napisać w poście zgłaszam się lub coś nawiązującego do tego :D

Proszę o pytania jak jakieś macie :)

Zgłoszenie zamknięte

Lista graczy biorących udział w konkursie:
DarthMo
czeskimarynarz
Nitro Cee.
Bizon12
Stop And Go
Four.
- zakneblowany


Edit:
-Szerokość dozwolona
-Wysokość od 150-200

Kto podaje temat jako pierwszy na ten czas ?
1.Bizon12
2.czeskimarynarz
3.DarthMo
4.Four.
5.Stop And Go
6.Nitro Cee.
7.- zakneblowany


Kto już wykona sygnaturę to mi na pw przysyłać prackę i podłączyć materiał nie wklejajcie go sami bo każda praca musi być równo oceniona a nie oddzielnie od innych i bez spamu na PW :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser137285

Guest
dla mnie termin1,5 dnia nie do przyjecia... nie mam czasu odpadam


dobra cos moge zrobic niech mnie ktos wrzuci do pary gdzies i da mi znac temat na gg albo PW...

Podpisy z nickami, nawami plemion innymi tekstami nie zwiazanymi z trescia sama w sobie pracy graficznej bede olewal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160857

Guest
dobra to ja chce , ale z kimś cieńkim bo sam jestem cienki :D
 

DeletedUser168510

Guest
Darth, to ja się zgłaszam tak jak ci obiecywałem, tylko czy to jest w parach czy nie ?? bo jak w parach to chce kogoś na twoim poziomie albo wyższym :) jak z tobą mogę robić to wyśmienicie :D
 

DeletedUser

Guest
Wszystkie sygnatury będą pod temat jaki uczestnik sobie wybierze napisy można dodawać jeśli ktoś lubi ale ten kto wybiera temat napisów nie może żądać,każdy robi tak jak mu się podoba :)

Jeśli chodzi o drużyny to nie wiem jeśli chcecie to okej nie ma problemu :) więc jak głosujcie tak czy nie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser168510

Guest
ja bym proponował zrobić bez drużyn, i tematyka dowolna, bez różnicy czy to będzie, sport, gry czy coś innego, bo każdy jest dobry w czymś innym ;) a wymiary powiedzmy
wysokość:
min.120
maks.220(ja np. lubie wysokie sygnaturki)
Szerokość:
min.250
Maks.450

Kto się zgadza to niech pisze albo cytuje mój post ;)
 

DeletedUser159420

Guest
Zgadzam się z wszystkim ale nie tematami. Temat powinien być jeden dla każdego
 

DeletedUser

Guest
Nie do ilu osób ale do jakiego dnia :p od 05.08 zaczynamy ale godziny nie podałem więc od 16:00 zaczynamy.

A ze zgłoszeniami zakończymy jutro godz 18:00 :) Bo trzeba dać info kto podaje temat przecież każdy nie siedzi przy kompie ciągle
 

DeletedUser

Guest
Dobra więc tak

Wymiary w kategorii

-Szerokość dozwolona
-Wysokość od 150-200


Kto podaje temat jako pierwszy na ten czas ?
1.Bizon12
2.czeskimarynarz
3.DarthMo
4.Four.
5.ojciecszestny
6.Stop And Go
7.Nitro Cee.


bizon temat podajesz o godzinie 16:01 dnia 05.08.12 możesz szybciej ale nie później xD]

Temat jest jeden dla każdego lecz materiały wy już sami sobie dobieracie tylko od was zależy wasze wykonanie :)

A co do drużyn to odpada za mało osób jest każdy sam robi prackii materiał z jakiego korzystaliście ma być pokazany :)

Kto już wykona sygnaturę to mi na pw przysyłać prackę i podłączyć materiał nie wklejajcie go sami bo każda praca musi być równo oceniona a nie oddzielnie od innych i bez spamu na PW :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
1.062
No nie mam pomysłu na temat... więc dam łatwy i przyjemny o pewnej parze.. :p

Temat: BIG LOVE 'Justin i Selena'

Można dać kwiatki, kwiateczki, serca, serduszka, ciastka, ciasteczka, strzałki, szpileczki, motylki, fajerwerki. Ma być po prostu słiiitaśne i zjawiskowe he he.
 

DeletedUser

Guest
Okej ale zaczynamy zgodnie z terminem :) pamiętajcie o tym
 

DeletedUser

Guest
To ja mogę się jeszcze zgłosić?
Będę robił cuda w pejncie!
 

DeletedUser168510

Guest
nie no, bez przesady, może być tematyka big love ale nie z bieberem ... Pozatym temat nie może być aż tak zwięzły bo prace będą prawie że jednakowe ;)
 
Do góry