Przenoszenie szlachty pomiędzy wioskami

  • Rozpoczynający wątek adi wódz
  • Data rozpoczęcia

jestem:

  • ZA

    Głosy: 132 75,4%
  • PRZECIW

    Głosy: 36 20,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 7 4,0%

  • W sumie głosujących
    175
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jestem mocno przeciw

dla mnie to bezsensu jak już ma być szlachcic to tylko w 1 wiosce a nie ukrywać po kilku po to by nie dać go ubić
 

DeletedUser159283

Guest
Ja jestem za dużym tak w szczególności na starym stylu :cool:
 

DeletedUser162270

Guest
Ja też na tak, ze względu na zamiłowanie do starego stylu.
 

DeletedUser135938

Guest
Na tak, Zwłaszcza że mając sporo wiosek , mam szlachciców np 140h od frontów i co? 15-20 szlachciców stoi bez sensownie a tak można by było ich wykorzystać na front.
 

DeletedUser149279

Guest
nawet slabszym graczom przydaloby sie to bo zalozmy czesto nei trzebaby bylo wykonywac atakow z pomoca kalkulatora jednostek zeby grubasy z jednej i drugij wiochy weszly o tje samej porze :p
 

DeletedUser152121

Guest
odnawiam temat:)
Może wielcy admini się wypowiedzą? Może znajdą trochę czasu na te jak i inne tematy:p
Głosować na tak panowie:D
 

DeletedUser

Guest
Przykro mi, ale ja jestem na NIE. Z jednej, taktycznej przyczyny: przejmuję wioskę wroga, w której ma on szlachcica i wie doskonale, że wioskę mu zgarnę. Mógłby ją odbić, ale akurat nie ma szlachcica w drugiej swojej wiosce, oddalonej przypuśćmy o 1 pole (na moim świecie, podróż szlachcica to 35min na pole). Więc delikwent przerzuca sobie grubasa do drugiej i w ciągu 1h10min może mi odbić nowo przejętą wioskę. Eeeee taka zabawa traciłaby sens.
 

DeletedUser

Guest
Marzenia nie do spełnienia;)
Całkowicie nie do zrealizowania.
 

DeletedUser

Guest
Często tak mam i przydało by się żeby skasować/przenieść tych szlachciców żeby mieć ich znowu blisko nowych wiosek:) ale jakie by z tego cuda wyszły blitzkrieg na plemionach byłby częstym zjawiskiem;/ dlatego kategoryczny nie...
 

DeletedUser

Guest
Nie. Nie upraszczajmy wszystkiego... I tak jest wystarczająco dużo ułatwień. Mamy w tej grze myśleć czy tylko klikać?? Jeśli myslenia nie potrzeba będzie to ja i pewnie wielu graczy zrezygnuje bo co to za przyjemność liczyć na sprzęt i łącze zamiast na rozum i kombinacje?
 

DeletedUser152121

Guest
"Jestem całkowicie na nie" bo coś tam i coś tam.
A jak odnieść się do tego że na nowym stylu ubijesz grubasa w ataku to możesz go zrobić w każdej innej wiosce? Zwolennicy starego stylu też by chcieli takie coś:) Przypadek odbicia. który był w/w nikt nie powiedział ze od razu można przenosić i na jaką skalę to jest tylko przykład jakby to mogło działać.
 

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Ciekawy pomysł zawsze mnie dobijało że trzeba zabić szlachtę a potem nie mamy surowców na jego odbudowę :(
 

DeletedUser

Guest
Trzeba myśleć gdzie się robi szlachte a nie płakać później. A zresztą zawsze można zrobić synchro i to nie jest problem.
 

DeletedUser

Guest
nawet slabszym graczom przydaloby sie to bo zalozmy czesto nei trzebaby bylo wykonywac atakow z pomoca kalkulatora jednostek zeby grubasy z jednej i drugij wiochy weszly o tje samej porze :p

To przeciez nie sprawia problemu dla zadnego "normalnego" gracza.

Przeraza mnie to ponad 100 glosow na tak :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser163071

Guest
może być to wprowadzone ale tylko i wyłącznie na starym stylu bo w nowym jest to zbędne :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry