Przekaż konto

  • Rozpoczynający wątek Maksym92
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci sie taka opcja?

  • Tak:)

    Głosy: 74 84,1%
  • Nie! Nie przekazujcie sobie kont!

    Głosy: 14 15,9%

  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser11885

Guest
Odp: Przekaż konto

pomysł dobry moim zdaniem jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przekaż konto

no tak... tylko jak narazie wypowiedzial sie tam jeden admin (drubens) ktory ponadto (jak tam to napisalem) nie zadowolil mnie swoja wypowiedzia.

Jednakze po jego wypowiedzi wpadlem wlasnie na ten pomysl zeby gracz nie musial przekazywac swojego hasla.

Wiec odpowiedz drubensa jest nie na ten temat i mam prawo zadac od niego odpowiedzi ponownie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przekaż konto

A ja w przeciwieństwie do innych dałem na NIE, chcesz mieć konto z dużą ilością punktów i wojsk to graj od początku i se zapracuj, a nie tylko czekasz aż ktoś znajomy będzie kończył grę.Weźcie ludzie sie zastanówcie jakie były by konsekwencje wprowadzenia takiego czegoś.

Może jeszcze wprowadzimy funkcje oddaj wioskę, będziemy się zamieniać wioskami z kim tak aby każdy miał wszystkie w jednym miejscu.
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Przekaż konto

A ja w przeciwieństwie do innych dałem na NIE, chcesz mieć konto z dużą ilością punktów i wojsk to graj od początku i se zapracuj, a nie tylko czekasz aż ktoś znajomy będzie kończył grę.Weźcie ludzie sie zastanówcie jakie były by konsekwencje wprowadzenia takiego czegoś.

No jakie by były? ;f...

No i tutaj chodzi raczej o osoby kończące grę, nie łase na czyjeś konto, i co w tym złego, że ktoś komuś chce je oddać? Gdy mamy kogoś namolnego, komu podarować nie chcemy, to przecież nikt nas nie zmusi :f...

Może jeszcze wprowadzimy funkcje oddaj wioskę, będziemy się zamieniać wioskami z kim tak aby każdy miał wszystkie w jednym miejscu.

A czy ktoś tutaj o tym wspominał? 0.0 Interesuje cię to to sam sobie topic załóż ^^...

dobry pomysł...przydało by się...
Mam fajny, nick, przydałaby się taka jednostka w plemionach ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Odp: Przekaż konto

Oczywiście że NIE!
Codziennie zajmujemy się kilkudziesięcioma sprawami włamań na konta. I chociaż w 99% są one spowodowane zachowaniem właściciela konta, to jednak i tak staramy się w takich sytuacjach pomagać.
Gdyby stworzyć taki system, to gra straciłaby sens, bo po włamaniu na konto danej osoby można by:
a) przekazać jej konto NIEODWRACALNIE komuś innemu
b) zaakceptować przejęcie innego konta, tylko po to by usunąć obecne.

Obie te możliwości powodują, iż w 1 minutę po odgadnięciu przez kogoś naszego hasła możemy bezpowrotnie stracić konto, co całkowicie dyskwalifikuje ten pomysł.

Poza tym jest to ogromne pole do nadużyć i stanowi wspaniałe pole dla wszystkich naciągaczy, tak naprawdę jedynie UTRUDNIAJĄC grę a nie wnosząc w nią niczego pozytywnego...

Pomysł chybiony od początku do końca. Nie będzie w najmniejszym stopniu rozważany.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przekaż konto

no to trzeba bylo tak od raz, a nie my sie tutaj rozwodzimy...

prosze o zamkniecie tematu.:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry