Przekaż konto

  • Rozpoczynający wątek Maksym92
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci sie taka opcja?

  • Tak:)

    Głosy: 74 84,1%
  • Nie! Nie przekazujcie sobie kont!

    Głosy: 14 15,9%

  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jako ze w dziale pytania zalozylem temat o przekazywaniu kont tutaj przedstawiam swoja propozycje jakby to rozwiazac:

przekakontoel6.png


nastepna opcja w ustawieniach polegajaca na tym co "Zastepstwa"

1. przekazanie komus konta jest decyzja nieodwołalną (chyba ze nowy wlasciel zechce przekazac je spowrotem)
2. gracz ktory chce oddac konta nie przekazuje nam hasla! My wpisujemy po prostu nowe jakie ma dzialac na to konto.
3. Aby nie bylo multi konta obecne konto jest kasowane.
4. Konta osoby przejmujacej sa usuwane tylko ze swiatow na ktorych obecny zarządzający je posiada. Taką informacje mozna by umiescic w przedstawionym wyżej panelu. Reszta swiatow pozostaje tak jak jest (w mysl zasady jedno konto na jeden swiat)

Jesli ktos ma tylko jedno konto, a na pozostalych ma tylko wlaczoine i na nich nie gra - usuwa tamte konta przed przekazaniem.
To samo w przypadku gdy odbiorca nie chce ktoregos konta - po prostu prosi o usuniecie tamtych.

I co wy na to? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przekaż konto

Pomysł znakomity lecz przydałoby sie go jakoś zmodernizować aby nie było żadnych przekrętów-chodzi o jakieś zabezpieczenia w typie że nie można przekazać konta częściej niż na 3 miesiące.
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: Przekaż konto

Zagłosowałem na tak, ale jak rozróżnić oddanie konta od sprzedaży konta?

Sprzedaż - otrzymuje się w zamian coś o takiej samej lub podobnej wartości.
Oddanie - nie otrzymujesz nic w zamian.

//Toster
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przekaż konto

Zagłosowałem na tak, ale jak rozróżnić oddanie konta od sprzedaży konta?

a czy teraz nie dokonuje sie sprzedazy? Jak wylapac ludzi ktorzy sprzedają komus tzw. "passy"? jakos adminom sie to udaje - wiec wydaje mi sie, ze to nie powinno sprawiac wiekszego problemu
 

DeletedUser14726

Guest
Odp: Przekaż konto

Pierwszy sensowny pomysl w dziale "propozycje" na tym forum odkąd je czytam :) A czytam odkąd wyszedł 10 świat.
 

DeletedUser16115

Guest
Odp: Przekaż konto

Najsensowniejszy pomysl jaki widzialem w tym dziale, bardzo mi sie podoba.

Kolejne takie posty bez większego uzasadnienia będą nagradzane prezentem.-Toster
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13339

Guest
Odp: Przekaż konto

Jestem za, a GO i SGO napewno sobie poradzą w wyłapywaniu oszustów :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przekaż konto

Oczywiscie ze jestem na tak,pomysl jest bardzo dobry.Wiem ze trzeba cos poprawidz ale niestety na tym sie nieznam.Pomysl jest z initjatywy poprzedniego tematu jaki zalozyles.Tak?Pomimo to pomysl jest fantastyczny.
 

DeletedUser10055

Guest
Odp: Przekaż konto

Jestem na tak, chociaż użytkownicy mogliby sprzedawać wtedy dzięki tej opcji konta... Wpłaca ktoś pieniądze danej osobie, a ta przekazuje konto tamtej(kupujący musiałby wtedy ryzykować, że wpłaci pieniądze, a jednak nic nie dostanie, ale myślę że dużo takich osób się znajdzie).
 

DeletedUser13774

Guest
Odp: Przekaż konto

Kliknąłem "Nie " ,ale przepraszam mój błąd chciałem kliknąc "tak" ,pomysł mi się podoba.
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Przekaż konto

no to ja klikne za ciebie na tak ;).

a co do tematu :
pomysł ciekawy ALE zwiększyła by się ilość sprzedawanych kont...przecież nawet nie trzeba sprzedawać tego na allegro można sprzedać koledze ze szkoły/pracy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przekaż konto

no to ja klikne za ciebie na tak ;).

a co do tematu :
pomysł ciekawy ALE zwiększyła by się ilość sprzedawanych kont...przecież nawet nie trzeba sprzedawać tego na allegro można sprzedać koledze ze szkoły/pracy...


A teraz nie mozna sprzedać konta koledze?? Jak ktoś chce sprzedać swoje konto to nie ma różnicy czy jest opcja przekaż czy nie.

Taki pomysł byłby dobry, ale wystarczyłoby tylko to żeby administracja zaakceptowała przekazywanie hasła.
 

DeletedUser6429

Guest
Odp: Przekaż konto

w tym pomyśle nie ma nic o przekazywaniu hasłą :)
 

DeletedUser12361

Guest
Odp: Przekaż konto

może by tak wprowadzić ograniczenie transportu surki przez miesiąc dla przekazanego konta ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przekaż konto

może by tak wprowadzić ograniczenie transportu surki przez miesiąc dla przekazanego konta ??

Pomysł dobry lecz jak już to zablokowanie na 2 miesiące (między wioskami dozwolone).

Lecz ten pomysł jest dobry tylko że trzeba by nowych GO którzy specjalizowali by się w szukaniu "przestępstw w przekazie" co oznacza zamieszanie.
 

DeletedUser15614

Guest
Odp: Przekaż konto

Pomysł jest świetny - gdy kończyłem grę na świecie 8 musiałem oddać konto do kasacji a tak mógłbym je komuś przekazac :)
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Przekaż konto

Pomysł po prostu świetny, fakt, ułatwi handel kontami, ale TYLKO ułatwi, bo przecież można sprzedać komuś hasło ;f... Jestem za, bo pomysł jest zarówno funkcjonalny(w końcu będzie można przekazać konto, w OGame nie ma z tym problemu, a tam to wyjątkowo często kończy się grę ;p) jak i dopracowany(tylko, czy Niemcy to wprowadzą, w co wątpię).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przekaż konto

wszyscy modzi (nie liczac tostera), GO, SGO i Admini skutecznie go omijaja...

Maksym litości a co mamy powiedzieć?
Był temat podobny kilka dni temu i wypowiedział się OP.
Jak dla mnie to wystarczy. A nikomu z teamu nie zależy na nabijaniu sobie postów bo: po co.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przekaż konto

bardzo dobry pomysł mam nadzieje ze admini pomyślą nad tym gdyz w koncu kazdy bedzie musiał sie pozegnac z grą
 
Status
Zamknięty.
Do góry