Procedura kasowania nieaktywnych kont

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
659
Drodzy Gracze,

chcielibyśmy Was poinformować o modyfikacjach wprowadzonych w naszym systemie automatycznego kasowania nieaktywnych kont z bazy danych (chodzi o CAŁE konta, nie zaś o konta na poszczególnych światach, tam procedura się nie zmienia).

System będzie obecnie brał pod uwagę także aktywność na forum. Oznacza to, że tak długo jak jesteście aktywni w grze LUB na forum, to konto będzie uznawane za aktywne. Automatyczna kasacja będzie następowała po upływie 12 miesięcy, jeśli w tym czasie nie zalogujecie się w grze ani na forum. Przed skasowaniem konta wysyłana będzie wiadomość email informująca gracza o zbliżającej się kasacji. Całą procedurę możemy podsumować w następujący sposób:
  • Automatycznemu skasowaniu ulegną wszystkie konta, które nie logowały się w grze lub na forum przez 12 miesięcy (lub dłużej).
  • Przy kasowaniu konta w grze powiązane z nim konto na forum będzie także kasowane. Identyfikacja odbywa się na podstawie nazwy użytkownika.
  • Nicki kont na forum będą automatycznie zmieniane gdy powiązane z nimi konto w grze zmieni swój nick.
Oznacza to, że posiadanie różnych nicków na forum i w grze będzie możliwe tylko przy posiadaniu paru kont w grze, z których będzie trzeba aktywnie korzystać. Czyli trzeba będzie logować się co najmniej raz na 12 miesięcy w grze lub na forum, aby uniknąć automatycznego usunięcia.

Jeśli Wasze konta w grze i na forum nie mają tego samego nicka, to może się zdarzyć, że otrzymacie powiadomienie o zbliżającej się automatycznej kasacji, ponieważ inny gracz - o takim samym nicku w grze - został oznaczony do skasowania. Aby móc powstrzymać takie przypadkowe kasacje został wyznaczony okres 7 dni między momentem wysłania ostrzeżenia a faktyczną kasacją. Kasacja ta jest nieodwracalna!
Gdy konto zostaje zaznaczone do usunięcia (czy to automatycznie czy też na skutek wniosku gracza) wiadomość o tym zostanie automatycznie wysłana także na powiązane z nim konto na forum. Jeśli otrzymacie taką wiadomość a nie inicjowaliście kasacji konta, prosimy o niezwłoczny kontakt z supportem!

https://support.innogames.com/game/tribalwars

W skrócie:
  • Jeśli Wasze konto w grze nie ma powiązanego konta na forum - wszystko jest ok. Musicie tylko mieć na uwadze, że jeśli nie będziecie się logować na konto przez 12 miesięcy, to zostanie ono automatycznie skasowane.
  • Jeśli Wasze konto w grze i na forum ma taki sam nick - wszystko jest ok. Musicie tylko mieć na uwadze, że jeśli nie będziecie się logować na konto w grze ani na forum przez 12 miesięcy, to zostanie ono automatycznie skasowane.
  • Jeśli Wasze konto na forum ma inny nick od konta w grze, to prosimy o kontakt z supportem aby ujednolicić te nicki.
  • Jeśli macie obecnie konto tylko na forum, to prosimy o stworzenie także konta w grze, mającego ten sam nick co na forum. Jeśli nie jest to możliwe, to prosimy o kontakt z supportem.
  • Będziecie informowani poprzez email oraz wiadomość na forum, gdy Wasze konto otrzyma status przeznaczonego do kasacji. Prosimy o upewnienie się, że podany przez Was adres email jest poprawny i aktualny!
  • Jeśli pomimo aktywności otrzymacie informację o kasacji, a nie zgłaszaliście takiego żądania, to prosimy o kontakt z supportem.
  • Wasze konta na forum i w grze o tym samym nicku będą połączone i będą synchronizować zmianę nicka dokonaną w grze. Adresy email i hasła są jednak osobne.

Jeśli macie jakieś pytania, to prosimy o kontakt!

Pozdrawiamy

Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja: