Problem z logowaniem

  • Rozpoczynający wątek Ares28
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser160287

Guest
Muszę Cię zmartwić drogi Przemku, bo całą tę "aferę" śledzę od początku, również w jej pierwotnym temacie.
Dlatego tym bardziej proces dorabiania mnie rozbawia. Jestem, więc wiem ile czasu się czeka, wiem jak to działa w środku i wiem co jest na rzeczy i bynajmniej nie jest to uciszanie. Sam Aq pewnie się wypowie co do kwestii czasowych

Może obcęgi się przydadzą, bynajmniej nie mi - to nie ja idę w zaparte :rolleyes:

Co do problemów z logowaniem, bo taki jest TEMAT TEJ DYSKUSJI wystąpiły one u wielu graczy i w dalszym ciągu wielu użytkowników ma również problemy z rejestracją. Więc nie jest to żaden ewenement :)
 

DeletedUser137434

Guest
Problem z rejestracją wynikał z aktualizacji wersji plemion do wersji 7.2 a teraz do 8.0.

Twórcy gry dają nam narzędzia, które wymagają z ich strony niestety niezbędnych poprawek.

W wersji v2 Kuriera, który będzie już niebawem, będzie system rejestracji rozwiązany inaczej.

Co do artykułów zamieszanych na kurierze plemion, postaram się by codziennie był publikowany jeden lub dwa artykuły.
Oczywiście wymaga to pracy zarówno z naszej strony (pisanie artykułów, sprawdzanie nadesłanych i publikacja) oraz waszej strony czytelników (pisanie artykułów lub newsów )

Trochę mnie nie było, AQ ma mnóstwo zajęć i część techniczna nadzoru nad wstawianiem prac w odpowiednich kolejnościach ciut przysiadła.

Sam miałem problem z logowaniem, ale błąd był z mojej strony iż błędnie wpisałem hasło
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Sprostuję parę rzeczy.

Co do problemów z rejestracją - owszem, ich żródłem są serwery InnoGames i z naszej strony nie ma błędu. (Konto jest zakładane, lecz niepotwierdzane.) Problem pojawił się po którymś update i jest związany z przetwarzaniem danych.

A co do problemów z logowaniem na portal - nie są one zjawiskiem masowym, jednak występują sporadycznie i w takim wypadku po prostu resetujemy hasła użytkownikom po potwierdzeniu ich tożsamości. Pojawiają się w sporadycznych przypadkach i mają związek prawdopodobnie z przeglądarką osoby logującej się. przy okazji przyznam, że ja też kiedyś miałem podobny problem i po zresetowaniu hasła zniknął.

Ares: czy mail z linkiem resetującym przyszedł na konto?
 

DeletedUser

Guest
1. Wyjaśnienia odnośnie wspomnianego artykułu dostanie tylko osoba zainteresowana.
2. Prawda jest taka że miałem/mam problemy prywatne oraz z netem. Kurier nie jest moją pracą bym miał się tłumaczyć i zwierzać publicznie z nich przed wszystkimi. Co więcej pragnę zaznaczyć, że jest to hobby jak każdego członka zespołu Kuriera. Ciężko pozostawić na boku ważne sprawy dla hobby. Kto nie wierzy niech spróbuję. Czasem jest tak, że napisze się jednego dnia coś a drugiego się zdarzy coś niespotykanego, że nie da się tego wypełnić. Nie usprawiedliwiam się oczywiście, zawiniłem i przepraszam.
3. Odnośnie niemożności zalogowania się istnieją trzy możliwości:
a) nieaktywne konto
b) nieprawidłowy login/hasło
c) jak wspomniał Łukasz bardzo w rzadkich przypadkach wina leży po stronie oprogramowania/sprzętu użytkownika
4. Zaległości powoli nadrabiam ale jest ich więcej niż tylko w Kurierze (to tyko mała ich część) bo byłem przez pewien czas oderwany od wszystkiego. Postaram się jak najszybciej wszystko zrobić.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Sam Aq pewnie się wypowie co do kwestii czasowych

No niestety. Narcyz nic nie musi jak widać :D Od 2 miesięcy ma problemy osobiste.

Przypomniało mi się jak jeden taki (jego nick zresztą jest uwzględniony w moim profilu w grze) zakłądajac plemię pisał do graczy z mojego plemienia, ze jest wykładowcą z Gdańska a później wyszło, że często na jednym z portali handlował telefonami i samochodami :) Gdy już został zjechany zakładał plemię na s47 i przekonywał dziewczyny do gry z nim pisząc, że jest ciężko chory na raka i zostało mu 4 miesiące życia i prosił o ostatnią grę z nim na tym serwerze :D Do tej pory widuję go na różnych serwerach od 2 lat :D
 

DeletedUser140333

Guest
@pszemeq przesadzasz. o_O

@Ares28 sprawdź PW.

Jeśli ktoś jeszcze ma problemy z logowaniem proszę zgłaszać.
 

DeletedUser

Guest
No niestety. Narcyz nic nie musi jak widać :D Od 2 miesięcy ma problemy osobiste.

Żebyś wiedział nie muszę. Zapłać mi inaczej pogadamy. Nie chcesz? Też nie ma problemu zrób portal i go sam prowadź i publikuj co chcesz a swoje historie schowaj w kieszeń bo ja ze swoimi danymi się nie ukrywam. Jak by Ci się zachciało bez problemu mnie sprawdzisz. Jak ktoś chce to i znajdzie. Widzę, że rozmowa nie ma sensu więc jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Zatem informacja. Zastrzegamy sobie rok na publikacje po dodaniu pracy. Będziemy się starać robić to szybciej (tak kilka dni po dodaniu w zależności od tematyki i złożoności wątku poruszonego), ale zastrzegamy sobie rok i jak jeszcze usłyszę jakieś słowo to dany artykuł jeszcze nie ujrzy światła dziennego a opublikujemy go powiedzmy w maju. Nie znasz sprawy i wszystkich faktów przemq-u - wszechwiedzący więc takie Twoje gdybanie jest pustosłowiem.

P.S Nie masz prawa nic ode mnie wymagać to tak przy okazji, a jak napiszesz że nie będziesz robił portalu by coś opublikować bo się nie znasz to od razu odpisze Tobie - możesz kogoś zatrudnić by Ci zrobił, ale zaraz trzeba temu komuś zapłacić hmm ciekawe czemu? Bo nikt nie będzie wysłuchiwał narzekań takiego człowieka jak Ty za darmo? Może zamiast pisać kolejny post usiądziesz i zastanowisz się nad tym?

Temat rozwiązany - zamykam, bo rośnie góra spamu. (Lukasz032)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry