Problem z logowaniem

  • Rozpoczynający wątek Ares28
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Od kilku dni mam problemy z logowaniem do Kuriera, tzn. trzeba próbować kilka razy i za którymś czasami się udaje.

[rw][noparse]http://img31.imageshack.us/img31/8744/kurierlogowanie.png[/noparse][/rw]

No i ogólnie wgląda jakby Kurier umarł: brak nowych artykułów, aktualności, komentarzy i ocen. Zgłoszony przeze mnie artykuł wisi bez jakiejkolwiek odpowiedzi nieopublikowany.

<!-- linia klejenia postów -->

i co z tym logowaniem? a może tylko ja tak mam, taki banik na Kurierze za zgłoszony niechciany artykuł:confused:
Wyjaśni to ktoś czy ot tak wszystko ok, karawana jedzie dalej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Od kilku dni mam problemy z logowaniem do Kuriera, tzn. trzeba próbować kilka razy i za którymś czasami się udaje.
Pomimo kilkunastokrotnych prób nie udało nam się odtworzyć sytuacji. Problem mógł leżeć w tymczasowej niedyspozycji serwera (czyżby przeciążenie?).

Zgłoszony przeze mnie artykuł wisi bez jakiejkolwiek odpowiedzi nieopublikowany.
Oczekuje w kolejce artykułów do korekty. Kolejka (i jedna, i druga) się nam ostatnio trochę wydłużyła, bo po chwilowym przestoju związanym z urlopami osób odpowiedzialnych za publikację została ona wznowiona. Przedwczoraj i wczoraj poszło po jednej pracy, dzisiaj też wyjdzie jedna.

Przy okazji zapraszamy do śledzenia naszych kont na Facebooku i Google+, po publikacji nowego artykułu zawsze pojawiają się tam linki.
 

DeletedUser

Guest
czyżby przeciążenie?

oczywiscie nikt inny tu nie luka tylko ci przeciazeni i zamulilo z tej okazki :D
 

DeletedUser

Guest
Pomimo kilkunastokrotnych prób nie udało nam się odtworzyć sytuacji. Problem mógł leżeć w tymczasowej niedyspozycji serwera (czyżby przeciążenie?).
hmmm... to przeciążenie jakieś dziwne, bo prawie tydzień trwało i to niezależnie od pory dnia i nocy. Często siedzę w nocy i nie sądzę żeby np. o 3 czy 4 w nocy serwer był przeciążony. No i dziwnym trafem gdy nie mogąc się tu doczekać odpowiedzi wysłałam na wszystkie możliwe adresy mailowe Kuriera link do tego posta to po krótkim czasie problemy zniknęły. Chociaż sprawdzę dzisiaj bo jeszcze tam nie wchodziłam.

Oczekuje w kolejce artykułów do korekty. Kolejka (i jedna, i druga) się nam ostatnio trochę wydłużyła, bo po chwilowym przestoju związanym z urlopami osób odpowiedzialnych za publikację została ona wznowiona. Przedwczoraj i wczoraj poszło po jednej pracy, dzisiaj też wyjdzie jedna.
Takie pytanie, ten artykuł od kiedy oczekuje w tej kolejce? Bo od 2 miesięcy z Aqrielem pisałam o nim poprzez maila, od miesiąca tam słyszałam że jutro się pojawi, że już jest zgoda redakcji tylko, no tylko coś tam. Na ostatniego maila Aq już nie odpowiedział, dlatego sama wstawiłam artykuł i teraz się zastanawiam ile kolejnych miesięcy upłynie. Pewnie gdy zostanie opublikowany to będzie już wykopaliną archeologiczną bo dotyczy spraw które miały miejsce w październiku i grudniu.

Jednak problemy nie ustały, co pokazuje załączony obrazek, dla potwierdzenia widać tam datę i godzinę. Czyżby to jednak specjalny ban dla mnie na Kurierze?
kurierlogowanie2.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Oj Ares, znów byłaś niegrzeczna :D Musisz brać przykład ze mnie :)
No cóż, już tak mam że pisze co myślę. Dlatego i chwalę i ganię, o ile to pierwsze jest pożądane to to drugie i tu na FO i jak widać w Kurierze jest kompletnie nie do zaakceptowania i chyba wszelkimi sposobami chcą mnie uciszyć. Jednak nie znają chyba natury kobiecej, im więcej problemów piętrzą przede mną z tym większą determinacją dążę do celu :D
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Skoro nie jest to związane z częstotliwością odwiedzin, najprawdopodobniej jest to coś z pamięcią podręczną i cookies. Spróbuj usunąć wszystkie ciasteczka dla domeny kurierplemion.pl (Opcje -> Prywatność -> Wyświetl ciasteczka) i wyczyścić pamięć podręczną (Narzędzia -> Wyczyść dane przeglądania -> Wyczyść pamięć podręczną).

To taka sugestia na szybko, ale widzę, że problem nie jest znany powszechnie, a po sprawdzeniu naszych systemów nie zobaczyliśmy żadnych błędów u nas - a zatem jedyne, co może szwankować, to przeglądarka lub router, jeśli coś jest w nim blokowane.

Ares28 napisał:
Dlatego i chwalę i ganię, o ile to pierwsze jest pożądane to to drugie i tu na FO i jak widać w Kurierze jest kompletnie nie do zaakceptowania i chyba wszelkimi sposobami chcą mnie uciszyć.

Jestem w teamie praktycznie od początku i nigdy nie było u nas cenzury czegokolwiek. I nie będzie. No chyba, że coś jest niezgodne z prawem, ale to inna śpiewka. Zapewniam, że nie są prowadzone żadne podziemne działania, które byłyby wycelowane w kogokolwiek, choćby był to agent radzieckiego KGB i usiłował wykraść nam nasze sekrety (no chyba, że wykradłby, ale na to są przepisy i nie nam dochodzić sprawiedliwości ;) ).

Co do maili - faktycznie, dostałem na adres modteamu maila (wczoraj trafił do systemu), czy muszę jeszcze pisać odpowiedż w tickecie, czy na forum wystarczy?
 

DeletedUser

Guest
Nie jest to związane z przeglądarką, cookies wyczyszczone, pamięć podręczna też i dalej to samo. Dodatkowo sprawdziłam na IE owszem niby zalogowało, ale od razu przeładowała się strona i wylogowało. W dodatku podam, że nie byłam pewna hasła, bo zapamiętałam je w przeglądarce i żeby sprawdzić na IE to chciałam skorzystać z opcji "Przypomnij hasło" próbowałam 2 moich maili i obu podobno nie ma w bazie Kuriera, przynajmniej taki komunikat dostałam. Passy sobie jednak przypomniałam ale jak już pisałam nic to nie dało.

Jestem w teamie praktycznie od początku i nigdy nie było u nas cenzury czegokolwiek. I nie będzie.
To czym wytłumaczysz niezamieszczanie mojego artykułu? Dla mnie to cenzura w najczystszej postaci.
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
To czym wytłumaczysz niezamieszczanie mojego artykułu? Dla mnie to cenzura w najczystszej postaci.

Łatwo oceniać widząc powierzchowny problem bez zagłębiania się w wewnętrzne sprawy. Byłbym wdzięczny gdyby było chodź trochę wyrozumiałości. Kurier budują osoby, które mają życie prywatne, studiują, uczą się i pracują. Nie zawsze wszystko, może być gotowe od zaraz. Czasami trzeba czasu by wszystko wyklarować.

Jeśli są jakieś obiekcje to warto zgłaszać się do konkretnych osób niż urządzać nic nie wnoszącą dysputę na temat, który powinno się poruszyć z odpowiednim organem.
 

DeletedUser

Guest
micfil94 chyba nic nie zrozumiałeś z tego co piszę.
Zgłosiłam się chyba do "odpowiedniego organu" bo od 2 miesięcy mailuję z Naczelnym Kuriera (chyba że to nie jest "odpowiedni organ"). Artykuł został Aqrielowi przesłany dokładnie 19 grudnia. Były święta, Nowy Rok, ok rozumiem, ale już mamy prawie koniec lutego. Ostatni kontakt był 4 lutego i była to odpowiedź że artykuł ukaże się "jutro", od tego czasu nie ma kontaktu, odpowiedzi, nic, koniec, null. Od razu dodam, że to "jutro" to dostawałam tak jakoś przez miesiąc co kilka dni.
Wydaje mi się że i tak wykazałam cierpliwość, no chyba że funkcjonujemy wg innego kalendarza i Kurierskie jutro znaczy za rok albo nigdy.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
micfil94 chyba nic nie zrozumiałeś z tego co piszę.
Zgłosiłam się chyba do "odpowiedniego organu" bo od 2 miesięcy mailuję z Naczelnym Kuriera (chyba że to nie jest "odpowiedni organ"). Artykuł został Aqrielowi przesłany dokładnie 19 grudnia. (....)

Aq przebywa w tej chwili na urlopie, więc może poczekasz jeszcze z siedem dni?
Poza tym artykuł (zgodnie z naszym systemem informatycznym) przesłano 11 lutego i jest na chwilę obecną czwarty od końca w kolejce publikacji, przed kilkunastoma z datami od 20 stycznia wzwyż. Więc choćbym chciał, nie przyśpieszę nic, nawet administrację obowiązują procedury. Nie będę potem tłumaczył się dziennikarzom, że przesunąłem czyjś artykuł przed kolejkę. (Zresztą w tej tematyce (spory team-gracz) i tak Aq osobiście musi go przejrzeć i przedyskutować - takie środki bezpieczeństwa.)

Statut redakcji i zasady przesyłania materiałów stanowią załączniki do regulaminu portalu, można je pobrać i przeczytać, by rozwiać wątpliwości.
 

DeletedUser

Guest
hahaha... no tak, Aq przegląda już 2 miesiące, ma wszystkie potwierdzenia, mi wciskał kit że inni redaktorzy już zaakceptowali i on to "jutro" opublikuje, pisząc o "jutrze" nie wiedział ze wyjeżdża na 3 tyg? Teraz okazuje się że liczy się data przesłania na stronie Kuriera i że kolejka, ale nawet jakby co to Aq znowu od nowa ma wszystko potwierdzać. Piszesz 7 dni, a może miesięcy czy lat?

To tylko potwierdza jedno że w życiu nie opublikujecie artykułu który krytykuje adminów plemion obojętnie jakie byłyby dowody, że jesteście poddańczo uzależnieni od nich a chrzanienie o niezależności to możecie sobie wsadzić gdzieś.

Tu zawsze panowała cenzura i żadne kuriery tego nie zmieniły i nie zmienią, panuje zasada że
1. admin ma zawsze rację
2. jeżeli jest inaczej to patrz pkt 1
a ja głupia, naiwna myślałam że coś się w tej kwestii ruszy.
 

DeletedUser160287

Guest
No tak, przecież każdy widzi to, co chce widzieć :)
Jeżeli z takim tłumaczeniem jest Tobie łatwiej, to czemu nie ?
 

DeletedUser

Guest
W dniu 2012-01-08 23:17, Aqriel pisze:

> Więc tak, dzis w nocy zamierzam do tego siąść, jutro w nocy
> poprawiać,
> a pojutrze w nocy skończyć takie mam plany bo w dzień duzo
> obowiązków
> a chce się wywiązać.

W dniu 2012-01-18 19:33, Aqriel pisze:

> Hmm mamy obecnie trzy artykuły już napisane oprócz Twojego.
> Administracja wyraziła zgode na publikacje wszystkich czterech,
> jeszcze mamy porozmawiac na temat Twojego dokładniej, możliwe, że coś
> się nie pojawi ale postaram się by przekaz był ten sam. Po ostatecznym
> zatwierdzeniu podeślę Ci co bedzie opublikowane byś się wypowiedziała.
> Niestety ciut sie to przeciąga bo troche zadań zrzuciliśmy na adminów
> z Kuriera ostatnio (plebiscyt, turniej, własnie te artykuły i jeszcze
> jedna rzecz ale o niej na razie publicznie nie mówię)
>
> Wszystko jest jak na najlepszej drodze.
>
> Pozdrawiam

W dniu 2012-01-31 15:11, Aqriel pisze:

> Nie:). Serio miałem w niedzielę opublikować ale nie miałem dostepu do
> internetu bo była jakaś awaria. Co do poprawek to sa tylko w zasadzie
> przypisy redakcji , podeslę jak wróce do siebie czyli pewnie koło 22
> bo nie mam dostępu aktualnie do komputera gdzie mam to zrobione.
>
> Pozdrawiam

W dniu 2012-02-04 21:59, Aqriel pisze:
> Jak zawsze wszystko na mojej głowie, redakcja się nie wyrobiła ja w
> sumie odzyskałem net no to jutro Pani będzie miała art wrzucony..
> Podeślę link na maila do niego.
>
> Pozdrawiam

Bez komentarza.
 

DeletedUser160287

Guest
Z miłą chęcią :cool:
Widzę próbę dorabiania niepotrzebnej ideologii - owszem Aq nie dotrzymał terminu i tego nie da się ukryć - ale tego typu śpiewka:
w życiu nie opublikujecie artykułu który krytykuje adminów plemion obojętnie jakie byłyby dowody, że jesteście poddańczo uzależnieni od nich a chrzanienie o niezależności to możecie sobie wsadzić gdzieś
jest w istocie przezabawna i mija się z prawdą.
No cóż... nic na siłę, wszystko młotkiem
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Myślę, że wszystkie zagadnienia omówimy bardziej szczegółowo na mailu redakcyjnym.
Sprawa dotycząca logowania też tam jest rozwiązywana.
 

DeletedUser

Guest
Z miłą chęcią :cool:
Widzę próbę dorabiania niepotrzebnej ideologii - owszem Aq nie dotrzymał terminu i tego nie da się ukryć - ale tego typu śpiewka:
jest w istocie przezabawna i mija się z prawdą.
Z miłą chęcią odwołam wszystko gdy bez zbędnych następnych komplikacji artykuł się pojawi. Mogę iść nawet na ustępstwo i te 7 dni grzecznie poczekać.
No cóż... nic na siłę, wszystko młotkiem
Z mojej strony oferuję obcęgi do wyciągania z betonu.
 

złodziej marzeń

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
31
Z miłą chęcią :cool:
Widzę próbę dorabiania niepotrzebnej ideologii - owszem Aq nie dotrzymał terminu i tego nie da się ukryć - ale tego typu śpiewka:

w życiu nie opublikujecie artykułu który krytykuje adminów plemion obojętnie jakie byłyby dowody, że jesteście poddańczo uzależnieni od nich a chrzanienie o niezależności to możecie sobie wsadzić gdzieś

jest w istocie przezabawna i mija się z prawdą.
No cóż... nic na siłę, wszystko młotkiem

Terminu? Tutaj nie ma mowy o tygodniu czy dwóch tylko o dwóch miesiącach wiec bajki o terminach to można sobie wsadzić.
To, ze Aqriel jest nazywany narcyzem ma swoje podstawy i naprawdę trzeba być krótkowzrocznym w tym "widzeniu" aby pewnych rzeczy nie zauważać :)

PS. Proponowałbym dokładnie przeczytać rozmowę z Narcyzem i nie wtrącać się jak nie potrzeba w nie swój interes :)
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
Moi Mili,
Nie ukrywajmy - sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nie mówię tu o problemach technicznych (chociaż to też), chodzi mi o całą "aferę artykułową" - nikogo nie chcemy uciszyć, aczkolwiek rozumiem, że mogło to zostać tak odebrane (te problemy z logowaniem to serio był zbieg okoliczności).
Ja sama nic zmienić nie mogę, apeluję więc o spokój - po co się denerwować? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry