Postęp prac nad Plemionami 8.0 - opinie

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bryfft napisał:
Droga Społeczności,

Plemiona 8.0 są już na horyzoncie, ale wciąż zostało kilka tygodni do ich ukończenia. Zdajemy sobie sprawę, że panuje pewna niecierpliwość, dlatego postanowiliśmy przedstawić kilka obrazków z nowej wersji, by pokazać nad czym obecnie trwają prace:

Teraz wiadomo :D?
 

DeletedUser135398

Guest
czerwono niebieska kropka powinna nosić moje imię xD
i dzięki administracji za zwrócenie uwagi na mój skromny pomyślik :)

Trzeba poczekać zatem na publikacje następnych nowości bo na razie to chyba tylko ta kropka jest istotną zmianą :p

jak dla mnie, większy rozmiar minimapy jest 100 razy ciekawszy ;]
szczególnie w późniejszej fazie gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zwiększenie minipapy jest świetnym pomysłem:D:D:D

Zobaczymy w praktyce jak będzie to wyglądać:)

Bryff czekam na więcej:D:)
 

DeletedUser67982

Guest
Może pora na zobrazowanie punktów agresora i obrońcy odpowiednio w wybitych deffach i offach (przynajmniej w statystykach działu Wojny).
 

DeletedUser

Guest
Pewnie kilka z zaprezentowanych pomysłów w propozycjach zostanie opatentowanych i wprowadzonych. A i wie ktoś czy wspólna konferencja będzie w v.8.0?
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
79
mi również zmiany się podobają ciekawe tylko czy z czymś nie przesadzą (z innymi nowościami) ... fakt przydało by się "mute" pewnych działów na forum wewnętrznym - czat też by był dobry
 

DeletedUser153264

Guest
heh niebawem do plemion będą potrzebne okulary 3D hehhehe;)) <żart>

Zmiana oczywiscie na +
 

DeletedUser

Guest
świetny pomysł z mini mapką ;) - bardzo na plus, czekamy na kolejne wzmianki :)
 

DeletedUser

Guest
W sierpniu pisałeś, że właśnie ta wersja ma być przełomowa, ma rozwiązać problem "szarości", braku szlachty do przejmowania "martwych kont" i wprowadzić, że gra będzie dynamiczniejsza.


Kolejne zmiany będą prezentowane w następnych tygodniach, aż do przedstawienia pełnego changeloga.


Bryfft, jeśli te zmiany będziecie wprowadzać pojedynczo, to gra się w dużym stopniu nie zmieni gdyż będziemy się przyzwyczajać , co innego kiedy na raz wprowadzicie nowe ustawienia/ulepszenia które mają wprowadzić tą 'dynamiczną' grę o której pisał 23nina.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Bryfft, jeśli te zmiany będziecie wprowadzać pojedynczo, to gra się w dużym stopniu nie zmieni gdyż będziemy się przyzwyczajać , co innego kiedy na raz wprowadzicie nowe ustawienia/ulepszenia które mają wprowadzić tą 'dynamiczną' grę o której pisał 23nina.

Zmiany będą PREZENTOWANE pojedynczo, natomiast WPROWADZANE zostaną hurtowo, kiedy to pewnego pięknego dnia oprogramowanie serwerów zostanie zmienione na wersję 8.0
 

DeletedUser

Guest
tak czytam i dalej nikt nie pomyślał żeby na mapce zrobić symbol mieczyka przy wiosce, jak idzie wsparcie nasze lub czyjeś do naszej wioski lub nasze do czyjejś wsi
to by ułatwiło bo wtedy nie trzeba klikać na wieś żeby zobaczyć w przeglądzie wsi czy coś już biegnie
jak siekierka jest przy ataku to i taka funkcja mogła by się znaleźć przy pomocy
nie wiem jak się na to zapatrujecie
 

DeletedUser114172

Guest
prośba:
jeśli można na forum plemienia zaznaczyć kilka wiadomości by je zablokować, to niech to działa także w drugą stronę - zaznaczam dowolną ilość wiadomości by je odblokować.
 

DeletedUser

Guest
Pełny changelog kiedy będzie podany? I co ile będą przedstawiane nowości np. 2 nowości przedstawiane na tydzień czy jak? :D
 

DeletedUser144151

Guest
tak czytam i dalej nikt nie pomyślał żeby na mapce zrobić symbol mieczyka przy wiosce, jak idzie wsparcie nasze lub czyjeś do naszej wioski lub nasze do czyjejś wsi
to by ułatwiło bo wtedy nie trzeba klikać na wieś żeby zobaczyć w przeglądzie wsi czy coś już biegnie
jak siekierka jest przy ataku to i taka funkcja mogła by się znaleźć przy pomocy
nie wiem jak się na to zapatrujecie

fakt ciekawa propozycja,przydała by się przy krzyżykach liczba informująca o ilości ataków na dana wieś,oraz koło ikonki informującej o idącym wsparciu jeżeli taka została by dodana
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry