Postęp prac nad Plemionami 8.0 - opinie

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
biorąc pod uwagę fakt,że stare statystyki mamy dostępne,plus kilka nowych wykresów i połączeń statystyk,nie mogę sięz tobą zgodzić.

Wprawdzie wolałbym aby po pierwszym kliknięciu było widać stare staty,a dopiero po kolejnym kliknięciu nowe dodatki,ale zapewne to tylko kwestia kilku miesięcy i się do tego przyzwyczaimy

Co nie zmienia faktu, że dołączanie do wojen na starych światach jest bez sensu :confused:
 

DeletedUser67982

Guest
Tak, o to chodzi.
Mamy jednak tą samą wersję Plemion.
Chwilowa pomroczność jasna z mojej strony :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Co nie zmienia faktu, że dołączanie do wojen na starych światach jest bez sensu :confused:

Zgadzam się, te statystki są zupełnie bez sensu. Nasze plemię np. dodało dwa inne do wojen i krótko po tym oba wrogie plemiona zniknęły- nie było między nami żadnych ataków, ani przejść, a statystyki pokazują, ze obie wojny przegraliśmy.
 

DeletedUser160438

Guest
Wszystko ładnie i pięknie. Tylko według mnie Menedżer Wojska nadal leży. Powinien się wyświetlać także tylko dla aktualnej wioski. Szukanie w ogólnym i ustawianie szablonu przy kilkuset wioskach jest czasochłonne. A tak na bieżąco byłby podgląd. Tracę masę defa na wojnach i nieustannie muszę rekrutowac na bieżąco co się wiąże z nieustannym sprawdzaniem. Zostaje mniej czasu na zabawę. A tak od razu byłoby przy wiosce wiadomo jak ustawić Menedżera Wojska.
 
Status
Zamknięty.
Do góry