Porady na zdrady

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.197
Jako, że tworzę bardzo udany i szczęśliwy związek, postanowiłem stworzyć ten wątek, by udzielić darmowych porad tym, którzy takiego szczęścia jak ja nie mają.

Niektórym na przykład jedna żona przyprawia rogi, potem druga, kto wie ile jeszcze.
Inni robią za pantoflarza i czują się jak popychadła.
Po co to?
Wystarczy posłuchać kilku cennych rad, jak być dobrym mężem.

Powoli będę je wrzucał.
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.480
Zapowiada się ciekawy wątek.

Czy będzie można liczyć na prezentację konkretnych przykładów, dla lepszego zobrazowania problemu?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.197
Zapowiada się ciekawy wątek.

Czy będzie można liczyć na prezentację konkretnych przykładów, dla lepszego zobrazowania problemu?

No nie wiem, to by było dość daleko idące posunięcie. Nie lubię się wtrącać w prywatne życie innych.
Może lepiej niech każdy uruchomi wyobraźnię
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.197
Sprawa numer 1 - bądź samcem Alfa w życiu zawodowym.

Zacznijmy od tego.
Przy wyborze zawodu przykładny mąż i ojciec kieruje się ważnymi czynnikami, powinien mieć godną pracę.
Co znaczy godną?
Nie chodzi wcale o to co wykonujesz, a o to w jaki sposób to robisz.
Można np być lakiernikiem, można być pracownikiem socjalnym i przycinać drzewka na mieście.
Każdy kto uczciwie zarabia jest godzien szacunku. Nie praca definiuje człowieka. Liczy się to czy robisz w niej postępy czy osiadasz na laurach.
Niektórzy sobie myślą tak:
'O zarabiam 6k, pracuję w solidnej zagranicznej firmie, jest git. Nic więcej mi w życiu nie potrzeba'
I to jest niestety błąd myślenia.
To obraz zaniku ambicji.
Praca zawsze powinna skłaniać do rozwoju, zawsze powinno zależeć nam na postępach.
Dlaczego?
Bo nasze podejście do pracy, zdradza też podejście do innych dziedzin życia.

Jeśli nasza partnerka zauważy, że się nie rozwijamy, zacznie podziwiać innych mężczyzn.
Czy tego chcemy?

A więc panowie z problemami, do dzieła! Włóżcie w pracę zawodową całe serducho i dzień dnia się rozwijajcie!
 
Do góry