Poprawka w regulaminie i procedurze przekazania? Nasz sprzeciw

Czy jesteś za zabronieniem skryptów (będących w funkcjach MK)?

  • Jestem przeciw zabronieniu skryptów.

    Głosy: 90 78,9%
  • Jestem za zabronieniem skryptów.

    Głosy: 17 14,9%
  • Obojętne mi to.

    Głosy: 7 6,1%

  • W sumie głosujących
    114
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
nabralbys wiecej ochotnikow do bieganie z transparenatmi gdybys sprecyzowal co takiego zabrania MK:confused: dokladniej niz skrypty...

Korzystasz ze skryptu do masowej? Będzie nielegalny po 14 lipca.

Korzystasz ze skryptu do farmienia? Będzie nielegalny po 14 lipca.

Korzystasz ze skryptu do sortowania surowców czy tam innych badziewi, filtrowania różnych rzeczy? Będzie nielegalny po 14 lipca.

MK powstał po to żeby zastąpić skrypty podejrzenia co do tego były dawno, teraz pokazują że to będzie fakt, że karzą nam więcej płacić a skrypty zabronią nie wszystkie ale te najważniejsze.

To było nielegalne ale nie było w regulaminie zapisu.Żadne skrypty które są teraz legalne nie zostaną zabronione...

Zostaną zabronione... poczytaj uważnie lub pogadaj sobie z kimś kumatym.

Idę grać nie będę przekonywał nie umiejących czytać do oczywistości. ;)

Pozdrawiam i obyśmy wygrali tą walkę. A jak nie to cya, przygoda z plemionami rozpoczęta w 2006 roku się skończy, gratuluje administracji podejścia do gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 7388697

Guest
4 osoby nie wiedzą co to pikinier


@temat- jak najbardziej przeciw zabronieniu. Beda sie tlumaczyc, ze znowu bedzie sie liczyc taktyka, etc, ale to nie prawda : )

P.S jak ktos nie wie jak zrobic skrypty bez kp, to zapraszam na PW : )
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli mam płacić 400pp miesięcznie, to skończy się specjal i tyle z mojej gry. Przykro mi, ale nikt mi nie będzie narzucał kosztów na darmową grę. Nie w takim państwie. Gdym miał pieniądze na chrupki, pepsi i plemiona, to bym mógł dać nawet na te 400pp, ale wybaczcie.. skoro mam sobie odmówić innych przyjemności, bo komuś kasy ciągle brak, to najwyraźniej trzeba pożegnać się z owym hobby.

PS
Rzecz jasna to były przykłady.
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
W pytaniach jest temat gdzie sam bryfft pisał że skrypty będę nadal legalne.Czasami mam wrażenie że niektórzy ludzie są na niższym stopniu rozwoju.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam 16 lat i sam na siebie nie zarabiam.Wydaję kasę na KP,bo bez tego gra nie ma sensu,ale nie zamierzam dodatkowo dawać na to MK
 

DeletedUser9163

Guest
W pytaniach jest temat gdzie sam bryfft pisał że skrypty będę nadal legalne.Czasami mam wrażenie że niektórzy ludzie są na niższym stopniu rozwoju.

Zamiast napinki wystarczyło wskazać temat, informacje umieszczone w wiadomości informacyjnej do nowego "upgrate" wskazywały iż zostanie zabroniony.


Skrypt do masowej jest dostępny z KP, zatem nie ma tutaj żadnej zmiany jeśli o niego chodzi.

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=90116
 

DeletedUser155061

Guest
Nie no na prawdę, to przegięcie żeby dodatkowe koszta robić. Każdy wywodzi się z różnych środowisk i naprawde wiele osób skończy gre. No cóż, Admini być może chcą iść z postępem i narzucać Swoje Legalne Ułatwienia dla ich zysku. Brak słów...
 

DeletedUser

Guest
Nie chodzi o to! Ale, żeby używać skryptów trzeba mieć i MK i KP!
 

DeletedUser79177

Guest
Zdążyłem któregoś dnia poczytać sobie o tym co to jest krzywa Laffera...
Ekonomista ze mnie żaden, ale pojecie "drenaż portfeli" jakoś jeszcze ogarniam.

Wygłup jaki nam chcą Władcy Gry teraz narzucić to wyzwanie dla wszystkich graczy, nie tylko tych mieszkających i zarabiających (lub nie) w Polsce.
Jeśli teraz pogodzimy się z tym nowym batem na nasze grzbiety, to wkrótce pożałujemy, że na jakieś bierki nie zdecydowaliśmy się przerzucić
 

DeletedUser

Guest
Omg... jeśli już to musi być to nagrode pieniężną powinni dostać Ci co te skrypty wmyślili bo to byli gracze a nie adminimi... to tak jak ja bym wziął i zacżął to sprzedawać za 200pp mięsięcznie... Jesśli by wprowadzili mogli byśmy masowo pokasować konta na wszystkich światach... omg co tu się dzieje :(
 

DeletedUser

Guest
To są domysły, faktycznie niech admin temat rozstrzygnie... bo to jak napisali może być różnie rozumiane, wiem że większość zrozumiała to tak jak ja... bo dyskusja się zrobiła na forach wewnętrznych.
 

DeletedUser

Guest
Na początku myślałem że MK to fajne i dobre rozwiązanie ale po tym jak uaktywnili go na naszym świecie swierdzam że to jest Badziew i wyciąganie pieniędzy z naszych kieszeni.
Sam kupuje mnustwo PP bo nie tylko kozystam jak i sponsoruję inne konta które tego potrzebują . NIE DAM się Naciągnąć na kolejne wydatki

Jestem za tym aby skrypty Zostały
 

DeletedUser

Guest
Nieźle teraz będzie trzeba mieć w kieszeni aby móc grać dłużej na jakimś świecie.
Mnie nie będzie stać by wydawać tyle pieniędzy na miesiąc, nie jestem niestety z zamożnej rodziny i z trudem zdobywałem chociaż te 200 pp (po podwyżce cen, bo wcześniej było taniej).

Rozumiem dlaczego zostało wprowadzone MK, chodzi tu o to że kiedyś było mnóstwo graczy, pamiętam gdy było ich aktywnych ponad 520 tysięcy (możecie mi wierzyć lub nie, ale naprawdę przysięgam że tyle właśnie kiedyś widziałem). Wtedy zyski z gry były duże, bo im więcej graczy, tym więcej wykupionych premium. Obecnie zostało już znacznie mniej graczy, a więc mniej jest premium, mniejsze zyski, a więc wprowadzą MK aby te zyski były takie jakie dawniej (bo suma sumarum do kupna MK będą zmuszeni wszyscy gracze z starszych światów 1-30). Później MK zostanie pewnie usunięty z gry (gdy starsze światy się będą kończyły, bo zyski wtedy będą znów spadały, a nikt z nowych graczy nie będzie chciał zaczynać na dłużej gry na jakimś świecie jak tyle się płaci) bo co innego grać 2-3 lata, wtedy to aż szkoda nagle całą pracę włożoną w grę porzucić, i jednak wyda się te dodatkowe groszy na MK, a co innego dopiero zaczynać grę.

No nie wiem... ja tam będę "pasożytem", co najwyżej do kilku wiosek, później koniec. Nie będę wnosił żadnych opłat w ramach gry.
 

emarcin

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.110
Nie przestanę używać skryptów, nawet jeśli będzie zakaz. Nie mam zamiaru płacić podwójnie za coś co do tej pory było przy KP legalne. Nie tędy droga! Oj światy mogą poszarzeć, oj mogą :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry