Poprawka w regulaminie i procedurze przekazania? Nasz sprzeciw

Czy jesteś za zabronieniem skryptów (będących w funkcjach MK)?

  • Jestem przeciw zabronieniu skryptów.

    Głosy: 90 78,9%
  • Jestem za zabronieniem skryptów.

    Głosy: 17 14,9%
  • Obojętne mi to.

    Głosy: 7 6,1%

  • W sumie głosujących
    114
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym poruszyć temat który chyba zbulwersował znaczną część ludzi. Jakiś czas temu była podwyżka kosztów premium, jakoś to przeszliśmy większość osób i tak zaopatruje się u osób kupujących największe paczki albo sama to robi czyli w sumie oszczędza więc zmiana nie wyszła źle. Tym razem jednak jest kolejny zamach na kieszeń graczy plemiona.pl, otóż twórcy chcą wyeliminować z gry skrypty i zastapić je nie dość że kiepskim menadżerem konta (MK) to jeszcze dodatkowo płatnym 200 pkt premium na KP + 200 pkt premium na MK.
Dotychczas każdy ogarniający gracz korzystał z KP + skryptów, podstawowym skryptem był ten do rekrutacji czy farmienia, teraz chcąc nam narzucić i zmusić nas do większych kosztów chcą je zabronić... tłumacząc się menadżerem konta... Nie widzę logiki w zabranianiu czegoś co było kilka lat legalne... a wy?

Myślę że musimy dać znak sprzeciwu, a jeśli to nie poskutkuje i zabronią skryptów to myślę że zniknie im całkiem sporo złotówek, eurosów i innej waluty z portfela ja nie dam się okradać i skasuję konto jeśli tak to ma wyglądać że płacę i za KP i za MK...

Chcemy albo skryptów tak jak dotychczas, albo MK dostępnego w ramach premium... to śmiech że to jest tak podzielone... konto premium, menadżer konta co będzie kolejne? Może menadżer plemion również płatny 200 pkt premium albo i 400...

Oto wpis administracji którego dotyczy, cała sprawa, wytłuszczony fragment. Proszę byście do tej ankiety zachęcili jak najwięcej ludzi, piszcie do swoich współplemieńców w grze, niech wchodzą i głosują, pokażmy jakie jest nasze zdanie na ten temat.

Na koniec, ta gra jest dla nas jeśli admini tego nie zrozumieją przestaną być adminami, albo będą zarządzać pustą społecznością.


http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=90103

Drodzy Gracze,

Problemy zgłaszane w ostatnim czasie, związane z procedurą przekazania konta zmusiły nas do przeprowadzenia lekkiego jej liftingu. Nie ma zbyt wielu nowości - została jedynie wyjaśniona sprawa "uprawnionego adresu mailowego", który to termin nie był do końca oczywisty i wprowadzał niepewność wśród korzystających z procedury. Ponadto podkreślono fakt, że w żadnym momencie nie może zostać ujawnione hasło do konta, co też (o dziwo) zdawało się być problemem w niektórych przypadkach.
Nowa procedura przekazania wejdzie w życie 14 lipca 2011.

Drugą z planowanych zmian, jest poprawka jednego z punktów regulaminu.


Fragment "7.4) Zabronione są skrypty, które dają zalety Konta Premium" zmieni brzmienie na "7.4) Zabronione są skrypty, które dają zalety płatnych rozszerzeń gry". Jest to zmiana niezbędna, aczkolwiek w praktyce nieznaczna. Jej konieczność (uogólnienia terminu) została wymuszona przez wprowadzenie do Plemion Menedżera Konta.
Ta zmiana także wchodzi w życie 14 lipca 2011.

Ponieważ nie ma możliwości kontynuowania gry bez zaakceptowania tych zasad, to wszystkich graczy, którzy nie zgadzają się na przedstawione zmiany prosimy o usunięcie kont do 13 lipca 2011. Kontynuowanie gry po tej dacie będzie oznaczało zgodę na przedstawione zmiany i ich akceptację.


Pozdrowienia!
Wasz Plemiona Team
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Powiem to tak- jeśli będą kazać zakupywać 400PP miesięcznie- zarobki nie wzrosną :) Zarobki plemion- nawet 10x zmaleją !

Wątpię aby coś takiego zostało wprowadzone :) Tzn- zakaz masowej rekrutacji jeśli nie zakupi cię MK
 

DeletedUser

Guest
Powiem to tak- jeśli będą kazać zakupywać 400PP miesięcznie- zarobki nie wzrosną :) Zarobki plemion- nawet 10x zmaleją !

Wątpię aby coś takiego zostało wprowadzone :) Tzn- zakaz masowej rekrutacji jeśli nie zakupi cię MK

Wątpisz a jednak o tym piszą... także dawaj cynk dalej żeby głosować. Admini wiedzą swoje.
 

DeletedUser

Guest
Na ś45 już pół plemienia powiedziało- że 400PP dawać nie będzie :) Zapewne 90% unikalnych graczy pójdzie tą samą drogą co my :)
 

DeletedUser

Guest
Na ś45 już pół plemienia powiedziało- że 400PP dawać nie będzie :) Zapewne 90% unikalnych graczy pójdzie tą samą drogą co my :)

Dla tego jest ta ankieta, co z tego że powiedzą to między sobą to muszą usłyszeć admini. ;)
 

DeletedUser159125

Guest
nikt z tego bubla nie korzystał więc na siłe chcą nam go wcisnąć,żeby chociaż był on wstanie zastąpić skrypty,a to co on daje to jakaś farsa

co do masowej rekrutacji,jest dostępna z kp nie potrzebny jest do tego płatny dodatek MK,chyba że od 14 lipca będzie on tylko z MK,wtedy będę się zastanawiał nad dalszą grą
 

DeletedUser

Guest
nikt z tego bubla nie korzystał więc na siłe chcą nam go wcisnąć,żeby chociaż był on wstanie zastąpić skrypty,a to co on daje to jakaś farsa

co do masowej rekrutacji,jest dostępna z kp nie potrzebny jest do tego płatny dodatek MK,chyba że od 14 lipca będzie on tylko z MK,wtedy będę się zastanawiał nad dalszą grą


Czytajcie chcąc zabronić usprawnień które oferuje MK czyli masowej rekrutacji przez skrypty i paru innych.
 

DeletedUser139662

Guest
korzystam z KP już od początku gry na każdym świecie
nie korzystam z MK - 1 raz spróbowałam i jakoś mi się nie spodobało, i nie chciałabym być zmuszana do korzystania z tej opcji
już jestem na etapie kończenia z plemionami - dorośleję w końcu ;)
ale przyspieszę tę decyzję w przypadku wprowadzenia kolejnych płatnych zmian

pocieszający dla znajomych może być fakt, że będę miała sporo pp do rozdania, bo na cóż mi one będą :mad:
 

DeletedUser

Guest
no widzę że będzie trzeba kończyć z tą grą, z taką administracją to ja podziękuje -.-
 

DeletedUser

Guest
"Barbórko-żercy " będą mieć raj jak tak się stanie...........drodzy admini nie róbcie sobie jaj
 

DeletedUser139662

Guest
myślę, że większość dorosłych graczy podziękuje za grę 13 lipca, a na dzieciach nie zarobią, bo one te punkty zbierają na jakichś ankietach itp.
w sumie to się nawet cieszę :eek:
trudno mi się było rozstać z tą grą
dziękuję pomysłodawcom za skuteczną motywację ;)
 

DeletedUser

Guest
W takim razie głosujmy, a po 14 albo będą nas masowo banować albo odpuszczą. Jak zaczną mi w plemieniu po 14 lipca kogoś za skrypty banować to wciskam od razu kasacje konta.
 

DeletedUser

Guest
A ja nie chcę żadnego MK, i ani grosza więcej ode mnie dostaną...!!
To żenada na maksa, wpierw co chwila boty ochronne a teraz to badziewie, w nosie mam ich menadżera konta. wolę swoje, ale cóż, im tylko kasa w głowie.:mad:
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Czy was ludzie pogieło?Przecież mas rekrutacja będzie nadal dozwolona z kp i żadnego menadzera kupować trzeba będzie.Zmiana w regulamine dotyczy tylko tego że nielegalne będą skrypty dające możliwości mk bez niego.
 

DeletedUser

Guest
Czy was ludzie pogieło?Przecież mas rekrutacja będzie nadal dozwolona z kp i żadnego menadzera kupować trzeba będzie.Zmiana w regulamine dotyczy tylko tego że nielegalne będą skrypty dające możliwości mk bez niego.

Lol to zawsze było nielegalne, nie czytasz ze zrozumieniem, zabroniona będzie mass rekrutacja ze skryptów, farmienie wiosek ze skryptów, sort surowców czy co tam jeszcze daje ten badziewny MK.

Wszystko co jest w opcjach MK a MK daje masową rekrutację czytaj nie klikanie samemu ilości w każde okienko bo widzę ty nie do końca widzisz różnicę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser146510

Guest
Grajcie bez KP, wtedy będąc w topce będziecie chojrakami :)
 

DeletedUser

Guest
nabralbys wiecej ochotnikow do bieganie z transparenatmi gdybys sprecyzowal co takiego zabrania MK:confused: dokladniej niz skrypty...
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
To było nielegalne ale nie było w regulaminie zapisu.Żadne skrypty które są teraz legalne nie zostaną zabronione...
 

DeletedUser122807

Guest
Jeśli naprawdę masowa rekrutacja i farmienie z dozwolonyhc obecnie skryptów będzie zakazane to i podziękuję, nie zamierzam wydawać tyle kasy dla tej gry, która jak zauważyłem coraz bardzije upada bo ilość graczy maleje po każdej zmianie a raczej udziwnieniu.
 

DeletedUser9163

Guest
Grajcie bez KP, wtedy będąc w topce będziecie chojrakami :)

A Świat będziemy oglądać z obrazków i historyjek graczy poza topką!

To było nielegalne ale nie było w regulaminie zapisu.Żadne skrypty które są teraz legalne nie zostaną zabronione...

Jednak chciałbym to usłyszeć, przeczytać od Administracji. W innym wypadku prawdopodobnie skończy większość osób grę. Tak jak zawsze piszemy, w końcu ujrzy światło dzienne :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry