Plemie - Zarządzanie

  • Rozpoczynający wątek Victor Al Saleh
  • Data rozpoczęcia

Pomysł jest...

  • Dobry...

    Głosy: 133 78,2%
  • Zły...

    Głosy: 18 10,6%
  • Ciężko powiedzieć...

    Głosy: 19 11,2%

  • W sumie głosujących
    170
Status
Zamknięty.

DeletedUser14998

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

jesem za ale tylko w dzieleniu na kontynenty. sprawilo by to mniej klopotow z wyborem plemienia
 

DeletedUser14789

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Bardzo dobry pomysł. Prowadzenie plemienia, na chwilę obecną jest dosyć prosto zorganizowane i utrudnia to płynność w działaniach. A takie modyfikacje były by bardzo przydatne :)
 

DeletedUser16400

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

no i w tym problem że admini się nie wypowiadają czy oni śpią a 77% osób chce aby to wprowadzono wiec według mnie są duże szanse
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

ja też bym był za tak gdyby nie to że bez sensu te tematy kto wam to wprowadzi ? nasi admini i modkowie co to czytają to nie niemieccy admini i modkowie prawda ?
 

DeletedUser1697

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Jak dla mnie to jest dobry pomysł, ponieważ ułatwia pracę administratorom plemienia.
Ale i tak niemcy tego nie wprowadzą
 

DeletedUser16409

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Fajny pomysł.Ułatwiło by też to : Chcesz wstąpić do jakieghoś plemienia ale nie wiesz ile mają osób na twoim kontynencie.
POMYSŁ JEST OK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Na to jest inne rozwiązanie... Nie robić masówek tylko normalne plemiona a nie jakieś zarządzania... Masówy to tylko problemy... Plemiona 40 - 50 osób i góra! A nie jeszcze jakieś zarządzania wymyślać... Wstrzymuje się od głosu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

@up

Ja jestem w plemieniu 50-cio osobowym, więc ten pomysł nie ma nic do masówek hrhr.

Odwierzam temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry