Plemie - Zarządzanie

  • Rozpoczynający wątek Victor Al Saleh
  • Data rozpoczęcia

Pomysł jest...

  • Dobry...

    Głosy: 133 78,2%
  • Zły...

    Głosy: 18 10,6%
  • Ciężko powiedzieć...

    Głosy: 19 11,2%

  • W sumie głosujących
    170
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
Chciałbym przedstawić propozycje rozwiązania problemu plemion z dużą ilością członków. Pierwszym pomysłem byłaby możliwość dzielenia graczy w plemieniu na grupy zaleznie od upodoban administratora plemienia. No i alternatywą dla tego pomysłu byłby podział graczy w plemieniu na kontynety (pierwsza wioska).

Coś w tym stylu by się przydalo bo mnie juz przy 50 graczach szlag trafia a co dopiero administratorow plemion po 200-300osob.

Nie ma opcji "trzeba dopracowac" poniewaz licze na to iz inni gracze wypowiedza sie w tym temacie nie tylko klikajac "dobrze" "zle" itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16451

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Dobry pomysl.Dzielenie na grupy by sie przydalo:p wg. Kontynentow . Jestem Za
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

jestem za, ułatwiło by to bardzo organizacje i sprawiłoby że wszystko byłoby bardziej przejrzyste
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Świetny pomysł, dla dużych plemion. Po za tym można ograniczyć przyjmowanie członków. Ale jestem za podziałem na grupy. Przy organizacji widać by było, kto komu podlega.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Prosiłbym odpowiadających "NIE" o jakies konkretne powody czemu nie...

Edit:
Podział na grupy jest pomysłem głównym, a podzial na kontynety alternatywa gdyby ten nie przeszedl

Edit2:
Oczywiście podział byłby widoczny jedynie dla czlonkow plemienia...

Edit3:
Co do pomysłu alternatywnego... doszedlem do wniosku ,że poysł podziału graczy na kontynety był by głupotą biorąc pod uwagę że duzo graczy ma wioski na kilku kontynetach... Jednak pomysl z podzialem na grupy dalej aktualny...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Powiem ci że pomysł bardzo dobry, bo wtedy nie trzeba by było robic tak jak czasami robią duże plemienia to znaczy rozdzielają sie na kilka części. I jeszcze żeby były taki mało odzielne forum dla każdej gruby i ogólne dla całego plemienia duze forum :D to tyle co chciałem powiedziec :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Co do forum grupowych to pomysl bylby dobry ale zbyt obciazal by serwery..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

no ale na czym ten podział miałby niby polegać? jak to ma wyglądać? widzę, że coś przez ten pomysł ciekawego (może) prześwituje, ale nie ma żadnego konkretu, za który mógłbym chwycić by tę ideę jakkolwiek ocenić. przecież zawsze sobie możesz podzielić ludzi jak chcesz - pytanie tylko co da jeśli będzie to robione mechanicznie? co adminom da możliwość dzielenia na takie grupy i co da graczom w tych grupach? co to ułatwi?

w obecnej formie pomysł uznaję za całkowite nieporozumienie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Poki co jest tylko lista czlonkow, a grupowanie byloby na zasadzie: robisz grupe w plemieniu i dodajesz tam ludzi.... chodzi o to zeby plemie bylo bardziej przejrzyste... dam przyklad jak wroce ze szkoly

grupykz2.jpg


To jest tylko jak to moglo by wygladac a nie jak musi... czekam na opinie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

no no fajne ;) , nareszcie nie trzeba by było patrzec na te zielone kropczeki lub rangi ... jestem za ułatwiło by to prace w plemieniu...

teraz tylko czekac na odp. adminów...
 

DeletedUser11885

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Tak zgadzam się dobry pomysł podzielam zdanie przedmówcy, że ułatwiłoby zarządzanie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Ale można by było zrobić tak jak ty pokazujesz ale zrobic podział na kontynenty i dopiero w kazdym innym kontynencie taki podział jak ty na sreenie pokazałes :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Gratuluje pomysłu szkoda że politycy nie... -.-'

Bardzo dobry pomysł i by się przydał w zarządzaniu plemieniem.
 

DeletedUser16400

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

bardzo dobry pomysł by się przydał ja sam znalazłem kiedyś plemię co ma 2 000 członków więc mają tam problem

a z tymi zakładkami administratorzy dyplomaci akademia najlepiej by było żeby można było to zmieniać na inne i w wejściu na gracza mienienie prawi i rangi by tam na dole było grupa i to jest bardzo dobry pomysł jestem w 100% za i czekam na wprowadzenie bo to by bardzo ułatwiło grę założycielą plemienia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

bardzo dobry pomysł moje plemie ma 80 członków i nie moge sie połapać kto jest gdzie a szczególnie jak ktoś pisze tylko lakoniczne "pomocy" nie ma kontynentów ani nic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

ten screen to byl tylko przyklad grup... wedlug mnie kazdy administrator plemienia powinien dobierac grupy wg wlasnego uznania... zaraz pokaze jak mialo by to wygladac...
 

DeletedUser15491

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Według mnie dobry pomysł ( na początku bałem się, że kolejny chłam promujący masówki ale tam przeca nikt nie zarządza ;) ).

W prawdzie można zrobić to samemu, ale zajęłoby to sporo czasu i wymagało dostępu do dobrego serwera sql'owego (bo nie widzi mi się to na tekstowych;p).

Generalnie ZA...
Pracy sporo więc pewnie jak wprowadzą (o ile) to będzie dla KP... ale wtedy warto by było w to KP zainwestować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

No dobra w miare udało mi sie to zrobic...

wiec jedziemy od poczatku...

USTAWIENIA PLEMIENA:

grupy1dn9.jpg


Dodawanie grup:

grupy2mp2.jpg


Edycja grup:

grupy3so6.jpg




Licze na komentarze i propozycje.
 

DeletedUser12146

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Każdy co prowadził plemie nawet male 40-20 graczy wie ze to bardzo by ułatwilo prace. Jstem całkowicie za i gratuluje pomysłu.
hmm... jest kilka głosów przeciw a moze jakis powód czemu:confused:
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Plemie - Zarządzanie

Jestem za. Teraz tylko czekać na odpowiedź Niemców, bo chyba warto wysłać to do nich. Edycja grupy powinna być jak dla mnie w zakładce członkowie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry