piedestał

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11788
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 149 58,2%
  • Nie

    Głosy: 107 41,8%

  • W sumie głosujących
    256
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

Moim zdaniem w KAŻDEJ wiosce powinno dać się zrekrutować rycerza, a nie tylko w jednej, jednak każdy nowy piedestał i rycerz w kolejnej wiosce, byłby coraz droższy.

Dobry pomysł, po co taka jednostka jak rycerz jak na graczy wypada tylko 1 szkoda było si.ę fatygować i to robić
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

Bobry pomysł tylko jakby w kolejnych wioskach wyrobic np: drewniany miecz a później dopiero zrobic rycerza tak jak szlachcica
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

Ja jako ten atakujący jestem na NIE!!! Wiadomo, że 80% graczy to farmy więc będą na TAK, ale ja jestem przeciw.
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

czy wy na głowę upadliście?
spójrzmy do czego to doprowadzi:

1.gracze będą mieli 2 rycerzy gdy będą mieli 2 wioski. Pomoc będą wysyłać z obu naraz z rycerzem w każdej armii a nie grupować w wiosce.
2. Zaczną przejmować wiochy nie dla armii, surków i pkt, tylko dla rycerzy, szlachcic będzie najczęściej używaną jednostką w grze z czego status ten będzie stopniowo przechodzić na rycerza w miarę przejmowania wiosek.
3. Doprowadzi to do zmniejszenia ilości wiosek opuszczonych, czyli innymi słowy farm.
4. Wszyscy zaczną brnąć do pałacu nie budując armii i staną się łatwym celem.
5. w rankingu plemion i graczy będą obliczane jeszcze ilości wyprodukowanych rycerzy.
Podsumowując: Ogólny chaos i rozpacz wywołana atakiem 100 rycerzy (może przesadzam, ale jak ktoś się uprze...) + 1000 mieczy z szypkością 10 min. na pole.

Poza tym rycerz to jednostka szybkich najazdów dla graczy z 1 wioską a jak ma 2 lub więcej to się do 1 wioski zsyła wszystko i z ryckiem atak.
Mógłbym być farmą ale mi się ten pomysł nie podoba.

uhhh... ale sie rozpisałem. sorry. nieumiem krutko.

NIE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12185

Guest
NIE!
Jak to by się zrobiło, to zaraz co niektórzy chcieli by pewnie, żeby się dało ich robić ile wlezie w zagrodę i jeszcze, żeby 1 miejsce zajmowały ;/

@Athelas111

ładnie to napisałeś, ale nie zgadzam się tylko z jednym... mianowicie nie można by było atakować RYCERZAMI... rycerz z wioski do wioski mógłby być przecież przesyłany tylko jako pomoc... ;]

//Posty złączone. Proszę używać opcji "edytuj", bez obaw - nie ugryzie. - Szara
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

dobry pomysł....przydałby się w każdej wiosce gdyż jest to dobra jednostka obronna.
 

DeletedUser15895

Guest
Odp: piedestał

Ale bądźmy szczerzy, że od rycerza wiele zalezy nie raz dzieki jego przydatnosci udalo mi sie obronic wioske a innymi razy przez to, ze mialem go w innej wiosce mi sie jej obronic nie udalo...

to jest urok 1 rycerza i tak pozostawmy

zdecydowane nie
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: piedestał

Wolałbym jednak, aby przy zajmowaniu wioski był ten dodatkowy przywilej postawienia piedestału. Później, jak już ma się kilka - kilkadziesiąt wiosek można już całkowicie zapomnieć o kimś takim jak rycerz...
 

DeletedUser10149

Guest
Odp: piedestał

ale po co jeden w zupełności wystarczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

jeśli ktos ma więcej armi defensywnych i jeśli są one od siebie oddalone o kilka łdnych godzin to to byłby super pomysł ponieważ jesli potrzebna jest szybka pomoc to wtedy byłoby to mozliwe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

a ja gosowalem na Nie po co tyle rycerzy ...
Lepiej jest jeden jak dla mnie .
 

DeletedUser13478

Guest
Odp: piedestał

Jeśli byłby więcej niż jeden rycerz na gracza byłby to kolejny bonus dla obrońcy, jestem na nie bo jeden rycek mi wystarczy :):cool:
 

DeletedUser14772

Guest
dla mnie ten pomysł jest w ogóle bez sensu ponieważ to by było zbyt duże ułatwienie dla obrońcy
nie!!!
1/10
 

DeletedUser51391

Guest
NIE

Nie bo nie chce Płacić coraz drożej z Rycerza:mad:
image.php
 

DeletedUser47734

Guest
Moim zdaniem to jest bardzo dobry pomysł przyda się w każdej wiosce po 1 rycku :)
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem powinieneś to dopracować... Po pierwsze.. Ile kosztuje każdy następny rycerz?? Powinieneś to napisać!!!
Po drugie.... Czy w wiosce moglo by być kilku rycerzy na raz??
Po trzecie.... Czy trzeba by bylo coś zrobić(takie coś jak monety przy szlachcicu), żeby tworzyć nowych rycerzy??


Jeżeli ktoś zauważyl, że pominięto coś ważnego to teżto opiszcie!!!
POZDRO!
 
Status
Zamknięty.
Do góry