piedestał

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11788
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 149 58,2%
  • Nie

    Głosy: 107 41,8%

  • W sumie głosujących
    256
Status
Zamknięty.

DeletedUser11788

Guest
Moim zdaniem w KAŻDEJ wiosce powinno dać się zrekrutować rycerza, a nie tylko w jednej, jednak każdy nowy piedestał i rycerz w kolejnej wiosce, byłby coraz droższy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10107

Guest
Odp: piedestał

a tak nie jest?


EDIT: fajne że już oddałeś głos na TAK... :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

Ja zagłosowałem
Bo można by było mieć ich we wszystkich wioskach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

Kolejna farma, i chyba sto tematów takich było:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

ja jako ten "zły szlachcic" dam nie- znowu zawalony serwer itp:rolleyes:
 

DeletedUser11788

Guest
Odp: piedestał

a tak nie jest?


EDIT: fajne że już oddałeś głos na TAK... :D

E...? No to jak mam np. 10 wiosek, to jak moge zrobić 10 piedestałów i 10 rycerzy? Bo ja jakoś nie wiem jak. A co do głosu to nie oddałem go.
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

Jak autorzy pozwolili na tylko jeden piedestał, to wiedzieli, co robią. Na balansowaniu gry znają się o wiele lepiej od Ciebie. Kolejny super plus dla defensora. Tarany szly by 30 minut a z kazdej wioski pomoc 10 minut na pole?
Kolego, wiem ze masz kopalnie na 15 poziomie, ale w takich wypadkach pozostaje tylko ciężka kawaleria która jest minimalnie wolniejsza.

nie.
 

DeletedUser13503

Guest
Odp: piedestał

na s6 tylko można mieć w 1 wiosce piedestał i rycerza jak dla mnie powinno się dać wszędzie
 

DeletedUser11788

Guest
Odp: piedestał

Jak autorzy pozwolili na tylko jeden piedestał, to wiedzieli, co robią. Na balansowaniu gry znają się o wiele lepiej od Ciebie. Kolejny super plus dla defensora. Tarany szly by 30 minut a z kazdej wioski pomoc 10 minut na pole?
Kolego, wiem ze masz kopalnie na 15 poziomie, ale w takich wypadkach pozostaje tylko ciężka kawaleria która jest minimalnie wolniejsza.

nie.

Kopalnie mam na 30 poziomie, ale mniejsza z tym, proszę o ponowne głosowanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

Nie, po co ci kilka rycków w późniejszej fazie gry ??
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: piedestał

Nie, po co ci kilka rycków w późniejszej fazie gry ??

Do wysyłania kukplom, żeby szybciej szło...

Topic:

Nie popieram, bo... To byłoby zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe. Po prostu za łatwo byłoby przesyłać pomoc, zwłaszcza podczas szybkich akcji z kilkoma szlachcicami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

ja jestem ZA fajnie bu było gdyby ktoś miał 30 wiosek i 30 rycków mała armia :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

a tak nie jest?


EDIT: fajne że już oddałeś głos na TAK... :D

jasne że tak nie jest masz rycerza tylko w jednej wiosce, tam gdzie piedstał.

mi się ten pomysl podoba. ludzie nie patrzcie tylko na to że only farmy mówią że to dobry pomyśł. Patrzcie jakbyto wzmocniło i przyspieszyło ataki.
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: piedestał

jasne że tak nie jest masz rycerza tylko w jednej wiosce, tam gdzie piedstał.

mi się ten pomysl podoba. ludzie nie patrzcie tylko na to że only farmy mówią że to dobry pomyśł. Patrzcie jakbyto wzmocniło i przyspieszyło ataki.

No według mnie wogóle by nie wzmocniło i nie przyspieszyłó ataków, więć nie wiem, co masz na myśli w tym momencie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

No według mnie wogóle by nie wzmocniło i nie przyspieszyłó ataków, więć nie wiem, co masz na myśli w tym momencie.

ataki przyspieszy, wzmocni również.

oraz pomoc może szybciej dochodzić jeżeli ją komuś wysyłasz z woski bez rycerza.
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: piedestał

ataki przyspieszy, wzmocni również.

oraz pomoc może szybciej dochodzić jeżeli ją komuś wysyłasz z woski bez rycerza.

W jaki sposób przyspieszy ataki? Że wzmocni, to chyba tylko w ten sposób, że ięcej rycerzy dodasz, chociaż jeden na jedną wioskę, więc na takie 30 wiosek przypada jakieś 10-15 off, na jedną armię jeden, więc jest tego tyle, co kot napłakał.

O pomocy już pisałem, jest to sprawa oczyswista.
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

Ja jestem na tak...
Szybciej by pomoc dochodziła
 

DeletedUser

Guest
Odp: piedestał

przyspieszylo ataki?:D

no comment.

P.S. tylko jedno: zapoznaj sie z dokladnymi mozliwosciami rycerza :D

Strona: >1<
dnia 22.04. o godzinie 00:06 Cytuj
Mało kto o tym wie, ale gdy wysyłamy pomoc wojskową do naszego przyjaciela, to warto wysłać również rycerza. Rycerz przyspiesza ruch jednostek idących z pomocą! Wszystkie jednostki poruszają się wtedy z prędkością rycerza, czyli 10 min na pole.
Bonusu tego nie otrzymujemy, gdy wojska wyruszają z atakiem, lub gdy powracają z pomocy.

dobra pomyliłem się z atakiem i powrotem pomocy. poprostu zapomniałem. ale już tak nie cwaniacz znajomością cech rycerza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry