Piaskownica Konfederatów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849153659

Guest
Kabarety na Polsacie robią piękny prezent PiS-owi.
Pogratulować.
Przy całym nieszczęściu kolejnej kadencji PiS, najlepszym co może być, to widok mord celebrytów i gwiazd telewizyjnych po wyborach XD XD
 
Wynik reakcji
59.447
Korwin: program wyborczy Konfederacji jest po to, by zebrać głosy idiotów, a nie do realizacji. Zgadzam się z tym.
Ten faktyczny program Konfederacji wyłania się z wypowiedzi oraz działań ich kandydatów. Zrobiłem małe podsumowanie.
Witold Tumanowicz (1 na liście): po dojściu do władzy będziemy rejestrować pedałów
Jacek Wilk (3 na liście): na Białorusi jest teraz najwięcej wolności w Europie
Marcin Sowiński (3 na liście): naturopata, promuje cudowną maszynę, która "leczy z autyzmu" za pomocą fal biorezonansu
Dobromir Sośnierz: zwierzęta nie czują bólu, bo nie mają duszy; nie istnieją prawa zwierząt.
Konrad Niżnik (3 na liście): Żydzi zamordowali Jezusa i są potomkami szatana.
Korwin: lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie i rozbudza w dziewczynkach kobiecość.
Sławomir Mentzen: nie chcemy Żydów, gejów, aborcji, podatków i UE, ale chcemy, by nas leczyły wiejskie baby
Konrad Berkowicz: sanepid jest niepotrzebny, jak całe miasto się potruje od parówek z psim gównem, to konsumenci zmienią sprzedawcę; ograniczenia prędkości na drodze to kretynizm
Grzegorz Braun: należy rozważyć postulat batożenia homoseksualistów
Krzysztof Bosak: sąd konstytucyjny powinien być obsadzony przez tradycyjnych chrześcijan, a nie "pogan"
Jerzy Janoska (nr 1 na liście): potrzebujemy nacjonalistycznego dyktatora, by wyprowadził nas z syfu, jakim jest demokracja i UE
Rafał Foryś (1 na liście): stop technologii 5G!
Hanna Boczek (2 na liście): jestem za odebraniem kobietom praw wyborczych
Piotr Heszen (3 na liście): UFO to upadłe anioły przebywające w eterze
Tomasz Stala (1 na liście): powiedzenie, że nie chcę Żydów i gejów, to to samo, co powiedzenie, że nie chcę zupy pomidorowej
Marta Czech (3 na liście): nie wykluczam prawdziwości teorii spiskowej, że Ukraińcy są przesiedlani do Polski, by Ukrainę mogli zasiedlić Żydzi Andrzej Zapałowski (1 na liście): sygnatariusz "listu katolików do Putina", w którym opisywał Rosję jako dumną obrończynię chrześcijaństwa
Katarzyna Szadkowska (3 na liście): sprzeciwia się prywatnym lekcjom ukraińskiego dla chętnych, bo to ukrainizacja Polski

Głosujcie na Konfederację, to jedyna normalna partia.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Korwin: program wyborczy Konfederacji jest po to, by zebrać głosy idiotów, a nie do realizacji. Zgadzam się z tym.
Ten faktyczny program Konfederacji wyłania się z wypowiedzi oraz działań ich kandydatów. Zrobiłem małe podsumowanie.
Witold Tumanowicz (1 na liście): po dojściu do władzy będziemy rejestrować pedałów
Jacek Wilk (3 na liście): na Białorusi jest teraz najwięcej wolności w Europie
Marcin Sowiński (3 na liście): naturopata, promuje cudowną maszynę, która "leczy z autyzmu" za pomocą fal biorezonansu
Dobromir Sośnierz: zwierzęta nie czują bólu, bo nie mają duszy; nie istnieją prawa zwierząt.
Konrad Niżnik (3 na liście): Żydzi zamordowali Jezusa i są potomkami szatana.
Korwin: lekka pedofilia nie jest szkodliwa społecznie i rozbudza w dziewczynkach kobiecość.
Sławomir Mentzen: nie chcemy Żydów, gejów, aborcji, podatków i UE, ale chcemy, by nas leczyły wiejskie baby
Konrad Berkowicz: sanepid jest niepotrzebny, jak całe miasto się potruje od parówek z psim gównem, to konsumenci zmienią sprzedawcę; ograniczenia prędkości na drodze to kretynizm
Grzegorz Braun: należy rozważyć postulat batożenia homoseksualistów
Krzysztof Bosak: sąd konstytucyjny powinien być obsadzony przez tradycyjnych chrześcijan, a nie "pogan"
Jerzy Janoska (nr 1 na liście): potrzebujemy nacjonalistycznego dyktatora, by wyprowadził nas z syfu, jakim jest demokracja i UE
Rafał Foryś (1 na liście): stop technologii 5G!
Hanna Boczek (2 na liście): jestem za odebraniem kobietom praw wyborczych
Piotr Heszen (3 na liście): UFO to upadłe anioły przebywające w eterze
Tomasz Stala (1 na liście): powiedzenie, że nie chcę Żydów i gejów, to to samo, co powiedzenie, że nie chcę zupy pomidorowej
Marta Czech (3 na liście): nie wykluczam prawdziwości teorii spiskowej, że Ukraińcy są przesiedlani do Polski, by Ukrainę mogli zasiedlić Żydzi Andrzej Zapałowski (1 na liście): sygnatariusz "listu katolików do Putina", w którym opisywał Rosję jako dumną obrończynię chrześcijaństwa
Katarzyna Szadkowska (3 na liście): sprzeciwia się prywatnym lekcjom ukraińskiego dla chętnych, bo to ukrainizacja Polski

Głosujcie na Konfederację, to jedyna normalna partia.

Ten postulat Grzesia Brauna warto rozważyć.
 
Wynik reakcji
59.447
Tylko wiesz bohu, cytaty tak samo głupie by można znaleźć również po stronie Lewicy.
Trzeba być uczciwym.
Gdybyśmy poszukali co klepała wielokrotnie Scheuring-Wielgus, Biedroń czy też inne tuzy intelektu....
Nie ma potrzeby wrzucać bo na forum nie ma osób które popierają lewicę

Ale jak chcesz to wrzucam filmik mojego youtubera - polecam!
 
Do góry