Piaskownica Konfederatów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Niezła dyskusja ekspertów xD
Mamy cztery partie, które zmieniają nazwy i wymieniają się posłami od 30 lat, sprzedają stołki w spółkach skarbu państwa i robią politykę na populizmie a szanowne grono zarzuca najbardziej Konfederacji sprzedanie się PiS/KO mimo, że jeszcze nawet nie weszli do rządu i cały czas mają mandat zaufania.

Skoro można zwiększać cały czas podatki i wydatki państwa to dlaczego nie można ich ograniczyć ?

Zaznaczam, że nie biorę udziału w polskich pierdolniku politycznym ale śmieszą mnie zarzuty Boha o sprzedawaniu się Konfederacji kiedy te kurwy od 30 lat sprzedają się z partii do partii xD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Niezła dyskusja ekspertów xD
Mamy cztery partie, które zmieniają nazwy i wymieniają się posłami od 30 lat, sprzedają stołki w spółkach skarbu państwa i robią politykę na populizmie a szanowne grono zarzuca najbardziej Konfederacji sprzedanie się PiS/KO mimo, że jeszcze nawet nie weszli do rządu i cały czas mają mandat zaufania.

Skoro można zwiększać cały czas podatki i wydatki państwa to dlaczego nie można ich ograniczyć ?

Zaznaczam, że nie biorę udziału w polskich pierdolniku politycznym ale śmieszą mnie zarzuty Boha o sprzedawaniu się Konfederacji kiedy te kurwy od 30 lat sprzedają się z partii do partii xD

Przepraszam a Konfederacja to dzisiaj co? Jakaś nowa partia? Może nawet nie wiesz kogo popierasz. Aktualnie robi się ogromna zbieranina osób z innych partii.
Może sprawdź sobie gdzie wcześniej był np pan Wipler.
W PiS? Ojej jakie zaskoczenie.
A Pani Siarkowska?
Ojej znowu PiS.
Wymieniać dalej?
To jednak robią Cię w wała i nadal popierasz PiS-PO

Może powiedzmy sobie jasno.
Cokolwiek pisać o PO czy PiS, to jednak dziś już wiemy, że nawet monopol tych dwóch partii nie jest tak groźny jak Ci, których popierasz.
U sterów cyniczny gracz, któremu zależy na wpływach i forsie i ma w dupie Twój los. Do tego z masą niebezpiecznych poglądów.
Jakby tego było mało - ludzie, którzy nie ukrywają sympatii do Rosji, chcą wyjścia z UE czy dopuszczają możliwość legalizacji jedzenia mięsa z psa.
Ja wiem, krzyczą Ci o wolności, walną fajnego śmiesznego tik toka, pożartują, do tego wykształceni, dorobieni, wszystko wygląda super.
Tylko pod płaszczykiem tej nowoczesności i tego niby buntu kryje się masa niebezpieczeństw, co zrozumiesz gdy dorośniesz.

A teraz ciesz się śmera bajera, bo mema fajnego wrzucają

Hitem jest ten żenujący filmik jak pieniądze z twarzą Morawieckiego rozrzucał. Większej żenady nie widziałem dawno, ale dzieciarnia się cieszy, bo to niby bunt XD

Wiem, że chcą naśladować show Trumpa, ale Trump to poważny polityk a nie dzieciarnia jak to.

Na szczęście nie mają większych szans przekroczyć 8-9%
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.601
Przepraszam a Konfederacja to dzisiaj co? Jakaś nowa partia? Może nawet nie wiesz kogo popierasz. Aktualnie robi się ogromna zbieranina osób z innych partii.
Może sprawdź sobie gdzie wcześniej był np pan Wipler.
W PiS? Ojej jakie zaskoczenie.
A Pani Siarkowska?
Ojej znowu PiS.
Wymieniać dalej?
To jednak robią Cię w wała i nadal popierasz PiS-PO

Może powiedzmy sobie jasno.
Cokolwiek pisać o PO czy PiS, to jednak dziś już wiemy, że nawet monopol tych dwóch partii nie jest tak groźny jak Ci, których popierasz.
U sterów cyniczny gracz, któremu zależy na wpływach i forsie i ma w dupie Twój los. Do tego z masą niebezpiecznych poglądów.
Jakby tego było mało - ludzie, którzy nie ukrywają sympatii do Rosji, chcą wyjścia z UE czy dopuszczają możliwość legalizacji jedzenia mięsa z psa.
Ja wiem, krzyczą Ci o wolności, walną fajnego śmiesznego tik toka, pożartują, do tego wykształceni, dorobieni, wszystko wygląda super.
Tylko pod płaszczykiem tej nowoczesności i tego niby buntu kryje się masa niebezpieczeństw, co zrozumiesz gdy dorośniesz.

A teraz ciesz się śmera bajera, bo mema fajnego wrzucają

Hitem jest ten żenujący filmik jak pieniądze z twarzą Morawieckiego rozrzucał. Większej żenady nie widziałem dawno, ale dzieciarnia się cieszy, bo to niby bunt XD

Wiem, że chcą naśladować show Trumpa, ale Trump to poważny polityk a nie dzieciarnia jak to.

Na szczęście nie mają większych szans przekroczyć 8-9%



Już wiemy że konfederacja jest zła pochwalisz się na kogo ty głosujesz?
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.525
Przepraszam a Konfederacja to dzisiaj co? Jakaś nowa partia? Może nawet nie wiesz kogo popierasz. Aktualnie robi się ogromna zbieranina osób z innych partii.
Może sprawdź sobie gdzie wcześniej był np pan Wipler.
W PiS? Ojej jakie zaskoczenie.
A Pani Siarkowska?
Ojej znowu PiS.
Wymieniać dalej?
To jednak robią Cię w wała i nadal popierasz PiS-PO

Może powiedzmy sobie jasno.
Cokolwiek pisać o PO czy PiS, to jednak dziś już wiemy, że nawet monopol tych dwóch partii nie jest tak groźny jak Ci, których popierasz.
U sterów cyniczny gracz, któremu zależy na wpływach i forsie i ma w dupie Twój los. Do tego z masą niebezpiecznych poglądów.
Jakby tego było mało - ludzie, którzy nie ukrywają sympatii do Rosji, chcą wyjścia z UE czy dopuszczają możliwość legalizacji jedzenia mięsa z psa.
Ja wiem, krzyczą Ci o wolności, walną fajnego śmiesznego tik toka, pożartują, do tego wykształceni, dorobieni, wszystko wygląda super.
Tylko pod płaszczykiem tej nowoczesności i tego niby buntu kryje się masa niebezpieczeństw, co zrozumiesz gdy dorośniesz.

A teraz ciesz się śmera bajera, bo mema fajnego wrzucają

Hitem jest ten żenujący filmik jak pieniądze z twarzą Morawieckiego rozrzucał. Większej żenady nie widziałem dawno, ale dzieciarnia się cieszy, bo to niby bunt XD

Wiem, że chcą naśladować show Trumpa, ale Trump to poważny polityk a nie dzieciarnia jak to.

Na szczęście nie mają większych szans przekroczyć 8-9%
kiedy od 5 minut nie napisalec nic o konfederacji
1692885249551.png
 

Deleted User - 849153659

Guest
Już wiemy że konfederacja jest zła pochwalisz się na kogo ty głosujesz?

Na nikogo.
Nie głosuję wcale.

Ale skoro złośliwie piszesz, że w mojej opinii zła, to może mnie przekonaj?
Chętnie posłucham

Jakie masz argumenty?
Bo już to, że jest tam zbieranina dotychczasowych partii udowodniłem.

To, że poglądy na pewne sprawy są wyraźnie niebezpieczne, również.

Cokolwiek mówić np o UE, to chcesz z niej dziś wyjść? Chcesz znaleźć się w takiej samej pozycji jak Wielka Brytania? Która miała ogromne problemy, mimo, że wiadome było, że dogadać się z nią UE musi.
Z nami by nikt nie musiał. Byśmy się stali drugą Bialorusią również pod względem poziomu życia i wpadli w strefę wpływów wschodnich.

A może chcesz mnie przekonać, że zmiany klimatyczne to mit?
Spójrz zatem za okno i przeanalizuj pogodę i jej anomalia.
Oczywiście przyczyny i sposoby walki wymyślone przez UE to czysty debilizm firmowany przez określone lobby, ale nie wywiniemy się z tego. Musimy płynąć z głównym nurtem zachodu czy tego chcemy czy nie.
Tymczasem z tego co wiem, Twoi ulubieńcy w ogóle podważają jakiekolwiek zmiany klimatyczne.

A może przekonasz mnie debilnym pomysłem powszechnego dostępu do broni?

No, czekam na jakieś ciekawe propozycje
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
Przepraszam a Konfederacja to dzisiaj co? Jakaś nowa partia? Może nawet nie wiesz kogo popierasz. Aktualnie robi się ogromna zbieranina osób z innych partii.
Może sprawdź sobie gdzie wcześniej był np pan Wipler.
W PiS? Ojej jakie zaskoczenie.
A Pani Siarkowska?
Ojej znowu PiS.
Wymieniać dalej?
To jednak robią Cię w wała i nadal popierasz PiS-PO

Może powiedzmy sobie jasno.
Cokolwiek pisać o PO czy PiS, to jednak dziś już wiemy, że nawet monopol tych dwóch partii nie jest tak groźny jak Ci, których popierasz.
U sterów cyniczny gracz, któremu zależy na wpływach i forsie i ma w dupie Twój los. Do tego z masą niebezpiecznych poglądów.
Jakby tego było mało - ludzie, którzy nie ukrywają sympatii do Rosji, chcą wyjścia z UE czy dopuszczają możliwość legalizacji jedzenia mięsa z psa.
Ja wiem, krzyczą Ci o wolności, walną fajnego śmiesznego tik toka, pożartują, do tego wykształceni, dorobieni, wszystko wygląda super.
Tylko pod płaszczykiem tej nowoczesności i tego niby buntu kryje się masa niebezpieczeństw, co zrozumiesz gdy dorośniesz.

A teraz ciesz się śmera bajera, bo mema fajnego wrzucają

Hitem jest ten żenujący filmik jak pieniądze z twarzą Morawieckiego rozrzucał. Większej żenady nie widziałem dawno, ale dzieciarnia się cieszy, bo to niby bunt XD

Wiem, że chcą naśladować show Trumpa, ale Trump to poważny polityk a nie dzieciarnia jak to.

Na szczęście nie mają większych szans przekroczyć 8-9%
Ogólnie miałem o tobie dobre zdanie ale widzę, że jesteś mitomanem albo celowo kłamiesz i po pierwszym zdaniu nawet dalej nie czytam twoich wypocin.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Ogólnie miałem o tobie dobre zdanie ale widzę, że jesteś mitomanem albo celowo kłamiesz i po pierwszym zdaniu nawet dalej nie czytam twoich wypocin.

No niebywałe. Chyba oczadział chłop.
Ja mu piszę fakt, że to zbieranina ludzi z innych partii i rodzin, co może w sekundzie w wikipedii sprawdzić a chłop do mnie, że mitoman XD

Anna Maria Siarkowska i Przemysław Wipler w PiS, to jego zdaniem fejk.
A to dwa pierwsze z brzega

O cyrkowiec XD XD

To może pogadajmy o tym czy ziemia jest okrągła. Bo pewnie dla Ciebie też to mitomania.
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
191
No niebywałe. Chyba oczadział chłop.
Ja mu piszę fakt, że to zbieranina ludzi z innych partii i rodzin, co może w sekundzie w wikipedii sprawdzić a chłop do mnie, że mitoman XD

Anna Maria Siarkowska i Przemysław Wipler w PiS, to jego zdaniem fejk.
A to dwa pierwsze z brzega

O cyrkowiec XD XD

To może pogadajmy o tym czy ziemia jest okrągła. Bo pewnie dla Ciebie też to mitomania.
Mitomanie w swojej wypowiedzi napisałem, że mam wyjebane na polskie podwórku polityczne bo to syf a ty mi zarzucasz, że na nich głosuje. Idź zajmij się żoną i dziećmi a nie pierdolisz cały dzień na forum i robisz z siebie pośmiewisko. Bez odbioru odklejencu.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Mitomanie w swojej wypowiedzi napisałem, że mam wyjebane na polskie podwórku polityczne bo to syf a ty mi zarzucasz, że na nich głosuje. Idź zajmij się żoną i dziećmi a nie pierdolisz cały dzień na forum i robisz z siebie pośmiewisko. Bez odbioru odklejencu.

Do budy
 
Do góry