Oznaczenia

  • Rozpoczynający wątek GarSer
  • Data rozpoczęcia

Akademia - oznaczenie

  • Dobry pomysł

    Głosy: 146 82,0%
  • Trzeba dopracować

    Głosy: 12 6,7%
  • Kieskie

    Głosy: 7 3,9%
  • Po co to wogle -.^

    Głosy: 13 7,3%

  • W sumie głosujących
    178
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczenia

Ciekawy pomysł , ale to Niemcy wprowadzają modyfikacje a nie Polacy . To od Niemców i tylko od nich zależy czy dany pomysł zostanie wprowadzony do gry , a nie od Polaków . Nie ma sensu pisać coraz to nowszych pomysłów w dziale "Propozycje " , ponieważ żaden , ale to naprawdę żaden pomysł nie wejdzie w życie . Mam nadzieję , że będzie kiedyś taki pomysł , który naprade urozmaici grę , np.nowe jednostki , ale nie takie jak król czy inne dziadoskie pomysły tylko ciekawe , wyczerpujące jednostki , które mogłyby wzbogacić grę w nowe wartości . Chciałbym dożyć , kiedy zobaczę nową jednostkę .
 

DeletedUser23847

Guest
Odp: Oznaczenia

Hmm... Długo się zastanawiałem kiedy jakaś sensowna propozycja powita nasze Forum, aż tu nagle... Powstał taki temat. Oczywiście, że jestem za...
 

DeletedUser25265

Guest
Odp: Oznaczenia

jak widać przewaga "Dobry pomysł" jest po prostu miażdżąca.
zresztą też nie bez powodu.

pomysł jest rzeczywiscie dobry i to chyba dlatego że nie jest zły. :D
nieczesto mi sie udaje zaznaczyć pozytywną odpowiedz w ankiecie.

mam nadzieje że to wprowadzą bo dzieki temu uwierze w to że jakikolwiek pomysł z tego działu zostanie kiedykolwiek wykorzystany.
 

DeletedUser26189

Guest
Odp: Oznaczenia

Świetny pomysł. Czasem to by się bardzo przydało. Jestem na tak.
 

DeletedUser1697

Guest
Odp: Oznaczenia

Jak dla mnie to jest to dobry pomysł, ułatwi nieco organizację plemienia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczenia

Witam dzisiaj wpadłem na pomysł aby zostało wprowadzone oznaczenie akademi plemion.

Dużo bardzo dobrych plemion ma swoje akademie i oznacza ja jako "Sprzymierzeńcy" (kolor błękitny) wiec pomyslalem aby było dodatkowe oznaczenie a mianowicie "Akademia" (np. kolor pomarańczowy)

Tak to będzie wyglądało:
plemionafb1.png

Ja wychodze z założenia że akademie sa złe i niepotrzebne ...
Akademie tylko blokują Twój rozwój :) widać to nawet na tym screenie. Ty masz juz 2 wioski a ten z akademi napewno ledwo 116 pkt. jakby nie był w akademi to mógłbys go bez problemu farmic i jeszcze szybciej rósłbyś w siłe :)

I jeszcze jedno jest ten niby próg punktowy że się przechodzi z akademi do głównego ale przecież ci silniejsi będą się coraz szybciej rozwijać i ten próg cały czas rośnie . Jak chcecie mieć więcej członków plemienia bo w końcu w akademi tez sa wasi członkowie to poprostu przyjmujcie wszystkich a nie akademie zakładacie :)

Na s4 pamietam plemie "blood" które się składało z głównego plemienia (blood) akademi (ablood) szkoły (sblood) przedszkola (pblood) i miało odłam na K 34 (blood34) to to już jest paranoja :) I sam przyczyniłem się do rozwalenia szkoły i przedszkola ich :)
 

DeletedUser26075

Guest
Odp: Oznaczenia

Jestem za:D

Kolor zaznaczenia mugłbyć np.żółty
 

DeletedUser31375

Guest
Odp: Oznaczenia

Witam dzisiaj wpadłem na pomysł aby zostało wprowadzone oznaczenie akademi plemion.

Dużo bardzo dobrych plemion ma swoje akademie i oznacza ja jako "Sprzymierzeńcy" (kolor błękitny) wiec pomyslalem aby było dodatkowe oznaczenie a mianowicie "Akademia" (np. kolor pomarańczowy)

Tak to będzie wyglądało:
plemionafb1.png

od czego jest Konto Premium(Kp)? a w ogóle zobacz w ankiete zamiast "kipeskie" napisałeś "kepskie":mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczenia

Tiger78 napisał:
Ja wychodze z założenia że akademie sa złe i niepotrzebne ...
Akademie tylko blokują Twój rozwój :) widać to nawet na tym screenie. Ty masz juz 2 wioski a ten z akademi napewno ledwo 116 pkt. jakby nie był w akademi to mógłbys go bez problemu farmic i jeszcze szybciej rósłbyś w siłe :)
[...]

Ale niektore plemiona je maja ;)

To jest zrobiony przypadkowy screen i pokolorowany z zaznaczonymi wszystkimi kolorami dla pogladu ;)
 

DeletedUser33595

Guest
Odp: Oznaczenia

od czego jest Konto Premium(Kp)? a w ogóle zobacz w ankiete zamiast "kipeskie" napisałeś "kepskie":mad::mad:

ale zeby w kp zaznaczyc grupe trzeba znac wszystkich czlonkow a czy tobie chcialoby sie tak wszystkich wpisawac a zwlaszcza dlatego ze ciagle ktos dochodzi:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczenia

moglby byc kolor brazowy albo czarny
oczywiscie ze jestem ZA!

a jak ktos ma jeszcze szkolke to tez mozna by cos takiego dodac:rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry