Oznaczenia

  • Rozpoczynający wątek GarSer
  • Data rozpoczęcia

Akademia - oznaczenie

  • Dobry pomysł

    Głosy: 146 82,0%
  • Trzeba dopracować

    Głosy: 12 6,7%
  • Kieskie

    Głosy: 7 3,9%
  • Po co to wogle -.^

    Głosy: 13 7,3%

  • W sumie głosujących
    178
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam dzisiaj wpadłem na pomysł aby zostało wprowadzone oznaczenie akademi plemion.

Dużo bardzo dobrych plemion ma swoje akademie i oznacza ja jako "Sprzymierzeńcy" (kolor błękitny) wiec pomyslalem aby było dodatkowe oznaczenie a mianowicie "Akademia" (np. kolor pomarańczowy)

Tak to będzie wyglądało:
plemionafb1.png
 

DeletedUser25359

Guest
Odp: Oznaczenia

ja wcześniej na to wpadłem ale nie chciało mi się pisać

a pomysł dobry
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Oznaczenia

Dobry pomysł ale pewnie tego nie wprowadzą bo "przecież w KP jest opcja zaznaczania kolorami".
 

DeletedUser17638

Guest
Odp: Oznaczenia

nawet ciekawe:) i bardzo przydatne - w KP nie można zaznaczyć całego plemienia jednym kolorkiem - chyba że jesteś ambitny i masz b dużo wolnego czasu:rolleyes:

Byłoby całkiem miło gdyby ten pomysł wszedł w życie:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczenia

:D:D:D:D:DBardzo dobry pomysł z tym oznaczeniem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczenia

Bardzo dobry pomysł. Może jak będzie wersja 4.2 to sie może odróżimy od niemców?
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Odp: Oznaczenia

Bardzo dobry pomysł. Może jak będzie wersja 4.2 to sie może odróżimy od niemców?

aha, zwłaszcza jak weźmiemy pod uwagę, iż TYLKO Niemcy mają dostęp do kodu gry i mogą wprowadzać w nim jakiekolwiek modyfikacje. A prościej im implementować wszystkie nowości "u siebie" i testować to najpierw na własnym podwórku, niż od razu wysyłać w świat.
 

DeletedUser29822

Guest
Odp: Oznaczenia

dobry pomysl ale inny kolor. pomaranczowy bedzie sie mieszal miedzy wrogami a zwylkymi wiochami. proponuje zielony:)
 

DeletedUser6181

Guest
Odp: Oznaczenia

Pomysł może i dobry ale jednak zgodzę się z @kmic'em że nie mamy jakiegokolwiek prawa wprowadzać takich zmian. Jednak, może warto byłoby podesłać projekt Niemcom do rozważenia. Jednak trzeba też uwzględnić że to jednak wymaga troche więcej modyfikacjii, niż tylko kolorek na mapie;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczenia

mi sie pomysl bardzo podoba ale jest jedno ale (ale ale, teraz to dwa, a moze nawet 4 :D)

pomysl przewijal sie juz pare razy na tym biednym forum... o go nie wprowadzili (duuuuuuuuży błąd).... wiec raczej tym razem tez nie wprowadzą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczenia

jak ma sie KP to mozna tez takiego cos zrobic, mozna byloby to wprowadzic :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczenia

Jestem za, zwyczajnie takie cos byłoby bardzo pomocne. Akademia to jednak cos więcej niż sojusznik, dlatego przydałby się specjalny kolor zarezerwowany dla akademii.
 

DeletedUser23256

Guest
Odp: Oznaczenia

jak dla mnie może byc ale czy dla KP czy dla wszystkich?
 

DeletedUser33604

Guest
Odp: Oznaczenia

Tak!
Stanowczo tak ..
Denerwuję mnie to szukanie akademii mamy ponad 7 sojuszy i 2 z nich to szkółka i akademia ..:p
Mam nadzieje że wprowadzą :D (i tak nie wprowadzą) :cool::eek:
 

DeletedUser25265

Guest
Odp: Oznaczenia

jak dla mnie jest to kolejny pomysł który nie jest żadnym hitem tylko małą drobnostką troszke ułatwiającą życie.
Ale jeśli komuś to pomoże (bo mi osobiście nie przeszkadza) to ja jestem na TAK.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczenia

Dzieki ze sie wam podoba ;)
Skoro aż tyle osób odpowiedziało na TAK to może to przetlumaczyć (niestety nie jestem dobry w niemieckim ani angielskim wiec nie przetlumacze) i wyslać ta propozycje ?

podrawiam
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Oznaczenia

Dzieki ze sie wam podoba ;)
Skoro aż tyle osób odpowiedziało na TAK to może to przetlumaczyć (niestety nie jestem dobry w niemieckim ani angielskim wiec nie przetlumacze) i wyslać ta propozycje ?

podrawiam

To team wysyła propozycje po uprzednim rozpatrzeniu ich.Nie musisz go wyręczać;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry