Orgozz Graphics

Status
Zamknięty.

DeletedUser17830

Guest
Woman

womanp.png


v.1

7130_22_03_09_12_20_53.png


v.2

7130_22_03_09_12_23_48.png


Krytykujcie.

7130_22_03_09_1_03_36.png


Następne:

v.1

7130_22_03_09_1_22_31_0.png


v.2

7130_22_03_09_1_22_31_1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17830

Guest
Odświeżam. :D

Gift dla Pana Bakera (bakerinho).

7130_22_03_09_11_01_10.png


Może nie najlepszy, ale chęci się w końcu liczą. :D
 

DeletedUser17830

Guest
Wielki odkop, znów mam zajawkę na grafikę. ;) Prosiłbym o krytykę, a nie "sam bym zrobił lepiej", "głupie", "obrzydliwe", czy tam "fajne", "wow, brawo"; proszę więc o krytykę we właściwym tego słowa znaczeniu. :p

Sygna, zią.

eyeofsaouron5.png


W sumie myślę, że ta sygna jest najlepsza, którą zrobiłem. ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser93933

Guest
Jak dla mnie to napis nie pasuje i wyrzuciłbym ramkę.
Zmniejszyłbym krycie warstwy ze świetlikami bo za bardzo przykuwają na sobie uwagę.
Nie podoba mi się ten smuż (?) pod napisem i nad górami.

Za galerię masz 7/10, bo widać, że się strasz :).

PS. Wpadnij do mnie ;).

EDIT: Polecam stronę http://www.gimpuj.info/ - ma dużo ciekawych tutoriali (nie tylko na sygnatury) i można się na nich sporo nauczyć (szczególnie na tych nowszych).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17830

Guest
Nie... Teraz robię wszystko, żeby później zdecydować co mi najlepiej leży. ;) Qba, jestem tam. :p Pierwsze prace robiłem z tutoriali z gimpuj.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za krytykę. ;) Z tym 3-4-5, to się minimalnie pomyliłeś, w 4 też była tylko odwzorowywanie gradientu + sparks, a w 5 odwzorowywanie gradientu sygnatury nr. 4 + clipping mask, ale ledwo widoczne ^^' Pattern w każdym był.

Co do 6 i 7 - 6 mi nie pasowała, była za pusta i była za skromna, że tak powiem, więc dałem dużo brushy, plus biały ołówek na rozmyciu gaussa (to duplikowałem z 5 razy i po kolei warstwy rozmieszczałem =] A co uważasz o napisie w siódemce? Dałem go za patternem i sam nie wiem co o nim sądzić.

forwhatiswarvw1.png


Co o niej sądzicie? Średnio mi się podoba.

extra ty to mógłbyś robić godła na zamówienie:D
 

DeletedUser17830

Guest
Nie. Parę tekstur, światło, wyostrzenie, rozmazanie, c4d, brushe. Ogólnie to ta praca nie jest najwyższych lotów ale z 15 - 17 warstw ma.
 

DeletedUser101491

Guest
W 12,13,15 efek światła źle użyty. Nigdy nie używaj światła na renderach. Jak na amatora to praca całkiem całkiem. Też używam gimpa lecz już mam trochę większe doświadczenie.
 

DeletedUser17830

Guest
W 12,13,15 efek światła źle użyty. Nigdy nie używaj światła na renderach. Jak na amatora to praca całkiem całkiem. Też używam gimpa lecz już mam trochę większe doświadczenie.

Hehe, wtedy to jeszcze nic nie umiałem :p Masz gdzieś jakąś galerię? Z chęcią się zrewanżuję oceną :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry