Orgozz Graphics

Status
Zamknięty.

DeletedUser17830

Guest
Nie robię awatarów, tylko sygnatury. I nie na zamówienie. :)
 

DeletedUser17830

Guest
Yh, nie spamujcie tylko krytykujcie. ;] Nikt prócz Menevesa nie skrytykował porządnie mojej pracki. ;]
 

DeletedUser

Guest
Jesteś pewien?No to te ostatnie prace (z sonikiem czy jak mu tam i supermenem) są do bani według mnie...kompletnie mi się nie podobają...
to co zrobiłeś ze światłem to kompletna katastrofa.Polecam najpierw korzysta z łatwych tutków czy filtrów..
 

DeletedUser17830

Guest
Ok, git. Sonic to b. słaba wg. mnie, robiona dość dawno (pierwszy, czy tam drugi obecnego miecha), a SuperMan robiony był po przerwie trwającej 16, lub 17 dni. :p Taka rozgrzeweczka. ;P Dziś coś jeszcze zrobie, a Ty - gdybyś mógł - skrytykuj pozostałe. :D
 

DeletedUser

Guest
1. Niby prosta a ładna...wszystko mi się podoba prócz napisów...Tło robione samodzielnie czy gotowe?Jak sam robiłeś to napisz jak;)

2. Nie podoba mi się ani render ani tło...używałem już tego stylu..wychodziło o wiele lepiej.Render za blady i za mało 'rozwalony' (nie pamietam jak to sie nazywało:D)

3/4/5. Pattern wg. mnie pasuje tylko do 3. W 4 za dużo świetlików+nie do końca wtopiony render.5 z tych trzech chyba najlepsza

6.Bardzo mi się podoba a szczególnie ten efekt 'przejścia'...Pattern pasuje chodź krycie o kilka oczek niżej mogło by być...

7.Wg. mnie nie pasuje tło...światło do bani...napis mógłby byś w tym oknie wyżej aby zapełnić 'nicość'.

8.W ogóle mi się nie podoba.Nie wyraźna i nawalone wszystkiego naraz...

9(byczek:D).Ładny chodź już ze 2/3 razy się spotkałem z tym renderem.A ty do tego nawaliłeś na niego różnych pierdół co troche go popsuło...


i to tyle...to moje zdanie, inni mogą sądzić inaczej

@Oconnell
ja użyłem go w swojej?:D chodzi ci o świetliki?Zmianę nasycenia?Deszcz grający światło?:D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17830

Guest
1. Niby prosta a ładna...wszystko mi się podoba prócz napisów...Tło robione samodzielnie czy gotowe?Jak sam robiłeś to napisz jak;)

Tło robione samodzielnie. ;] Tak na prawdę sekret tkwi w brushu, fartem go znalazłem. To było z tuta dla początkujących, tak długo go używałem, że znam na pamięć. ;D To tak na prawdę nic trudnego wystarczy zrobić tak: render wklejasz na warstwe tyle razy, żeby wszystko zapełniło, rozmycie gaussowskie od 30px do 50px, tryb: pokrywanie, duplikacja trzy razy, a pod tymi warstwami dajesz brusha :p Mój brush to crack coś tam, już nie pamiętam, nie mam go na dysku (wtedy byłem na tyle zielony, że nie rozpakowywałem brushów - po prostu wklejałem, razem z białym tłem :p Na szczęście znalazłem na to sposób i mam mniej więcej 1,5k brushy na dysku ^^')

A i dzięki za krytykę. :p

PS. Gdybyś chciał, znalazłem te brushe na deviancie. :p Łap: Cracks brushes ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Hym. No więc tak, jak na razie mam mało tych sygn, ale post będzie aktualizowany. ;) Wczoraj zacząłem zabawę w GIMPie.

1.
hobgoblinsigst4.png

2.
carnagefz5.png

3.
spidermanhf0.png

4.
spiderman2rz0.png

5.
spiderman3eg8.png

6.
koziovx8.png

7.
kozio1vv6.png

Najbardziej podoba mi się sygna no.6, jest bardzie wyrazista od 7 i jest ogólnie śmieszna. Jeżeli to pierwsze zabawy z GIMPA to gratuluję!
 

DeletedUser17830

Guest
gaarasig.png


Hm, prościutka. Chyba za mało rozmazane są te kropy kolorowe... :(
 

DeletedUser13433

Guest
Przydała by się czarna ramka gruba według mnie. Ładnie stosowałeś się do tuta, trochę z clipping maksami ci nie wyszło ale to nic rób prace z tutoriali które ci podałem jak je wykonasz wszystkie podam resztę.
 

DeletedUser

Guest
sharpena daj na to :D a tak to jest całkiem fajan sygna, dziwna ramka, ogólnei nie lbie ramek więskzych niz 4-5 pixeli ;) dziwne sygny robisz :D fajne stocki macie, napsizecie z jakich stron bierzeice ?:p
 

DeletedUser17830

Guest
sharpena daj na to :D a tak to jest całkiem fajan sygna, dziwna ramka, ogólnei nie lbie ramek więskzych niz 4-5 pixeli ;) dziwne sygny robisz :D fajne stocki macie, napsizecie z jakich stron bierzeice ?:p

Pracuje w gimpie. Stocki biorę z grafiki google. :p Albo swoje zdjątka wale. Czemu dziwne są te moje sygny? Czemu tak uważasz? :D
 

DeletedUser

Guest
Czy dziwne? Na pewno się różnią od tych, które robią dzieciaki z postaciami z jakiegoś Naruto (za moich czasów był Tsubasa :p).

Na pewno te ostatnie są już całkiem ciekawe...
 

DeletedUser102578

Guest
3 jest fajny spiedr man
mozeszz mi zrobic avatara np. powieszonego wieśniaka z napisem "tak skończysz ty" prosze
 
Status
Zamknięty.
Do góry