Okres ochronny i inne

  • Rozpoczynający wątek Amador
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o ochornie początkowej dwa dni

  • Byłoby to świetne

    Głosy: 39 50,0%
  • Byłoby to głupie

    Głosy: 39 50,0%

  • W sumie głosujących
    78
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wiem ze było już kilka podobnych tematów ale ten jest troszkę inny.
Gram sobie na angielskich plemionach i zarejestrowałem się na s38 i bardzo mnie zdziwiło, a wręcz zaszokowało ze okres ochronny tam to jest dwa dni!
Dlaczego oni mają takie fajne światy a my nie? Powinniśmy stworzyć też taki ciekawy świat jak oni.

W dodatku tamten świat jest bez bonusu nocnego, korzyść dla graczy co grają w nocy :)

I kolejna rzecz która mi się spodobała to jest to ze nie ma ograniczenia "fake ataków" TU link do tych angielskich

A wręcz moja propozycja polega na tym aby u nas też wprowadzić taki świat gdzie jest ochrona tylko dwa dni oraz bez "fake limitu"

Co Wy na to?

Jeśli chodzi o brak ograniczenia fejków to na 23 świecie (polskim) niema takich ograniczeń. możesz puścić nawet 1 pika na dowolna wioche dotego prędkość świata 2, bez kościoła (jakos nie przypadł mi do gustu), brak łuczników i łuczników konnych.
Jeśli chodzi o bonus nocy to nikt nie gra 24h na dobe więc jestem jak najbardziej za tym aby on był.
W ciągu 5 dni ochrony początkowej masz sporo czasu żeby wyprodukować troche zwiadu i wojska ofensywnego jak i defensywnego oraz rozbudować troche ekonomie co daje ci dobre podstawy do farmienia po upływie tego okresu jak i poczucie w pewnym stopniu bezpieczeństwa.
Jeśli chcesz jakiegoś urozmaicenia to zagraj na szybkich.

Jeśli chodzi o nowy świat to mógł by powstać bardzo podobny do s23. Na takim świecie bym napewno zagrała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry