Okres ochronny i inne

  • Rozpoczynający wątek Amador
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o ochornie początkowej dwa dni

  • Byłoby to świetne

    Głosy: 39 50,0%
  • Byłoby to głupie

    Głosy: 39 50,0%

  • W sumie głosujących
    78
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Światy rzeczywiście mogłyby być bardziej rozmaite, do tego pomysłu to jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Właśnie pokazałeś jaki ty doświadczony... co świat słyszę takie głupoty ja idę w wojsko a nie pkt... A od czego jest wojsko? Od farmienia!! Mając wojsko masz surkę na rekrutację i budowę. Więc mając wojsko też masz pkt.

Punkty dostaje się za budynki. A rozbudowa budynków jest ważna. Przecież trzeba rozbudować koszary(nie wolno stanąć na 5 poziomie) itd. A wiec punkty świadczą też o sile w pewnym sensie. A jeśli chodzi o wioski. Prosta sprawa. Bez wojska wioski raczej nie przejmiesz więc wiadomo, że jak ktoś ma sporo punktów ma coś tego wojska.
 

DeletedUser

Guest
Punkty dostaje się za budynki. A rozbudowa budynków jest ważna. Przecież trzeba rozbudować koszary(nie wolno stanąć na 5 poziomie) itd. A wiec punkty świadczą też o sile w pewnym sensie. A jeśli chodzi o wioski. Prosta sprawa. Bez wojska wioski raczej nie przejmiesz więc wiadomo, że jak ktoś ma sporo punktów ma coś tego wojska.

Co świat widuję graczy którzy idą tylko w eko. A potem co taki 2 razy większy w pkt przejmuje wioskę barb obok siebie bo nie ma wojska żeby atakowac...
 

DeletedUser

Guest
No, ale jeszcze jest rang. agresorów na który również się patrzy...
 

DeletedUser

Guest
pomysły całkiem fajne mają ludzie, chociaż ja nie narzekam na polskie plemiona :)

Ale mimo to jestem na tak, wydaje mi się że same plusy takiego świata zwłaszcza 2 dni tylko ochrony :D
Brak bonusu nocnego, kto jak lubi nigdy nie grałem na świecie bez bonusu ale dla jednych to plus dla innych minus wiadomo jedni praca inni szkoła itp.

To do mnie było?

Co do fejków. Na różnych światach są różne ograniczenia. Np. na świecie 23 można puszczać ile chcesz, a na 25 minimum 102 jednostki przy zagrodzie na maksa. Kwestia świata...

a to nie wiedziałem nawet że jest coś takiego jak limit faków :eek:
Na ś6 jest to 121 jednostek ale ograniczenia do faków chyba nie ma albo że za mało ataków wysyłam :p
 

DeletedUser109506

Guest
*****

Już drugi Twój post zauważyłem który piszesz "naucz się grać/trzeba nauczyć się grać" uważasz się za takiego pr0? te pomysły nie są dla ułatwienia n00bą co nie umieją grać, wręcz utrudnienia lekkiego im a ułatwienia dobrym graczą, więc Twój post jest bez sensu...

pozwól że się zrewanżuje
po pierwsze nie uważam się za eksperta
po drugie już ktoś przeją moją wioske
jednak uważam że jak uczyć się to na własnych błędach a nie na poradnikach czy dzięki bonusom
i "trzeba nauczyć się grać" ( tak dla zasady)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem po co te "kłótnie":). Przecież każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, z którą inni nie muszą się zgadzać lub ewentualnie popierać. Ja osobiście jestem za całkowitym zniesieniem okresów ochronnych /żadne 2, 5 czy kiedyś ktoś tam proponował nawe 7 dni i więcej/. Plemiona to jest walka - wojna a na wojnie niema okresów ochronnych. Wojna jest sama w sobie zła i nie powinno być na niej żadnych ograniczeń typu bonusy, fake limity itp. itd.. Skoro ktoś się zdecydował grać na plemionach czy podobnych grach to wie że to nie są ciepłe kluchy i niech nie płacze, iż nie ma czasu bo to czy tamto. Guzik mnie to obchodzi - jak nie dajesz rady to nie graj, są inne gry / malowanki, ubieranki, klocki czy .../. Sam już nieraz rezygnowałem bo nie wyrabiałem czasowo na reallu ale nie mam do nikogo o to pretensji. Gram bo chcę grać i mam na to ochotę, a nie bo muszę grać. Pozdr.:D
 

DeletedUser

Guest
hiszpanw też jestem za zniesieniem całkowitym okresu ochronnego ale na pewno pojawi się fala krytyki za niedługo :p
 

DeletedUser117993

Guest
Podoba mi się pomysł skrócenia ochrony do 2 dni, ale mniej zlikwidowanie bonusu nocnego, ja wole sobie pospać zamiast gapić się w monitor i ustawiać kolejki budowy :D
 

DeletedUser

Guest
Podoba mi się pomysł skrócenia ochrony do 2 dni, ale mniej zlikwidowanie bonusu nocnego, ja wole sobie pospać zamiast gapić się w monitor i ustawiać kolejki budowy :D

ja też wolę spać ale to podałem tylko jako przykład ze na zagranicznych urozmaicają światy, już niedługo na Polskich będą grać same n00by bo większość będzie wolała ciekawe światy!
 

DeletedUser117904

Guest
To jest Polska, polski język, i to co polskie jest to jest i tylko polskie. Nie potrzebne są nam jakieś angielskie dodatki, to przecież Polska. Na,Nie!
 

DeletedUser

Guest
Jestem jak najbardziej za zniesieniem fake limitów, oraz skróceniem okresu ochronnego, chociażby do tych dwóch dni, bo denerwuje mnie trzepanie barbów przez pięć dni :)
Co do zniesienia bonusu nocnego, to jak większość wypowiadających się tutaj jestem na nie- ułatwiłoby to grę "nocnym markom", a normalni gracze nie mogliby się wyspać :)

To jest Polska, polski język, i to co polskie jest to jest i tylko polskie. Nie potrzebne są nam jakieś angielskie dodatki, to przecież Polska. Na,Nie!

Wg. mnie przyda się każde ciekawe urozmaicenie gry, nie ważne skąd je zaczerpniemy.
 

DeletedUser

Guest
To jest Polska, polski język, i to co polskie jest to jest i tylko polskie. Nie potrzebne są nam jakieś angielskie dodatki, to przecież Polska. Na,Nie!

Amerykanizacja jest już w stadium zaawansowanym :p

Mamy Coca-Colę, Pepsi, KFC, McDonald'a to dlaczego nie Plemiona?
 

DeletedUser

Guest
To jest Polska, polski język, i to co polskie jest to jest i tylko polskie. Nie potrzebne są nam jakieś angielskie dodatki, to przecież Polska. Na,Nie!

akurat według mnie ten Twój tekst jest śmieszny. Czyli co nie używasz komputera bo przecież amerykanie go wynalezji, nie masz nić z Microsoftu bo to Amerykańska firma. Nie masz nic w domu "made in china" bo to nie Polskie? człowieku ogarnij się, już jest XIX wiek, nie ma żadnych granic poważnych.
 

DeletedUser99417

Guest
cha zdjecie bonusu nocnego jasne teraz wszyscy pro oo nareszcie nareszcie zero noobów budzą sie następnego dni i co sie okkazuje farmi ich 10 kolesi a co do zniesienia ochrony poczatkowej do 2 dni wapie zęby ktokolwiek atakował posiadajac jakies 20 pików a całkowite zniesienie ledwo sie zarajestrujesz i jua ktos ci 10 pik na wysłał no ludzie krzczycie ze to by było dobre ale tak naprawde połowa by zrezygnowała na nie
 

DeletedUser

Guest
Ehh... pomysł fajny ;) Raj dla farmera :D chociaż ta ochronka 5dni u nas też coś daje dla nowych graczy na już dość trwającym serwerze. I tak polskie plemiona Rox :D

Głos na "Było by to głupie" chociaż jestem po obu stronach ;]
 

DeletedUser

Guest
Jasne że tak świat by był bardzo krwawy i takie są najlepsze : P
 
Status
Zamknięty.
Do góry