Odznaczenie - no life

  • Rozpoczynający wątek Ambitny ekwilibrysta
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o mym pomyśle?

  • Okey

    Głosy: 304 81,9%
  • Nie

    Głosy: 67 18,1%

  • W sumie głosujących
    371
Status
Zamknięty.

DeletedUser21561

Guest
1500h łącznie, pomyśl, a nie głupoty bez zastanowienia wypisujesz.
Poza tym 1500h non stop nie da się być, masz pięciominutową przerwę nocną z log-outem.
 

DeletedUser

Guest
ahh nie łapiecie chyba :D
chodzi o to że n jednego dnia jesteśmy 5h drugiego 10 i łącznie to już 15 ;)
wydaje mi sie że o to chodziło osobom tworzącym ten temat ;)
 

DeletedUser

Guest
Jakby nie było odznaczenia stanowią cel w grze. ;) Zdobywanie wiosek to jedno, ale to się nudzi! A tak jeden z drugim pomyśli sobie "a pogram jeszcze troszeczkę aby zdobyć to odznaczenie" i będzie grał dalej. ;p Czyż nie jest irytujące to iż drugi miesiąc po trwaniu świata, a prawie wszyscy kończą? ;p
 

DeletedUser117636

Guest
jeśli będzie jakaś nagroda za złoto to ja jestem na tak ...

Może jakieś skromne dla pierwszego gracza na serwie w ramach promocji " darmowy turnus w szpitalu psychiatryczny," ... nie dotyczy właścicieli kotów :D
 

DeletedUser158364

Guest
drewno - twój czas gry 35000 godzin
brąz - twój czas gry 40000 godzin
srebro - twój czas gry 56000 godzin
złoto - twój czas gry 124000 godzin
===============================================
Tak sumowanie ile jesteśmy na plemionach cały czas.Lub dwa razy większe noty do wyboru do koloru :)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jestem na tak
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Odznaczenie to można byłoby łatwo osiągnąć przez ustawienie autoodświeżania czy podobnego zachowania przeglądarki, by utrzymać sesję bez obecności usera. Dlatego raczej nie będzie to wprowadzone.
 

DeletedUser159291

Guest
Bez sensu. Narzekają ludzie na graczy, którzy ciągle siedzą na plemionach i nie da się normalnie grać, a przez takie coś jeszcze więcej by ich było ..
 

DeletedUser135398

Guest
muszelko, jak grasz rok na serwie to to wbijesz...
mi się podoba :)
tylko z odznaczeniem dziennym nie wypali...
no-life miesiąca by mógł być np. ;)
 

DeletedUser

Guest
To w sumie jak jest ta komnata chwały, to tam można by dodać jeszcze aktualnie największych no-life'ów :D
 

DeletedUser

Guest
No-life dnia nie pasuje.
Te na długie okresy gry, owszem mogą być. Przynajmniej dostaną je Ci którzy cos będą grali :)
 

DeletedUser

Guest
jestem na tak pomysł pro i łatwo zdobyc odznake złoto nie tak jak przywudce czy króla punktuw
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak.
Pomysł trochę nie dopracowany, ale jakby liczyło czas na plemionach, nie od samego bycia na koncie lecz od wykonanej operacji na plemionach.Do tego jakiś limit np. 5 min liczenia czasu między operacjami, jeżeli operacja nie została by wykonana w 5min to czas nie zostawałby naliczany.
I to b było good.
 

DeletedUser

Guest
nie ma sensu, ludzie przykładowo idą gdzie tam, nastawiają operę na odświeżanie co 5s i ich nie wywali a inaczej to wrócisz odświeżysz stronę i będziesz wylogowany za nie obecność
 

DeletedUser

Guest
nie ma sensu, ludzie przykładowo idą gdzie tam, nastawiają operę na odświeżanie co 5s i ich nie wywali a inaczej to wrócisz odświeżysz stronę i będziesz wylogowany za nie obecność

A po 20 odświeżeniach włączy się blokada antybotowa i nas wyloguje, bo źle wpisaliśmy hasło z obrazka.

Zatem argument automatycznego odświeżania uznaje za obalony.
 

DeletedUser

Guest
Gracze ktozy uwazaja ze jest ''cool'' i ''trendy'' zbierac jak najwiecej odznaczen (czyli dodawac do listy przyjaciol kogo tylko mozna) beda naciagac rodzicow na prad.

Poniewaz Polska to kraj biedny, wiekszosc z graczy zyje ponizej sredniej lub akurat na niej.

Opiekunowie beda sie denerwowac z powodu powyzej wymienionych noobkow zostawiajacych maszyny na noc tylko by otrzymac oznake.

Opiekunowie beda tlumaczyc dziecia jakie to glupiutkie, choc jezeli to ja bylbym opiekunem to dalbym po ryjku :O ale to niewystarczy.

Opor by otrzymac odznaki nubkow koliduje z gniewem rodzicow i ich wysokimi rachunkami za prad co prowadzi do smierci biednego dzieciaczka. A pozniej ogladamy w news'ach ze to rodzicow wina kiedy ten maly gowniarz czy gowniara ich denerwowali. Kazdemu moga puscic nerwy....))





No i wtedy to nie opiekunowie tylko autorzy powinni czuc sie winni. Choc i tak jest nas duzo na tym swiecie. Za duzo.







Po tej krotkiej notce jestem na NIE.
 

DeletedUser161862

Guest
:D

Podoba mi się pomysł tego odznaczenia:D

jestem na tak:D

Bym miał to złoto :p

hehe
 

DeletedUser162249

Guest
Z mojej strony pomysł do odstawienia na boczek gdyż będzie to ułatwienie do częściowego wybadania aktywności gracza podczas doby... A tego nie możemy wiedzieć :)
 

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Te odznaczenia powodem do dumy nie są. Jeśli komuś zależy na byciu plemionoholikiem to niech będzie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry