Odznaczenie - no life

  • Rozpoczynający wątek Ambitny ekwilibrysta
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o mym pomyśle?

  • Okey

    Głosy: 304 81,9%
  • Nie

    Głosy: 67 18,1%

  • W sumie głosujących
    371
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pomysł. Proponuję wprowadzić odnaczenie no-life i no-life dnia. ;d Czyli np:
drewno - Jesteś on-line już 72h!
brąz - Jesteś on-line już 230h!
srebro - Jesteś on-line już 600h!
złoto - Jesteś on-line już 1500h!

No i analogicznie odzaczenia dnia.
No-life dnia - spędziłeś on-line x-h x'

Co Wy na to? ;d
 

Prosze Ciebie

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
24
Jako iz jest to moj autorski pomysl jestem na tak (dzieki ze zrobiles za mnie temat bo ja nie umiem) ;) Mysle ze to da do myslenia i opowie nieco o graczach :)
 

DeletedUser

Guest
no life dnia!! +4 do odznaczen !! to jest to :D w przeliczeniu na sekundy zeby nie bylo ze 200 osob na raz jest 24h ;d
 

DeletedUser125784

Guest
Nołlajfa dnia mialo by 500+ graczy ;)
Ale pomysł całkiem dobry +
 

DeletedUser26967

Guest
Genialne :D
Tutaj to w sumie nawet takie duże "limity" nie są potrzebne - nawet odznaczenie bycia na Plemionach 12h by dużo o graczach powiedziało :D

PS. I pomyślec, że mówi to człowiek, który siedzi na kompie koło 2 godziny w nocy :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20468

Guest
hehe, pomysl fajny tylko ze odznaczenia sie ukrywa :)

poza tym ja mam komputer zalaczony praktycznie zawsze kiedy jestem w domu, a plemiona.pl z moim kontem sa zalaczone, ale to nie oznacza ze jestem przed komputerem, no ale glos na 'tak'
 

DeletedUser

Guest
przerwy w byciu on-line krótsze niż 20 minut nie powinny być liczone jako stan off-line ;]
62 dni to też przesada ;p
Ale ogólnie pomysł ciekawy...
 

DeletedUser153277

Guest
Za ;d

Chociaż to złoto jest chyba niewykonalne ;d :cool:
 

DeletedUser122807

Guest
Toż to jak rachunki za prąd wzrosną jeśli bym chciał takie odznaczenie nabyć:mad:
 

DeletedUser157457

Guest
Moim zdaniem nastepne odznaki czyli srebro i zloto powinny byc przyznawane na podstawie sumy czasu spedzonego na plemionach wtedy realniej bedzie mozna je zdobyc.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem nastepne odznaki czyli srebro i zloto powinny byc przyznawane na podstawie sumy czasu spedzonego na plemionach wtedy realniej bedzie mozna je zdobyc.

No oczywiście, że będzie to sumowane. :) Mieć włączonego kompa przez 1500 godzin to troszkę przegięcie. :)
 

DeletedUser26967

Guest
No oczywiście, że będzie to sumowane. :) Mieć włączonego kompa przez 1500 godzin to troszkę przegięcie. :)

Mieć włączonego to akurat żadna filozofia, ale być przez te 1500h na Plemionach... to już by było przegięcie :D

Swoją drogą - jak autor "propozycji" chciałby przyznawać odznaczenia dnia...?
 

DeletedUser158515

Guest
Po prostu genialny pomysł :p
Ci co w odznakach lubią dużo pkt to byliby bardzo zadowoleni.

Głos dla :KeymilLoveOrHate !!!
 

DeletedUser

Guest
Mieć włączonego to akurat żadna filozofia, ale być przez te 1500h na Plemionach... to już by było przegięcie :D

Swoją drogą - jak autor "propozycji" chciałby przyznawać odznaczenia dnia...?

Odznaczenie dnia to raczej nei trafiony pomysł, chyba że kilka osób wciągu dnia może je dostać.
 

PanDa x Wiadro

Zwiadowca
Wynik reakcji
309
Bardzo dobry pomysł,myślę że byłbym w top 5 na pewno ;p

ale zmieniłbym to odznaczenia Złoto,jest zbyt duże :/
 

DeletedUser

Guest
1500h o_O
To 2 miesiące...

pomysł dla mnie dno- wielki - !!
 

DeletedUser

Guest
Powiedz mi, że 1mld surki wygrabisz w tydzień, 20mln jednostek w dwa dni, 100 zarezerwowanych wiosek przejmiesz w ciągu godziny! Oczywiście bardzo dobrze dobrałem czasy.. Na złoto trzeba sobie zapracować. ;p
 

DeletedUser

Guest
Powiedz mi, że 1mld surki wygrabisz w tydzień, 20mln jednostek w dwa dni, 100 zarezerwowanych wiosek przejmiesz w ciągu godziny! Oczywiście bardzo dobrze dobrałem czasy.. Na złoto trzeba sobie zapracować. ;p

beznadziejnie wybrałeś czasy... 2 miesiące 24/7- ilośc co-frajerów przekroczyła by 15 ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry