Odznaczenia dla plemion.

Co Wy na to??

  • Tak

    Głosy: 287 90,5%
  • Nie

    Głosy: 30 9,5%

  • W sumie głosujących
    317
Status
Zamknięty.

DeletedUser167453

Guest
Bardzo mi sie spodobał ten pomysł. Uważam, że byłoby super popracować czasem wieczorami nad jakimś odznaczeniem dla plemienia. Uważam za to, że nie powinny to być odznaczenia podobnego typu, jak te dla graczy. Przyznam szczerze, ze nie mam teraz żadnego pomysłu na to, za co mogłoby sie takie odznaczenia dostawać, ale na pewno można wymyślić coś bardzo ciekawego.

Ważne jest dla mnie, żeby na takie odznaczenie szanse miało więcej plemion niż powiedzmy top10. Myśle, że RA, RO, punkty itd nie powinny być w ogóle brane pod uwage - to dobry system dla gracza, nie dla grupy.
 

DeletedUser160705

Guest
Mozna by sprobowac ten pomysl w rzeczywistosci. Gracze by sie starali dla odznak ;)
 

DeletedUser160591

Guest
O proszę! Po dwóch latach słyszymy "zasugeruję to". To co, za kolejne dwa lata można się spodziewać wejścia odznaczeń dla plemion do gry?
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Może za rok, może za dwa, a może nigdy.
Sugestia od nas nie oznacza, ze coś się w grze pojawi, choć ma wpływ na decyzję.
 

DeletedUser144151

Guest
ważne że jest jakaś informacja z góry, nawet jeżeli jest to zwykłe np "zapoznałem się z propozycją ",czy jak w tym przypadku "zasugeruję"
 

DeletedUser172922

Guest
Znacząco na rozgrywkę mogło by wpłynąć odznaczenie które otrzymywało by się po zastępowaniu graczy odpowiednią ilość dni, załużmy "Godny zastępca". Sprawiło by to że gracze chętniej by brali zatępstwa za innych.
Może nie jest to pytanie lecz raczej sugestia, dlatego nie oczekuje odpowiedzi na nie.
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
136
Zasta można wziąć i nic nie robić tylko sobie może leżeć.
Po za tym to bardziej do odznaczeń dla graczy a nie dla plemion.
 

DeletedUser169408

Guest
Tak ale z możliwością ukrycia ich przed 'światem zewnętrznym' przez założyciela plemienia
 

DeletedUser

Guest
Wielu graczy lubi mieć dożo odznaczeń, i ja też :), więc myślę ,że to fajny pomysł. Teraz się tylko zastanówmy czy to jest wykonalne?
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, ale raczej za szybko to się w grze nie pojawi .
 

DeletedUser23926

Guest
Pomysł bardzo fajny.
Do tego warto by było dodać odznaczenia za długość istnienia plemienia. Jeszcze np. za liczbę członków, ale wtedy forumowe prosy by się czepiali, że to faworyzuje masówki :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry