Odznaczenia dla plemion.

Co Wy na to??

  • Tak

    Głosy: 287 90,5%
  • Nie

    Głosy: 30 9,5%

  • W sumie głosujących
    317
Status
Zamknięty.

DeletedUser165979

Guest
Ciekawy pomysł. Zawsze jakaś motywacja dla graczy.
 

DeletedUser

Guest
Byłoby przynajmniej widać czy plemie jest dobre czy noobskie :) Dobre
 

DeletedUser168672

Guest
W mojej skromnej opinii odznaczenia, czy to indywidualne graczy czy proponowane tu plemion, to nic innego jak dodatkowe „świecidełka” na choince, że tak się wyrażę. Na przykładzie graczy, jeśli chcę dowiedzieć się czegoś więcej o danym graczu to zaglądam w jego akta zewnętrzne lub patrzę jak klasuje się w rankingu RA/RO i to mi w zupełności wystarczy, podobnie sprawa ma się w przypadku plemion. Kto mi wyjaśni, co ma na celu odznaczenie „samobójca” itp. ? Pomijam fakt, że te odznaczenia w jakimś stopniu zdradzają gracza. Ktoś może powiedzieć, że odznaczenia można ukryć, owszem, ale większość o tym zapomina i powstaje długa lista nikomu nie potrzebnych dodatków. Zasadniczo to jest mi to „ganc – egal” jak to się mówi, będzie to będzie tylko nie zapominamy, że im mniej takich dodatków to gra jest bardziej intuicyjna i można skupić się na samej grze a nie.. dodatkach.

Pozdrawiam – naczelny ;)
 

DeletedUser

Guest
Ciekawie by było, myślę, że administracja mogłaby coś takiego wprowadzić dla urozmaicenia gry.
Poza tym, dzięki takim odznaczeniom, można byłoby dowiedzieć się czegoś więcej o plemieniu, bo sam opis wiele nie mówi, przecież każdy 12 latek może usiąść, poczytać fora i napisać zachęcający opis plemienia.
Liczą się czyny a nie słowa, a takie odznaczenia świadczyłyby właśnie o czynach.
 

DeletedUser117596

Guest
W mojej skromnej opinii odznaczenia, czy to indywidualne graczy czy proponowane tu plemion, to nic innego jak dodatkowe „świecidełka” na choince, że tak się wyrażę. Na przykładzie graczy, jeśli chcę dowiedzieć się czegoś więcej o danym graczu to zaglądam w jego akta zewnętrzne lub patrzę jak klasuje się w rankingu RA/RO i to mi w zupełności wystarczy, podobnie sprawa ma się w przypadku plemion. Kto mi wyjaśni, co ma na celu odznaczenie „samobójca” itp. ? Pomijam fakt, że te odznaczenia w jakimś stopniu zdradzają gracza. Ktoś może powiedzieć, że odznaczenia można ukryć, owszem, ale większość o tym zapomina i powstaje długa lista nikomu nie potrzebnych dodatków. Zasadniczo to jest mi to „ganc – egal” jak to się mówi, będzie to będzie tylko nie zapominamy, że im mniej takich dodatków to gra jest bardziej intuicyjna i można skupić się na samej grze a nie.. dodatkach.

Pozdrawiam – naczelny ;)

Tutaj się mylisz. To właśnie na podstawie odznaczeń można dostać pełny obraz gry do etapu około 50-100 wiosek. Potem praktycznie i tak większość lepszych graczy się zna ze świata, więc siłą rzeczy mniej patrzymy na odznaczenia.

Jak sam stwierdziłeś - jeśli ktoś ukrywa odznaczenia, oznacza to, że coś ma do ukrycia i jest niebezpieczny. Jak masz gracza koło siebie w okolicy właśnie z ukrytymi odznaczeniami to warto zwrócić na niego szczególną uwagę.

Odznaczenia pomagają najbardziej na początku gry - do pierwszych 10 przejęć. Jeśli ktoś np. po 2-3 tygodnaich gry nie nabił marnego 1 mln surowców - mało farmi, możliwe że skupił sie głównie na klepaniu deffa. Jeśli ktoś ma małego grabieżcę, a odznakę surki już dawno ma - oznacza to, że ma dobrą okolicę i umie porządnie pofarmić - prawdodpobnie leci w off, więc pierwszy prosty cel do ściągnięcia bez większych strat własnych. Można to połączyć z RA - jeśli i te jest wysokie zapewne i w toporki kolega leci.

Samobójca na takim etapie oznacza ze ktos grac nie potrafi. Hetman - deteminuje agresywnego gracza, szybki krezus oznacza również dobry farming i szybki przyrost punktów.

Po odznakach widać to co dopiero widoczne będzie za jakiś czas bez nich.

Ponadto urozmaiiciły grę - wprowadzają element rywalizacji, ileż to już razy się ścigaliśy o rabusia i grabieżcę dnia. Pomysł zatem wprowadzenia odznaczeń plemion uważam za idealny.
 

DeletedUser

Guest
temat odnośnie odznak dla plemion był wielokrotnie poruszany, zresztą jak napisali poprzednicy. Zawsze leżał. no cóż.. ja zawsze będę za.

na tak
 

DeletedUser145692

Guest
Ciekawe czy ktoś z administracji w ogóle przeczytał ten temat:rolleyes:
 

DeletedUser160591

Guest
Admini!
Temat ma już ponad dwa lata!!! Czekamy na wprowadzenie odznaczeń do gry!
 

DeletedUser

Guest
A moim zdaniem odznaczenia powinny zostać indywidualne dla gracza.
 

DeletedUser

Guest
A moim zdaniem odznaczenia powinny zostać indywidualne dla gracza.

dlaczego? skoro można dowiedzieć się dużo o graczu dzięki nim, to dlaczego o plemieniu nie można? ;) w końcu to też jakby zbiór wiosek tyle że składa się z graczy
 

DeletedUser161505

Guest
Czemu nie. Jak dla mnie dobry pomysł niby nic nie wnosi w grę ale fajniej się patrzy ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry