Odsyłanie wsparć z danej wioski

  • Rozpoczynający wątek Mistycom
  • Data rozpoczęcia

Odesłanie wojsk z innej wioski

  • Za

    Głosy: 54 79,4%
  • Przeciw

    Głosy: 10 14,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 4 5,9%

  • W sumie głosujących
    68
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ile razy mieliście tak, że słaliście kilka- kilkanaście zagród jako wsparcie do jednej wioski i gdy doszło okazywało się, że została przejęta przez wroga? A ile czasu spędziliście, żeby później to wojsko odesłać? O ile namierzenie wiosek, skąd szło wsparcie jest proste, o tyle wchodzenie do każdej i odsyłanie wojska jest dosyć czasochłonne.

Chciałabym, żeby, o ile to możliwe, pojawiła się funkcja dzięki której można by odesłać całe wojsko z nieswojej wioski. Obecnie można to zrobić z poziomu własnej wioski, kiedy w przeglądzie wojsk zaznacza się wszystkie zagrody i robi odeślij. Czemu nie można zrobić czegoś podobnego, po kliknięciu na wioskę na mapie do której nasze wsparcie wędrowało i zrobić "odeślij wszystkie wojska"? Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi i że specjaliści od plemion rozważą moją propozycję :)

Pozdrawiam


A tu obrazek do mojego pomysłu. Myslę, że tłumaczyć go nie muszę. Jest to obraz, widoku wioski nie należącej do nas.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
za

w tej chwili z KP jest pewne ułatwienie:
w przeglądzie wojsk trzeba kliknąć na "pomoc" i tam można zaznaczyć masowo wsparcia do cofnięcia

ale to, co piszesz byłoby przydatne
 

DeletedUser

Guest
Owszem, funkcja jest przydatna ale ułatwia życie tylko jeśli wsparcia stoją u jednego gracza. Gdy jest ich kilku i u każdego stoi kilkadziesiąt zagród, ciężko jest szukać tej jednej wybranej wioski - stąd właśnie mój pomysł :)
 

DeletedUser158723

Guest
Pomysł dobry wkurza mnie to szukanie i odsyłanie. :)
 

DeletedUser

Guest
Można też opcje do premium "Zaznacz wszystkie wsparcia" ale i tak dobry
 

DeletedUser

Guest
A może gdy jest aktywne KP, w przeglądzie dodać zakładkę "Wsparcie" i tam była by lista wszystkich wsparć w innej wiosce tzn. tabela i w niej, skąd pochodzi wsparcie (twoja wioska), gdzie przebywa wsparcie (wioska osoby której pomagasz), i ilość wojska która stacjonuje. Do tego przydał by się ptaszek przed każdą nazwą wioski, co umożliwiło by masowe odsyłanie wsparcia. No jak już jesteśmy na tym poziomie, to dodać do tego filtr, który szukałby danych wiosek, po koordynatach, właścicielu bądź nazwie. Pomysł oczywiście dobry ! ;)
 

DeletedUser

Guest
Nie jestem pewien ale chyba jest do tego skrypt, teraz zauważyłem.
 

DeletedUser

Guest
Taka opcja w premium jest, ale trzeba dużo klikać. Zawsze trochę szybciej. Jestem za. :)
 

DeletedUser135398

Guest
powinno być takie coś, bla bla bla.. przedstaw jak by to miało wyglądać, a nie..

np.

Jeśli w danej wiosce stacjonują moje wojska, to w menu wsi pojawia się opcja "pokaż wojska stacjonujące" czy cóś..
 

DeletedUser

Guest
Jest opcja w premium? No to ten pomysł jest badziewny, na nie.
 

DeletedUser

Guest
powinno być takie coś, bla bla bla.. przedstaw jak by to miało wyglądać, a nie..

np.

Jeśli w danej wiosce stacjonują moje wojska, to w menu wsi pojawia się opcja "pokaż wojska stacjonujące" czy cóś..

Przeczytaj raz jeszcze mój post. Wyjaśniłam na jakiej zasadzie miałoby to działać.



KP, skrypt i wszystko masz na widelcu ...

Jest takowy? To proszę podaj do niego link, bo ja szukałam na forum i nie znalazłam.
 

DeletedUser

Guest
Jest opcja w premium? No to ten pomysł jest badziewny, na nie.

Taka opcja premium jest, jeśli chce się odesłać WSZYSTKIE wojska ze WSZYSTKICH wiosek w jakich stacjonuje nasze wsparcie. Nie ma możliwości, by za pomocą jednej komendy, odesłać np. kilkanaście wsparć z JEDNEJ wioski. No chyba, że rzeczywiście w podglądzie będziesz szukał danej wioski i zaznaczał... ale jak już było powiedziane, jest to bardzo czasochłonne i nie gwarantuje zaznaczenia wszystkich wiosek.
 

DeletedUser127342

Guest
Ile razy mieliście tak, że słaliście kilka- kilkanaście zagród jako wsparcie do jednej wioski i gdy doszło okazywało się, że została przejęta przez wroga? A ile czasu spędziliście, żeby później to wojsko odesłać? O ile namierzenie wiosek, skąd szło wsparcie jest proste, o tyle wchodzenie do każdej i odsyłanie wojska jest dosyć czasochłonne.

Chciałabym, żeby, o ile to możliwe, pojawiła się funkcja dzięki której można by odesłać całe wojsko z nieswojej wioski. Obecnie można to zrobić z poziomu własnej wioski, kiedy w przeglądzie wojsk zaznacza się wszystkie zagrody i robi odeślij. Czemu nie można zrobić czegoś podobnego, po kliknięciu na wioskę na mapie do której nasze wsparcie wędrowało i zrobić "odeślij wszystkie wojska"? Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi i że specjaliści od plemion rozważą moją propozycję :)

Pozdrawiam

nowy skrypt będą musieli napisać = kasa dla programistów = opcja tylko w premce
 

DeletedUser

Guest
Dodałam obrazek, który mam nadzieję, wyjaśni jak miałoby to wyglądać :)
 

DeletedUser

Guest
Rzeczywiście, skrypt jest i działa, ale i tak zostaję przy swojej propozycji. Uważam, że taka opcja byłaby wygodniejsza i łatwiejsza w obsłudze (bez ujmowania twórcom tego skryptu), bo mimo wszystko, jeśli obstawiasz 200 wiosek, to jednak musisz szukać tej jednej wioski, żeby odesłać z niej wsparcia. Poza tym, mój pomysł, zakładałby odesłanie tylko części wojsk, czego nie umożliwia w/w skrypt.
 

DeletedUser

Guest
Na tak.
Przy małej liczbie wiosek można sobie bez trudu poradzić.
Przy wielu wioskach i dużej liczbie wysyłanego wsparcia robi się to czasochłonne.
Skrypt nie rozwiązuje problemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry