Odsyłanie wsparć z danej wioski

  • Rozpoczynający wątek Mistycom
  • Data rozpoczęcia

Odesłanie wojsk z innej wioski

  • Za

    Głosy: 54 79,4%
  • Przeciw

    Głosy: 10 14,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 4 5,9%

  • W sumie głosujących
    68
Status
Zamknięty.

DeletedUser21198

Guest
A ja jestem na NIE. Okno wioski jest jednym z najczęściej wyświetlanych i powinno być przejrzyste, gracze z kontem premium mają w nim jak na dłoni listę ostatnich raportów i wszystkie aktualnie idące do niej ataki i wsparcia, na dodatkowe listy z wioskami po prostu nie ma miejsca ani nie jest to premiumowiczom potrzebne. Poza tym przy odsyłaniu wojska warto znać jego liczebność, a to juz będzie zajmować bardzo dużo miejsca, a w podanej filigranowej formie będzie bardzo łatwo o pomyłki.

Gracze bez kp pewnie byliby zachwyceni z takiego udogodnienia, ale wszystkie właściwości dostępne dla tych bez premium dostępne są też z automatu premiumowiczom, dla których w oknie wioski powstanie niepotrzebny bałagan, a poza tym organizatorzy raczej nie zgodzą się na tak istotne udogodnienie dla graczy bez kp.
 

DeletedUser

Guest
Wcale nie mówiłam, że ma być to dla graczy bez KP. Widok wioski który zaprezentowałam, jest widokiem dostępnym dla gracza z KP.
A z drugiej strony, dlaczego na listę z wioskami do odesłania nie ma być miejsca? Przecież byłaby to lista rozwijana - tak jak lista grup które się posiada. Jak ktoś ma 30 grup, to taka lista może zajmować równie dużo miejsca co lista wsparć w danej wiosce.

Mało zasadne te argumenty przeciw ;)
 

DeletedUser

Guest
głosowałam na nie bo korzystam z podstawowej wersji w kp o której inni pisali
- opcja w mapie dla mnie by nic nie zmieniła bo wsparcia idą czasem długo i w różnych odstępach czasowych -jak wiem że coś idzie do wroga to patrze kiedy dojdzie i wtedy jak dojdzie rozwijam w wojskach pomoc i odznaczam co nie pożądane - no i przy okazji wyłapuje jeszcze inne kwiatki ....
a ogólnie nie czytam wszystkich raportów i dlatego co jakis czas i tak rozwijam wojska i robię porządki
 

DeletedUser160889

Guest
Ale taka opcja jest jeżeli masz premkę i zajmuje to kilka chwil ( w zależności od tego ile masz wiosek i ile wsparcia wysłąnego)

na NIE
 
Status
Zamknięty.
Do góry