Oconnell Graph. Folder (Galeria)

Status
Zamknięty.

DeletedUser13433

Guest
Dzięki w końcu każdy się myśli ale nie każdy umie się do tego przyznać mogłeś mnie nie znać bo teraz dopiero powróciłem pamiętam to forum jeszcze przed działem czesia po jego powstaniu je opuściłem i poszedłem do osadników bylem tam przez jakiś czas grafikiem ale teraz przyszła pora na rozrywkę czyli swiat 27 i to forum a co do moich prac wstawiłem parę prac w tym temacie:
http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=13797&page=211
Czekam na oceny moich dwóch ostatnich prac i slowa krytyki które mnie bardziej motywują nich pochwały (tak tak to było do ciebie Ussar:p)
 

DeletedUser72677

Guest
Jin, ty to nie grafik tylko tłumacz raczej :D Żart...

W każdym bądź razie wróciłem i tylko czekać aż zasypie forum nowymi pracami ;)

Presto (wł.Szybko,już etc) - chodzilo mi oto że jak wróce do domu szybko coś nowego zrobię (tak, mam na myśli grafikę ^^)

Pozdro :p
 

DeletedUser72677

Guest
Oto nawa pracka, ala rahu'ene ;D Uważam iż jest pięęękna ^^


allarahuoconnellsign1potv4.jpg

Czekam na pochwały i już mniej na krytykę, wiecie jak to jest ;)
A i mówcie, co można by w niej jeszcze dodać, każdy pomysł rozpatrze,
możliwe że tym sposobem praca nabierze nowego blasku.
 

DeletedUser13433

Guest
Jakby zmniejszyć krycie tego brusha albo go w ogóle wywalić bo za bardzo przyćmiewa pukawkę podoba mi się to zbliżenie po prawej
 

DeletedUser

Guest
Potwierdzam, plama krwi za bardzo przykuwa uwagę.
Szczerze mówiąc, to sygna mi się nie podoba - na mój gust. To po prawej określam jako 'niewiadomo co' względnie 'zepsutą lufę'. Ponad to nie widzę potrzeby umieszczania na sygnie podpisu w takich rozmiarch.

PS. Ładną mam rangę?:D
 

DeletedUser13433

Guest
Nie no ussar nie przesadzaj sygna w porównaniu do innych jest lepsza i w stylu który mi się podoba a co do rangi nie chce tu nikogo obrażać ale coś słabe graficznie są
 

DeletedUser72677

Guest
Ussar, oceniłeś według własnego uznania i gustu.
A ocen technikę jaką wykonałem tą sygnature, zastosowany jest m.in. clipping maski...

Fajna ranga ^^ zaraz sam se dorobie ^^^^^
 

DeletedUser23335

Guest
ogólnie spoko, tylko powinieneś zmienić krycie warstwy z tą "krwią" bo brardziej to wygląda jak wklęśnięcie, niż jak wypukłość
 

DeletedUser

Guest
Co to jest clipping mask? :D

Jeśli chodzi o kolorystykę, to tło jak i render w odcieniach biel-czerń, więc intensywna czernień skupia uwagę na sobie.

Warstwę z tą rozbitą lufą jeśli już, to ustawił bym na mniejsze krycie.
To tyle o technice.

A co do rang dla team'u, to są świetne - pasują, nie walą po oczach, estetyczne - takie jakie powinny być.
 

DeletedUser23335

Guest
Co to jest clipping mask? :D

odpowiedź masz w swoim poście:

Warstwę z tą rozbitą lufą jeśli już, to ustawił bym na mniejsze krycie.
To tyle o technice.

czyli inaczej mówiąc jest to kawałek głównej Pracki naklejony na nią.

[1]na nowej warstwie odciskasz brush nad interesującym cię fragmentem
[2]kanał alfa na zaznaczenie
[3]schodzisz na warstwę z sygną -> Ctrl +C
[4]usuwasz zaznaczenie i warstwę z bruszem
[5]nowa warstwa
[6]Ctrl +V i przesuwasz ten fragment tam gdzie ci pasuje
[7]w zależności od upodobań bawisz sie kryciem i G-mapkami
 

DeletedUser72677

Guest
A Meneves tak mi to wymłumaczył :D ;

Meneves napisał:
Clipping mask jest to dość fajny i prosty trik który może nam wiele rzeczy ozdobić. Między innymi tekst lub jakieś tam bohomazy wykonane brushem. Jak to wykonać:

Powiedzmy, że masz jakieś gotowe dzieło i chcesz nanieść na niego efekt clipping-a. To:

1. Cały obraz musisz scalić w jedną warstwę:
Nowa warstwa, później menu Obrazek ==> Zastosuj obrazek - to będzie twoja podstawa.
2. Ukrywasz ową warstwę i pod nią tworzysz nową.
3. Na nowej warstwie mażesz jakieś ciapciaki pędzlem.
4. Następnie ponownie ustawiasz widoczność wcześniej wykonanej warstwy.
5. Klikasz na nią (na niej będziesz pracował) i naciskasz CTRL + G.
6. Później wystarczy poprzesuwać cały obraz i wszystko ładnie powinno się komponować.

Jeśli chodzi o warstwę z ciapciakami to również możesz dowolnie zmieniać jej położenie, dodać powiedzmy cień zewnętrzny, lub wewnętrzny itp. Zależnie od inwencji twórczej ;]

-Photoshop.

___________

Najnowsza wersja mojej pracki poniżej :D
 

DeletedUser13433

Guest
ja często też używam clipping mask ale ja jeszcze o tych rangach dlaczemu są takie rozmyte:( a zamiast krwi dałeś ten brush mogłeś nic tam nie dawać bo nie pasuje do kompozycji
 

DeletedUser72677

Guest
ja często też używam clipping mask ale ja jeszcze o tych rangach dlaczemu są takie rozmyte:( a zamiast krwi dałeś ten brush mogłeś nic tam nie dawać bo nie pasuje do kompozycji


Gdybym go nie dał, to miejsce było by zbyt puste...
 

DeletedUser23335

Guest
tak ale teraz to ni do *****, ni do ***** nie pasuje
 

DeletedUser

Guest
Ha ussar znalazłem tutka jak zrobić sobie taką range^^


Sygna w podpisie ładna,lecz drzewko nie pasuje do klimatu,lepiej wyglądałby nabój.To przybliżenie obok pistoletu bardzo ładnie wygląda;)
 

DeletedUser13433

Guest
Potrafiłbym zrobić taką samą bez tuta ale szczerze to jeżeli to Ussar robił te rangi to się nie postarał.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale jeżeli ktoś już piszę o rangach to nie posiadam najmniejszego pojęcia w jakim celu tu się sprzeczać. W końcu rengi to najprostsze dzieła które może wykonać grafik. Nie ma w nich nic nadzwyczajnego, a tym bardziej nie świadczą o umiejętnościach. W sumie na forum the west są moje i co z tego. Kiepsko wykonane, ale czy oznacza to że jestem kiepski w tym co robie? ;]

Pozdrawiam Meneves
 
Status
Zamknięty.
Do góry