Oconnell Graph. Folder (Galeria)

Status
Zamknięty.

DeletedUser72677

Guest
Witam wszystkich grafików na tym o wielce zacnym forum ;]
(dobra przejdżmy do konkretów ;))

...Mam troche tych swoich "dzieł" ale dwa, moim zdaniem wyszły mi szczególnie dobrze.
Jeżeli nie wieżysz czy są moje, zapytaj menevesa, dla szczególnych "osób"
mam przygotowane pliki psd, ale to nie liczne i prestiżowe grono :rolleyes: ;)

Najpierw mój faboryt:

thisissparta3000oconnelmc8.gif


oto wersja v1.1

thisisspartaoconnellsigjr8.gif


I jego brat bliźniak:

beznazwy1py4.gif


Obie są moim zdaniem na tym samym poziomie,
ale to co ja mówie jest w tej chwili nie ważne -

co sądzicie?

(Mile widziane komentarze, oceny - jakby co nie uznaje krytyki :p, dobra żart :rolleyes:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser91144

Guest
Oconnell całkiem dobre prace choć troszkę źle wykorzystane rozmazanie (w pierwszej pracy).
 

DeletedUser

Guest
Pierwsza praca mi się nie za bardzo podoba(może uraz do 300)...
i troche źle rozmazane...a raczej źle ustawiona warstwa chyba bo dziwnie to wygląda

Druga praca...mi się podoba bo lubię takie kolory...prace oparte głównie na rozmazywaniu takie jak to robi Meneves mi się zaje... podobają:)

Ps:gdzie ramki?:) tym drugim nie koniecznie ale w tym pierwszym?:)
 

DeletedUser72677

Guest
Zaraz poprawie, omg zapomniałem ;P

A i kam, weź że ty obiektywnie oceń tych 300 - patrz na technike, a potem jeszcze raz to zrobisz w v1.1 :D
 

DeletedUser

Guest
1. to dno.... az niemoge uwierzyc ze to tu dales... wklejenie 3 renderow<kolo z 300 napis z 300 i to dziwne stworzenie z 300> fatalnie smugowane i oprocz hmm warstwy wypelniajacej pomiedzy kolem a napisem i stworzeniem]

2. wyglada fajnie jak zwykle mam uraz do napisow ale to juz obgadalismy:)z lewej strony jeszcze popraw smugowanie i bedzie Bardzo Ładna pracka bo tam tak pusto....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zaraz poprawie, omg zapomniałem ;P

A i kam, weź że ty obiektywnie oceń tych 300 - patrz na technike, a potem jeszcze raz to zrobisz w v1.1 :D

przecież napisałem linijkę nizej:)


Ps:twój avek-beznadzieja;) przede wszystkim ten napis...a do podpisu daj tą drugą sygne...
 

DeletedUser

Guest
podpis już ok ale avatar ci sie chyba zepsuł<mniemam iż to na klacie nie jest zamierzone>
 

DeletedUser72677

Guest
Częściowo tak, częściowo nie DuzeM...

Ta część miała być troszkę rozjaśniona, ale nie tak mocno.

Ogółem, avatar został wykonany zgodnie z zamierzonym planem...

A pro po ---> (GR) czeka na prace... ;]
 

DeletedUser

Guest
Konstruktywnie oceniamy?
Dobra...

1. Ojojoj :p Zasady kompozycji się kłaniają ;) Nie będę pisał o tych rozmyciach, bo zbyt wielu ludzi już to dostrzegło. W dodatku na tło, zamiast warstwy koloru kryjącego mogłeś rzucić parę gradientmapek w odcieniach od różnych czerwieni do bieli. Wyeksponowałoby światła i nie byłoby aż tak czerwono. Na Leonidasa też mogłeś dać (np. żółtawych). A jeśli już nie, to uważam że pierwsza wersja nasycenia kolorów króla jest bardziej naturalna. I tego się mogłeś trzymać, zmniejszając saturację pozostałych elementów (ale to jednak moje zboczenie robić stonowane kolorystycznie prace). Ramka nie zawsze jest konieczna, tu jednak by się przydała. Zamaskowałbym ją tylko na hełmie i efekt jak ta lala. Postać samego Leosia (jego poza) to akurat trafny wybór. Niespecjalnie wmontowana w tło, ale przynajmniej starannie wycięta. Dzięki temu 4.5/10

2. Chyba ci Meneves pomagał :p Bardzo ładnie wtopione, praktycznie tak jak u niego. Nie słuchaj, że coś źle wysmużone. Zbyt wiele razy poprawiana praca potrafi zostać nieodwracalnie zepsuta. Niemniej w tym właśnie miejscu (z lewej strony) przydałby się jakiś detal, sprytnie wmontowany w te smugi, który podkreśliłby pozycjonowanie postaci rycerza po lewej stronie obrazka. Napis, z kolei, tragedia! Sama faza i cień to mało. No i czcionka nie teges. Fajnie natomiast, że tekst nie żyje własnym życiem, ale przebija kolory ze spodu. Podpis: hmmm... kto to taki "Instrukor"? :) Co prawda, takie błędy nie świadczą o grafiku, ale o jego zamiłowaniu do j. polskiego :D 7/10

PS. Mogę PSDka od dwójki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser72677

Guest
2. Chyba ci Meneves pomagał :p Bardzo ładnie wtopione, praktycznie tak jak u niego. Nie słuchaj, że coś źle wysmużone. Zbyt wiele razy poprawiana praca potrafi zostać nieodwracalnie zepsuta. Niemniej w tym właśnie miejscu (z lewej strony) przydałby się jakiś detal, sprytnie wmontowany w te smugi, który podkreśliłby pozycjonowanie postaci rycerza po lewej stronie obrazka. Napis, z kolei, tragedia! Sama faza i cień to mało. No i czcionka nie teges. Fajnie natomiast, że tekst nie żyje własnym życiem, ale przebija kolory ze spodu. Podpis: hmmm... kto to taki "Instrukor"? :) Co prawda, takie błędy nie świadczą o grafiku, ale o jego zamiłowaniu do j. polskiego :D 7/10

PS. Mogę PSDka od dwójki?


Tu mi nie pomagał, choć przyznam iż inspirowałem się jego dziełami ;]
Trudno pamiętać o ort. kiedy po 3 żmudnych godzninach pracy i w 20 warstwach szukać odpowiedniego miejsca...Czemu szkukać? Bo kompozycja jaką użyłem była tak złożona, że nawet najmniejszy nowy element mógł zmienić wgyląd pracy ;]

Musze cię zawieść, ja nie zapisuje psd, pracę są mojego autorstwa... Lecz jak nie wieżysz to już twoja sprawa - powiem jeszcze że marnujesz swój czas na(ewentualne) śledztwo w sprawie autorstwa, po którym i tak się okaże że to ja mówiłem prawde.

Jak zrobiłem tą sygnature?
Ponieważ nie mam plików PSD,
przybliżę Ci jak mniej-więcej zrobiłem tą sygnature.

Nie trudno zauważyć, że struktora prac menevesa opiera się na brush'ach, światłach i smuggle tool... Wykorzystałem tą wiedzę w sposób jaki widzicie sami...

Zduplikowałem 10 razy warstwę z randerm, co kolejną rozmazywałem, by powstaly odpowiednie smugi, po czym dodawawłem brushe sciemniające suche, oraz nakładałem nowe warstwy nakładki o kolorze kremowym i co kilka ka warstw bawiłem się światłem i nasyceniem... itd...

Pozdro
 

DeletedUser

Guest
No i właśnie to chciałem wiedzieć: jak po kolei robiłeś ten obrazek. Wątpliwości, czy to twoja praca czy nie, nie miałem żadnych (zresztą, gdybyś ją nawet komuś zakosił - co mnie to interesuje...)
Spytałem o PSD-ka, bo zawiera on najwięcej istotnych informacji.

... ale ty nie masz PSD-ka...

dla szczególnych "osób"
mam przygotowane pliki psd

Na pewno ty to pisałeś? Jeden człowiek nie może aż tak sobie przeczyć.
 

DeletedUser72677

Guest
Szczególnymi ludzmi są np.: graficy których zdążyłem poznać; kamikadze2008, jiniabili, ussar i oczywiście meneves.

I PSD dotyczy pracy pokrewnej o niższej jakości, ale widać styl na niej, w jakim ją robiłem.

:eek:Wszystko?

Co sądzicie o tym:

gameoversignaoconnellv1rj2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No, no... Oconnell. Nie sądziłem, że będziesz pokazywał tu swoje pracę ;] He w sumie dobrze, niech niektórzy zauważą Twoje postępy. W końcu pamiętam jak zaczynałeś <z jakiś miesiąc temu>, trochę się zmieniło od tego czasu. Ale cóż, na laurach się nigdy nie spoczywa. Widzę jakie możliwości przed Tobą stoją, ile jeszcze potrafisz się nauczyć i do czego dojść. To co teraz widzę to jedynie zalążek Twoich sukcesów - bo w sumie jesteś jak ja ... tak samo zaczynałem, ale jeszcze nie skończyłem. Jak na razie zajmę się desingiem do stron - to na chwilę obecną będzie moim priorytetem ;]

PS. He, miło mi że ktoś tu o mnie wspomina :D

Pozdrawiam Meneves
 

DeletedUser23335

Guest
rozmazanie zamierzone, a piksele ju raczej nie - nie mam pojacie dlaczego strzeliły
 

DeletedUser

Guest
gameoversignaoconnellv1rj2.gif Tak trudno zobaczyć... Gify maja zawsze słaba jakość....
 

DeletedUser72677

Guest
Gdybym zapisał .jpg plik był by monstrualnie duży. To dałem tylko do ogólnego wglądu ^^

Moja najnowsze pracki;

Pracki z kategorii "Kobiety" ;]


1.Testowałem brushe i wyszło mi coś ciekawego ;] :] :D ^^

1.
b56b0573133d4e45.jpg


2.A tu kolejna pracka, efekt jest lepszy od zamierzonego ^^

2.
b20675b50f7904c4.jpg


Seria prac "Cristal & (GR)"

cristalkopwersjav1iafh7.jpg


A tu druga wersja pierwszego;


cris2talne8.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry