Nowy wygląd strony głównej - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Koleś jest na forum od 7 lat a nie czyta ogłoszeń. pr0.
:D
Strona powróci do wersji nojnowszej na początku nowego roku. jakieś błędy znaleźli.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Koleś jest na forum od 7 lat a nie czyta ogłoszeń. pr0.
:D
Strona powróci do wersji nojnowszej na początku nowego roku. jakieś błędy znaleźli.

czytam i wiem,ze po Nowym Roku wroci.Mam nadzieje,ze nie powroci:)



Drodzy Gracze,

postanowiliśmy tymczasowo przywrócić poprzedni layout strony głównej, ponieważ zauważyliśmy kilka problemów związanych z jej funkcjonowaniem, a zależy nam na dostarczaniu Wam produktu najwyższej jakości.
Będziemy kontynuować prace nad nową stroną główną, ich efektów możecie oczekiwać na początku przyszłego roku. Dokładna data będzie podana w późniejszym terminie.

Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
juz support dal sie omamic kilku natretnym hejterom. nowy layout byl super, tylko wystarczy miec wysoka rozdzielczosc i nie bylo zadnych problemow
dobrze by bylo jakbyscie go przywrocili bo stary jest po prostu za stary na te czasy niestety ;//
 

DeletedUser184656

Guest
Mam nadzieje ze strona po raz 2 sie nie pojawia nawet jesli to sa sposoby na to by moc sobie wybrac z jakiego panela chcemy sie logowac ale watpie by programistom chcialo by sie uzupelniac oprogramowanie bo mnie by sie nie chcialo.

--------------------------------------------------------------

Myslisz ze kazdy ma dobrego kompa np. pare rdzeniowego... z duzym monitorem i nowym oprogramowaniem ? Nie kady sobie na to moze pozwolic... Ja proponuje wybor... strony z ktorej moglibysmy sie logowac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184656

Guest
już myślałem, że nigdy tej strony nie zobaczę <3
Screenshot from 2014-12-22 22:35:32.jpg

takie rozwiazanie moze byc fajne ale jeszcze musze opuszczac strone by kliknac w link by sie zalogowac
po za tym niedopracowany jest widok statystyk mozna by to poprawic
widok rund szybkich duzy obrazek na guze widnieje na cala strone duzo czcionki ...

mozna by dodac powiadomienia na guze ze dodaliscie nowy post na stronie startowej i kotwice by na dol strony mozna by sie przemieszczac moze byc to problematyczne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
juz support dal sie omamic kilku natretnym hejterom. nowy layout byl super, tylko wystarczy miec wysoka rozdzielczosc i nie bylo zadnych problemow
dobrze by bylo jakbyscie go przywrocili bo stary jest po prostu za stary na te czasy niestety ;//


ty mowisz o wysokiej rozdzielczości?
Mam monitor HD i jakoś nadal mnie nie zachwyca, wiesz?
To jest żenada, jak masz ochotę pograć w fajną grafikę to wbijaj na tw2.
Zacytuje coś:
THE CLASSIC BROWSER GAME TRIBAL WARS - play (...)
to jest klasyczna gra, luudzie.
Dodajcie jeszcze nowy kursor, muzyczke jakąś fajną, wyewoulujcie z plemienia doo firmy i zamiast koszar postawcie serwery a będzie już mega nowocześnie :mad:$

a teraz mam zabawe dla was.
Znajdź 3 różnice: TU i TU...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184656

Guest
Widze 1 tam z myszki zrobili nie wiadomo co... ale css wydaje sie podobny
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Dodajcie jeszcze nowy kursor, muzyczke jakąś fajną, wyewoulujcie z plemienia doo firmy i zamiast koszar postawcie serwery a będzie już mega nowocześnie

Życzenia naszych Drogich Graczy są dla nas bardzo cennym źródłem inspiracji - dziękujemy serdecznie za cenne propozycje!

PS. Czyli jakby co to wiadomo do kogo słać pretensje :p
 

DeletedUser

Guest
Życzenia naszych Drogich Graczy są dla nas bardzo cennym źródłem inspiracji - dziękujemy serdecznie za cenne propozycje!

PS. Czyli jakby co to wiadomo do kogo słać pretensje :p

widzę że kolega nie ogarnął antyfrazy...

następnym razem użyję tego...
 

Załączniki

  • ironia.jpg
    ironia.jpg
    4,1 KB · Wyświetlenia: 105
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ilikebigbutts

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
847
Stary wygląd dużo lepszy:) Chociaż nie powiem, na nowej też znalazło się kilka rzeczy które mi do gustu przypadły.
 

DeletedUser166248

Guest
Chyba był duży hejt i chcą poprawić...
Totalna hipokryzja: Wprowadzać grafikę na miarę XXI wieku do średniowiecznej gry :D XD
Moglibyście przed takimi "przełomowymi" zmianami dawać globalne ankiety i sprawdzić, co ludzie sądzą o danej aktualizacji a nie pchać to na siłę.
Zaraz kmic znajdzie 5824 argumenty, że nie mam racji, bo musi tak pisać - taką ma pracę. Wierzę, że głęboko w serduchu też uważa, że te zmiany są o kant... stołu rozbić.
 

DeletedUser161724

Guest
Aż mną drgnęło jak zobaczyłem starą dobrą stronę główną, odetchnąłem. Szkoda, że nie trwało to długo, po tym jak przeczytałem tą nowinkę o błędach w nowym wyglądzie. Z racji, że idą święta i każdy każdemu coś życzy, to ja życzę wam, żeby ta strona, nad którą teraz pracujecie jednak wam nie wyszła (i tak wam nie wyszła :D). Gdyby nie te SSy jak niby powinna wyglądać nigdy bym się nie dowiedział, że ta u mnie jak zapewne i u dużej ilości graczy wygląda podobnie (u mnie chyba tylko jedna zakłada była na dole, i w żaden sposób nie mogłem się dostać na szybkie).

Nie, mówię o tym czymś:
sxiJfmQ.png


Ty na kalkulatorze się logujesz? :)

Komuś tu chyba w głowie zawirował sprzęt na którym tam pracujecie. Nie każdy ma takiego NASiora jak wy, wytrzepanego tak rzetelnie z PP, i wcale nie ma powodu do nazywania sprzętu innych graczy kalkulatorami drogi kmicusiu. Taki kalkulator (na prawdę stary komp) pewnie nie udźwignął by tego chłamu, jakim ostatnio pakujecie tą grę. Skoro chcecie z plemion zrobić grę dla bogaczy i na sprzęty z kosmosu dla jakichś wszystkowiedzących i przemądrzających się bachorów, którym rodzice to kupią, bo jakby inaczej, to proszę, ale nie sądzę, że kiedyś, jak ta gra będzie upadać będziesz tak naśmiewał się z poważnych opinii waszych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Oby naprawa się nie udała ;D
A tak na serio, gra jest za bardzo klasyczna by ustawiać nową grafikę, stara jest prosta i przejrzysta, co jest największym plusem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry