Nowy wygląd strony głównej - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser28034

Guest
ja już swoje zdanie wyraziłem
Author napisał:
Plemiona Support
Zgłoszenie: Strona główna plemion - co to jest?
Szekler 2014-12-17 14:31:00
Wy mnie chcecie terapią szokową od plemion odzwyczaić? Dawno nic tak mnie nie wystraszyło jak to czerwone paskudztwo, które mi w oczy strzeliło po zalogowaniu strony głównej. W pierwszym odruchu paniki internet odłączyłem. To na stałe będzie?
bez tlenu pod wodą do 2minut wytrzymuję - tyle też teraz wytrzymałem zanim odwagi na tyle udało mi się zebrać aby ponownie spróbować się na plemiona zalogować. Sama strona, układ grafiki może się podobać, ale kolorystyka jest straszna - budzi we mnie pierwotne lęki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Szkoda gadać , beznadziejnie wiadomo że do wszystkiego można się przyzwyczaić lecz ciągle zmiany są tylko na gorsze ;/ jest tribal wars 2 nie możecie tam wprowadzać tak beznadziejne zmiany ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16760

Guest
Niemiecka estetyka w najgorszym wykonaniu. Gołą babę by dali to by wszyscy byli zachwyceni.
 

DeletedUser

Guest
Najpierw zostało napchane masę niepotrzebnych grafik w grze, teraz to. Serio chcecie by gracze przerzucili się na priwy?
 

DeletedUser181888

Guest
ehh...

Będzie zamulać strona głowna przez te grafiki nowe czy normalnie bedzie sie ladowac? bo ja raczej stawiam na to pierwsze

Chciałbym by powrocil stary wygląd, prosty i dobry..

zauwazylem iż po wylogowaniu dalej jest zapamietane konto na komputerze, mimo ze nie zaznaczylem "zapamietaj"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser175007

Guest
Plemiona?
TribalWars2

Sami piszecie:
Tribal Wars 2 to darmowa gra na przeglądarkę, godny następca klasycznych Plemion.

To czemu za wszelką cenę staracie się zrobić dwie identyczne gry?
 

DeletedUser121776

Guest
Jak dla mnie to rzeczywiscie w koncu strona glowna cieszy oko. Zmiana na lepsze:]
 

DeletedUser180001

Guest
Zdecydowanie na duży plus.
Nie dość , że kolorowo , to wzór wioski pokazuje ,że to plemiona a nie inna gra xd
 

DeletedUser167856

Guest
Jest jedna sprawa - ta gra jest popularna nie dzięki durnym zmianom, a dzięki swojej klasyce. Każdą durną zmianę po prostu znosimy, bo trzeba, ale czy naprawdę nie można czegoś z tym zrobić? Dać graczom możliwość CHOCIAŻBY wyboru czy chcą oglądać to nowe tandetne "coś", nie mieć klasycznego wyglądu i ton pierdół typu avatary w każdym możliwym miejscu? Wiem, że jesteście zależni od tego co mówią Niemcy ale już tyle razy nasze protesty coś zmieniły.. Kmic, sam odpowiedz czy wolałeś stare plemiona czy to nowe nie przypominające klasycznej, najlepszej ze starych gier na przeglądarkę gierki? Gracze i tak zostaną, ale tylko dla klimatu, który powoli zabijacie nie słuchając naszych opinii i próśb o zmiany. Kropka, bo i tak każdy będzie miał to gdzieś.
 

DeletedUser93204

Guest
Chyba czas juz konczyc kariere w tej badziewnej grze...no comment
 

DeletedUser44634

Guest
Nie pojmuję jednej rzeczy - dlaczego designerzy InnoGames uznali, że jak zmienią czcionkę na stronie głównej na większą to ulepszy to jej wygląd...

Przez tą decyzję trzeba teraz scrollować i scrollować, aby przejrzeć ogłoszenia na głównej, że już o czytaniu regulaminu gry nie wspomnę - po prostu tasiemiec tekstu się zrobił.

Jak dla mnie - ulepszanie na siłę czegoś, co wyglądało bardzo dobrze. Odnoszę wrażenie, że wszystko zmierza w kierunku zrobienia tej gry w 100% pod smartfony i tablety
1zlxjis.gif
 

Deleted User - 698773783

Guest
Nie pojmuję jednej rzeczy - dlaczego designerzy InnoGames uznali, że jak zmienią czcionkę na stronie głównej na większą to ulepszy to jej wygląd...

Przez tą decyzję trzeba teraz scrollować i scrollować, aby przejrzeć ogłoszenia na głównej, że już o czytaniu regulaminu gry nie wspomnę - po prostu tasiemiec tekstu się zrobił.

Jak dla mnie - ulepszanie na siłę czegoś, co wyglądało bardzo dobrze. Odnoszę wrażenie, że wszystko zmierza w kierunku zrobienia tej gry w 100% pod smartfony i tablety
1zlxjis.gif

Wyjales mi to z ust :) Jak sie pomnieszys strone to da sie jeszcze przezyc ale wolalem starsza. Awatarow juz nic nie przebije - chyba :p Gra idzie w kierunku dzieci. Zamiast wydawac melony na jakies glupie grafiki moglibyscie puscic jakies reklamy czy cus - tak jak kiedys bylo, moze to by zachecilo graczy do gry. Kiedys byl zegarek czy cos takiego ktory pokazywal liczbe graczy jak graczy ubywalo zegarek zniknal :p tak sie zastanawiam ilu w ta gre teraz ludzi gra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28034

Guest
Ja jeszcze do 16stycznia konto pociągnę, potem też kończę. Za dużo zmian upodabniających tę grę do gier przeznaczonych dla przedszkolaków. Odrzucać mnie to zaczyna.
 

DeletedUser153359

Guest
W kilku slowach tragedia, ponownie upieknienie na sile ktore nic nie wnosi, nic nie daje
 
Status
Zamknięty.
Do góry