Nowy typ zastępstw

  • Rozpoczynający wątek puma gold 00
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że powinno się przeprowadzić modyfikację uprawnień dotyczących zastępstw

  • Tak

    Głosy: 71 73,2%
  • Nie

    Głosy: 26 26,8%

  • W sumie głosujących
    97
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Całkowicie za pomysłem, by założyciel mógł dodatkowo dać takie prawo każdemu z graczy w plemieniu - przydałoby się to dla rekruta. Nawet dla samego założyciela wystarczy. Jestem na tak.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.044
no jak dla mnie to raczej nie potrzebne, gdy jakies plemie wymaga zasta to dajesz na max 5 minut i wtedy nawet jesli wyslal gdzies wojsko cofasz atak. musicie byc po prostu ostrozni.
a dawac zasty tylko zaufanym osobom. i tak przewaznie zastepcy tak zawalaja sprawe ze lepiej juz jakby konto stalo bez pilnowania^^
 

DeletedUser

Guest
I myślicie że modernizacja tego coś zmieni w wisielcach :)?
Na pewno nie zmieni bo wtedy plemię będzie wymagało używania zastępstw normalnych. Bo wisielce właśnie po to są , żeby jak kogoś nie ma wejść na konto i mieć pełne pole do popisu np. nie ma kogoś 3 dni atakują go na froncie traci wioski to na co mi zastępstwo które pozwala tylko na "przyglądanie się" ?

A co do zastów o wejście do plemienia to takie zastępstwa daje się na 5minut więc spokojnie jak ktoś ci zrobi krzywdę na koncie to możesz ją szybko skorygować. Naprawdę rzadko się zdarza żeby ktoś w ten sposób oszukiwał i odsyłał wojska. Poza tym jest BAN na takie coś "za nadużycie zastępstwa" , więc nikt nie chce się narażać.


Dlatego daję na NIE .
 

DeletedUser

Guest
Do tego jeszcze duża droga - mocna zmiana. Zapewne dobra na styl 9.0.

Znając tempo wprowadzania jakichkolwiek większych zmian to wyszłoby w stylu 99.0

Takie dwa typy zastępstw nie byłyby złe. (normalne i z ograniczeniem)
Jeśli komuś ufasz to dajesz normalne, a jak nie to dajesz z ograniczeniem i nie masz obaw, że gościu wyśle Ci całe wojsko na jakąś pielgrzymkę ;)
 

DeletedUser161101

Guest
pomysł

en pomysł jest dla nowych śwaitów jak ktoś ludzi nie zna bo jak się gra długo na świecie to się ufa niektórym ludzią
 

DeletedUser

Guest
Przeciw.
Po co taka opcja jeżeli jesteś w plemieniu to bez problemu możesz oddać wiszący zastępstwo założycielowi np
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Zagłosowałem na tak, choć nie zgadzam się z autorem do końca.

Pomysł sam w sobie moim zdaniem jest niezły. Zastępstwa w takim kształcie, jaki mają obecnie, są potrzebne i powinny moim zdaniem zostać.

Niemniej - opcja, w której założyciel plemienia może mieć podgląd ilości wojska w plemieniu, czy nadchodzących ataków, jest genialny.

Jestem za wprowadzeniem czegoś w rodzaju zastępstwa, które dawałoby możliwość wglądu w ilość wojska w poszczególnych wioskach (wojska istniejącego i wojska budowanego).
 

DeletedUser

Guest
Zależy , trzeba wziąć też pod uwagę ,że osoba w tym systemie którym jest , sama udziele zastępstwa z własnej woli więc powinna wiedzieć coś o osobie dającej zastępstwo , no chyba ,że daje na szybko bo ma pilną naukę , wyjazd itd.
Jednak sama może je potem zakończyć , lecz mi się nie podoba , np. znam takie przypadki gdzie ktoś wyjechał do niemiec / do obcego kraju i zostawił konto na zastępstwie , miał wrócić ale załóżmy grał 2 miesiące a po kolejnych 2 miesiącach zastępstw jego konto zostało skasowane bo zastępstwo zostało przedłużone.Czy to jest fer ?
 

DeletedUser

Guest
zmiany są potrzebne, ale nie koniecznie aż tak radykalne :)
ukrywanie pw jak dla mnie jest nie fajne, bo między innymi wiszące zasty są po to by przejrzeć pw i wyłapać ewentualnych kretów :)
zakaz wysyłania wojsk na znaczne odległości nie byłoby głupim pomysłem :)

a ja od siebie dodałabym jeszcze jedną rzecz
mianowicie to że po zastępstwie przez 24h nie można wysyłać wsparcia miedzy zastępcą a osobą zastępowaną
wielokrotnie jest tak że zastępcą jest sąsiad i w razie potrzeby szybkiego dosłania defa niestety jest problem :)
 

DeletedUser176138

Guest
Jestem na nie , myśle że jest to zbyteczny pomysł .
 

DeletedUser176850

Guest
A ja wpadłem na pomysł, aby przy wysyłaniu zgłoszenia do plemienia założyciel by widział rozbudowe wioski i wojsko.
Bo jak sie daje zasta to potem trzeba troche odczekać żeby mógł np. pomoc przesłać czy coś.
Po za tym często założyciel plemienia przy zastępstwie czyta PW...

juz stoi ropozycja takiego generatora informacji o wiosce.a jezeli kwestia zasta to faktycznie mozna by bylo zrobic tzw drugie ograniczone z wyborem czynnosci jakie moze wykonac zastepca.
 

DeletedUser

Guest
jeszcze na zastępstwie nie powinno się mieć możliwości aktualizowania flag bo już trzeci raz mi ktoś na złość aktualizował flagi i co mam je pokroić teraz na trzy części
nie wiem czemu temat który zażyłem został usunięty ale się domyślam dlatego tu to dopisuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser165130

Guest
jeszcze na zastępstwie nie powinno się mieć możliwości aktualizowania flag bo już trzeci raz mi ktoś na złość aktualizował flagi i co mam je pokroić teraz na trzy części
nie wiem czemu temat który zażyłem został usunięty ale się domyślam dlatego tu to dopisuje

To nie można było poprosić żeby tego nie robił?
 

DeletedUser

Guest
no wiesz nie pamiętałem o tym
hehe mi chodzi tylko o to by zastępca nie mógł aktualizować tych flag bo ja mam teraz jedną niebieską rekruta zamiast trzech zielonych a wiosek mam więcej niż jedną więc reszta pusta będzie :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry :)
ale lepiej było by, gdyby wybierając zastępcę wyświetliła się lista (podobna do tej, gdy publikujemy raport, jest tam pokaż wszystkie, ukryj własne jednostki itp.) z: Zaznacz wszystkie, odczytywanie PW, pisanie PW, wysyłanie wsparcia(ogranicz do x godzin), wysyłanie ataków(ogranicz do x godzin), wypowiadanie się na forum plemienia, opuszczanie plemienia, aktywacja KP .
Dzięki temu każdy mógłby wybrać optymalne uprawnienia, jakie miałby zastępca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry