NOWY ŚWIAT na starych dobrych zasadach

Czy chciał byś takie ustawiania świata?


  • W sumie głosujących
    57
Status
Zamknięty.

Gienio555

Chłop
Wynik reakcji
0
Chcę zaproponować świat, wiem że my gracze nie mamy nic do gadania, tak samo polski support ma mało do gadania, ale DROGI SUPPORCIE CHOCIAŻ TO PRZECZYTAJ I ROZWAŻ. !
Może mogli byście napisać prośbę do naszych niemieckich przyjaciół o coś takiego, specjalnie dla nas- wiernej społeczności plemion, a idę o zakład że taki świat jak ten bił by rekordy popularności !

Chcę zaproponować taki jak by "stary" świat...
na podstawie S17 - KLIK - USTAWIENIA ŚWIATA z małymi zmianami:
WYŁĄCZONY MANAGER KONTA
WYŁĄCZONY ASYSTENT FARMERA
FARMIENIE OGRANICZONE DO MINIMUM
za pp dostępne jedynie kp, nic więcej żadne skracanie czasu itd
nowe osady koczownicze zamiast starych
a po za tym zostawił ustawienia takie jak są na s17

a Wy gracze co na to powiecie ?
 
Ostatnia edycja:

Gienio555

Chłop
Wynik reakcji
0
"Odp. Gdy będzie to ustalone, to poinformujemy o tym na stronie głównej www.plemiona.pl, dodając przy okazji link do tematu na forum, w którym będą podane szczegółowe parametry jego konfiguracji."
"Informuję, że wszystkie kolejne tematy zawierające tego typu pytania będą bezlitośnie usuwane, zaś ich autorzy karani upomnieniami za spamowanie forum."
- tak wiem, ale to jest bezsens, bo taki świat jak ten miał by duże poparcie
 

DeletedUser

Guest
Brakuje takich światów jak swiat 36, świat 47 świat 23.. teraz są same badziewia, jakieś beznadziejne flagi, skaracnie budynkow za pp, wszystko za pp i jakieś dziadostwo dla 'udoskonalenia' gry. Ta gra zaczyna spadac na psy, kazdy nowy swiat jest coraz gorszy od nastepnego ktorych wychodzi. Jak jest kosciol, to jest ograniczanie farmienia, jak jest predkosc 2.0 to znowu technologii 10 do badania.. Meksyk z tą grą sie robi...

Farmienie, szybsza predkosc, luki, prosta techologia i rycerz z przedmiotami + kosciol to najlepsze kombinacje swiata na jakich gralem. szkoda ze teraz ciezko o taki swiat
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
139
To co opisałeś to świat dla no lajfów, klikanie 24/7 bo nie dość, że farmić można to jeszcze surka w barbach 2x szybciej leci.. A ludzie się wypalają po czasie, dobrze jest jak jest.
 

DeletedUser140862

Guest
Świat z limitem farmienia ,ale limit to 20.000 ,dla wszystkich ,bo każdy ma szkołę/Pracę/Rodzine itd. Tak jak powiedział kolega
Bez (AF i MK)
Bez Flag
Bez Kościoła
Bez Zadań na początku gry
Bez Reguły zagrody. !! b
 

Deleted User - 2002360

Guest
To co opisałeś to świat dla no lajfów, klikanie 24/7 bo nie dość, że farmić można to jeszcze surka w barbach 2x szybciej leci.. A ludzie się wypalają po czasie, dobrze jest jak jest.

Jak to dla nolifów skoro farmienie ograniczone do minimum :0
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej za, limit będzie bardzo mały, więc nie trzeba będzie dziennie spędzać wielu godzin na farmieniu. I myślę, że zysk byłby podobny do tych nowych światów, może nawet większy. Na nowych światach gra po parę tysięcy osób, tutaj byłoby kilkanaście razy więcej osób.
 

DeletedUser176850

Guest
Za, ale dołaczyć:
Farming ograniczony ale poprawiony dla każdej kolejnej wsi.
Zasty zablokowane (odblokowane po tygodniu czasu, dalej max 2 po miechu, do 5 zastów po 2 miesiącach.
I gra będze uczciwsza, więcej osób będzie chciało grać bo każdy będzie miał pewność że szybko wywalą oszustów.
Premka dla AF i konta premium (z menadzerem z dopłatą max 50-100pp) po zmniejszonej ilości punktów nie jak teraz jakieś szaleństwo! ;/
 

DeletedUser163461

Guest
Za, ale dołaczyć:
Farming ograniczony ale poprawiony dla każdej kolejnej wsi.
Zasty zablokowane (odblokowane po tygodniu czasu, dalej max 2 po miechu, do 5 zastów po 2 miesiącach.
I gra będze uczciwsza, więcej osób będzie chciało grać bo każdy będzie miał pewność że szybko wywalą oszustów.
Premka dla AF i konta premium (z menadzerem z dopłatą max 50-100pp) po zmniejszonej ilości punktów nie jak teraz jakieś szaleństwo! ;/
yyy po co AF przy ograniczonym farmieniu??? to nielogiczne.

a co do tematu, czyżbyś kolego grał na św. 17?? :) może nick podaj bo tam parę osób nadal gra xD
o tak taki świat by się przydał
 

DeletedUser158548

Guest
takie ustawienia to marzenie dla starych graczy... ale nie doczekamy się niestety... ostatni chyba taki to ś47 a później zaczęło się psuć :/

nadzieja jednak nigdy nie umiera trzeba wierzyć że takie ustawienia mogą kiedyś jeszcze być....
tylko pasowałoby zrobić jakąś reklamę, bo starzy gracze co odwiedzają plemiona raz do miesiąc (tak jak ja obecnie) tylko czekają aby znów się pokazać, ale jak się czyta o dodatkowych funkcjach premium i jakiś wynalazkach to się odechciewa. kiedyś gra była prostsza i sprawiała więcej przyjemności :)
 

DeletedUser176850

Guest
Ja używam :))
Nie chce mi się z komóry słać za pomocą skrytów, ba są poblokowane, a te 10 wsi na dzien z asystenta to 2 min na sprawdzenie surki, i kolejne dwie po godzinie na dofarmienie :))
 

DeletedUser170193

Guest
Mi by pasowalo, lecz moze ten czas jednostek do 1 chociaz podniesc. I zeby szlachcic robil sie za monety normalnie bez zadnych poziomow itp:)

No i przedmiot do katow dawal mocna obrone.

Teraz to lipa szczerze mowiac jakies zdania,flagi,chlopi,rozne dodatki za kp itp....

--------------------------------------------------------------

Brakuje takich światów jak swiat 36, świat 47 świat 23.. teraz są same badziewia, jakieś beznadziejne flagi, skaracnie budynkow za pp, wszystko za pp i jakieś dziadostwo dla 'udoskonalenia' gry. Ta gra zaczyna spadac na psy, kazdy nowy swiat jest coraz gorszy od nastepnego ktorych wychodzi. Jak jest kosciol, to jest ograniczanie farmienia, jak jest predkosc 2.0 to znowu technologii 10 do badania.. Meksyk z tą grą sie robi...

Farmienie, szybsza predkosc, luki, prosta techologia i rycerz z przedmiotami + kosciol to najlepsze kombinacje swiata na jakich gralem. szkoda ze teraz ciezko o taki swiat

Kosciol i morale to najgorsze co jest w tej grze ; )
 
Status
Zamknięty.
Do góry