Nowa wersja forum - dyskusja

Status
Zamknięty.

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Ew. dyskusje związane z nową wersją forum prosimy prowadzić właśnie tutaj! :)
 

DeletedUser21778

Guest
Wiedziałem że to kiedyś nastąpi. Osobiście bardziej podobało mi się stare forum no ale czas się przyzwyczajać :)
 

DeletedUser105922

Guest
Jak dla mnie obecny wygląd forum sprawia, że forum jest mniej czytelne i przejrzyste. Może to kwestia przyzwyczajenia ale nie oceniam tej zmiany na +.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Sądzę, że zdecydowanie czytelność jest kwestią przyzwyczajenia.
Natomiast IMO estetyka na pewno wzrosła (a jestem w miarę obiektywny, bo tego wyglądu nie tworzyłem).
 

DeletedUser

Guest
Mi tam zdecydowanie bardziej pasowała stara wersja :) Nie mogę się odnaleźć w tej, nowej :(
 

DeletedUser167001

Guest
Hmmmm,w innych krajach jest podobna wersja FO do obecnej :)

Też się przyzwyczaiłem do starej,ale cóż...przyzwyczajmy się do tej :)

I tak będziemy spamować :D
 

DeletedUser153359

Guest
Boże Świety da sie wlaczyc stare? Moim zdaniem jest to absolutnie niepotrzebne i tylko jeszcze bardziej zalagowuje mysle ze wiekszosc graczy tak dzies 3/4 jest za stara wersja mialem nadzieje ze wprowadzenie tego troche jeszcze potrwa ale widze ze sie mylilem :(
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Dzięki Bogu, że już nie trwało dłużej. Stara wersja ograniczała nas straszliwie pod względem technologicznym.
 

DeletedUser153359

Guest
Technologicznym? niekiedy postep bywa zly ;) w tym wypadku jak dla mnei tak jest dla mnie forum nie dosc ze laguje jeszcze bardziej niz kiedys to jest i mniej czytelne i duzo ciezej jest sie po nim poruszac mysle ze ciezko nie byloby zrobic opcji powrotu na "stara" wersje a dla naprawde wiele osob by tego chciala
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Downgrade? Rozwieję od razu wątpliwości: opada, nie ma absolutnie takiej możliwości.
 

DeletedUser153359

Guest
czyli jak dobrze rozumiem nie bedzie mozliwosci aby w jakikolwiek sposob nawet dla siebie samego zmienic szate graficzna i trzeba bedzie zniesc juz do samego konca ta ktora jest teraz?

a i pytanie da sie tu odpowiadac przez inny sposob niz "szybka odpowiedz"?
 

DeletedUser105884

Guest
Starsza wersja była bardziej przejrzysta ;) Przyzwyczailiśmy się do starej wersji dlatego "tęsknimy" za nią. Wg. mnie za jasny trochę kolor forum.
Przyzwyczaić się trzeba będzie a nie marudzić :D
 

DeletedUser119490

Guest
trochę kupa wyszła , ale rozumiem ,że większość graczy to gimbaza ,więc trzeba im dać jakieś kolorowe obrazki w tle
 

DeletedUser

Guest
Stary wygląd bardziej mi się podobał ale możliwe, że to tylko kwestia przyzwyczajenia.
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.335
Super graficzna szata, jak na 2012 rok przystało, jednak wiadomo jak ktoś 3 lata czytał na starym wyglądzie, od razu się nie przyzwyczai, mnie też nieco więcej teraz zajmuje przejrzenie FO ale z czasem się przyzwyczaimy :)
 

DeletedUser

Guest
Ale udostępnili byście też stare forum, które można by sobie uruchomić - było o wiele lepsze dla mnie, i szkoda że ograniczacie opcje do jednego systemu.
 

DeletedUser114931

Guest
O Jezusie Chrystusie z Betlejem......

W zupełności nie podoba mi się nowa wersja. Starsza była lepsza, ale idzie się przyzwyczaić.

Miejmy nadzieję, że wraz z updatem FO też się niektórym modkom w głowie update zrobi i będą bardziej tolerancyjni :p

EDIT: Już się wściekłem bo nie ma mojej starej, ulubionej emotki ':eek:'

EDIT2: Jeszcze coś ważnego zauważyłem. Znaczek forum jest taki sam jak znaczek gry. Tzn, że jak na Mozilli ktoś gra i ma w zakładkach plemiona.pl i FO to kiedyś FO miało inny znaczek, a plemiona inny. Teraz mają obydwa wrone w kółeczku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry