Nowa wersja forum - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
O matulu.. co się porobiło :confused:
Nowy wygląd na pierwszy rzut oka przyprawił mnie o palpitację serca... szok. Przyzwyczaiłem się za bardzo do starego wyglądu forum:) myślałem, że chociaż tutaj nie będzie zmian..
Mam tylko nadzieję, że wygląd i reszta rzeczy zostanie z czasem poprawiona na lepsze..

Niby jest takie powiedzenie: "Nowsze jest zawsze lepsze", co w tym wypadku nie jest prawdą.

Ja tez jestem załamany tą zmianą:(
ciekawe kiedy sie przyzwyczaje:d
dalej jestem za tym ze w plemionach jest za duzo zmieniane:D

Za tymi zmianami czasami nie da się nadążyć :)

Dlaczego nie ma aktywnych urzytkowników na dole? Przydatna opcja dla kumatych.

Info o dostępności online masz koło nick'a. (jeśli o to Ci chodzi, a zakładam, że tak :D)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser79975

Guest
Przedtem można było wybrać starą wersję,a teraz to totalna kicha.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
W FF klikasz na niego prawym i dajesz 'zablokuj obrazek'. Tylko wyedytuj odpowiednio filtr, by zablokować tylko jego, a nie większość grafiki w ogóle.
 

DeletedUser

Guest
Niestety ta grafika i ten styl mi się nie podobają, gorzej być nie mogło, emotki też do niczego, chcieliście dobrze, ale wyszło jak zawsze :p
 

DeletedUser114931

Guest
W FF klikasz na niego prawym i dajesz 'zablokuj obrazek'. Tylko wyedytuj odpowiednio filtr, by zablokować tylko jego, a nie większość grafiki w ogóle.

W moim FF nie da się tak zrobić - trzeba blokować wszystkie.
 

DeletedUser

Guest
Bo nie jest dobre.


Zablokuj sobie obrazek w tle i już ;].
Zresztą... może zrobię jakąś wersję "light" tego stylu jak będę miał wenę :p. Kiedyś taką zrobiłem jeszcze dla starej wersji forum.

No to leniu do dzieła;)
A i potrzebuje prywatne wskazówki jak to zablokować:)


Maiolka to znaczy że jestem uratowana, już nie będziesz mi spędzała snu z powiek ? :D

Jak dostane prywatne lekcje u Lenia to chyba Nie:p

Nie jest źle- idziemy z postępem ;)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Instrukcja wyłączenia obrazka z tła dla FF:
1. Kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy.
2. Wybrać "Zablokuj obrazek...".
3. W oknie, które się pojawi wybrać opcję "Dostosuj" i w pole tekstowe obok niego wpisać "http://forum.plemiona.pl/tribalwars/tw_back.jpg"
4. Kliknąć "Dodaj filtr".
5. Zamknąć okno (jeśli nie zamknie się samo) i odświeżyć.
 

DeletedUser

Guest
Skomplikowane :/

Dziekujemy za Pomoc i ratunek - Satynowa na pewno się uczieszy ;)
 

DeletedUser169378

Guest
Cześć.
Nowa wersja forum jest o wiele lepsza. Wygląd forum jest bardziej estetyczny i całkiem ładny. Dzięki nowej wersji wiem, że forum ma teraz większe możliwości , więc liczę na jego "technologiczny rozwój". ;)
 

DeletedUser145692

Guest
Nowe emotki do banii! No i strasznie jasne to forum oczy mi wyjdą !!:(
 
Wynik reakcji
1.062
Powoli moje gałki oczne się wbijają w tą nową przestrzeń graficzną dostosowując odpowiednią oprawę.
Wiec powoli sie przyzwyczajam :)
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Nie odniosę się do tego, że nieczytelne, bo to indywidualna sprawa. Ale naprawdę nie wiem w którym miejscu to forum jest za jasne, skoro kolorystyka jest zasadniczo taka sama jak do tej pory..
 

DeletedUser

Guest
Jak się przeglądało wcześniej zagraniczne forum to nawet nie ciężko się przyzwyczaić. Mi się zmiany podobają, myślę że niektórzy są po prostu przewrażliwieni na zmiany/ nowości.
 

DeletedUser168712

Guest
Cóż, czekałam na ten moment.
Póki co za dużo nie jestem w stanie powiedzieć. Uważam, że nie ma forum, którego nie da się poznać i do którego nie da się przywyknąć.
To w końcu dalej vB.
Poza tym o ile się nie mylę, ta sama wersja jest już w Lagoonii i FoE, więc gracze innych projektow nie powinni mieć problemów z poruszaniem się.
Czyżby czas zacząć spamować, coby ochrzcić nowe forum? :p
xoxo
 

DeletedUser

Guest
Wygląd dosyć . A jak wam przeszkadza jasność to przestawcie jasność monitora i bd ok.
Ale niektóre napisy u góry są tam gdzie nie trzeba i na dodatek nie wiem co ten czarny prostokąt na środku tła robi ;o
 
Status
Zamknięty.
Do góry